Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért van együtt ez a férfi a feleségével?

Figyelt kérdés

Tippelhettünk a barátnőkkel, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A férfi jóképű, vonzó, diplomás, jól keres, a szakmájában elismert.

A feleség csúnya, amióta ismerem túlsúlyos (állítása szerint mondjuk így érzi jól magát.... persze...), nincs diplomája, keveset keres.


10 éve vannak együtt, van 2 gyerekük.

A barátnőktől tudom, hogy páran bepróbálkoztak a pasinál de mindegyiküket lerázta.


Amire mi tippelünk:

- a férfi meleg, de kell neki a család

- a férfi valamilyen módon elnyomja a nőt, esetleg van valami szexuális aberrációja


Ti melyikre szavaztok?


2014. júl. 20. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
97%
Valamit csak nem tudsz a külsőddel, meg a diplomáddal, ha még arra sem vette a fáradtságot, hogy megd*gjon :DDDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolom,hogy jó lehet ennek a férfinak a feleségének lenni akit nem csak a külső máz érdekel,és még becsületes is.
2014. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásom ilyen hozzászólásokat irni, de le fogom irni nyersen erről az egészről a véleményem :

1. UTÁLOM az olyan embereket akik folyton fikázzák a túlsúlyos embereket, ki kéne már ebből nagyon gyorsan nőni !!!!

-rajtam is van egy kis fölösleg, voltam már én is jóval nehezebb az ideális testúlyomhoz képest, voltam is vele cikizve, sikerült leadnom szerencsére, éveimbe telt, de maga a bántások a mai napig megmaradtak és legszivesebben megpofoznám azt aki bántja őket is !!-

Ha ti olyan tökéletesek vagytok, báványozzátok magatokat !!!


2. nagyon jó kis barátnőid lehetnek neked, akik (leirás alapján) a házasságuk alatt próbálkozott meg, azaz el akarták volna előle venni....

Miért kell más boldogságát tönkrevágni? Mert ti szebbek vagytok az átlagnál?


3. Miért kell mások házasságát elemezni, nincs jobb témátok csak mások fikázása?

Remélem ez a szegény nő nem valami jó barátnő veletek...


Hozzátenném : szégyelld el te is magad és az egész kis társaságod akik megpróbálták elcsalogatni a férjét... A pofa nálatok elég vastag lehet, főképp náluk !!!


Arra senki nem gondolt hogy szeretik egymást, igaz? Hát hogyne, ki tudná szeretni a túlsúlyosabb nőket...


SZÁNALMAS !!!!

2014. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a hozzád hasonló felszínes, önelégül p@csákra bukik.
2014. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy így olvastam az írásaidat, gyorsan megállapítottam, hogy úgy van jobb munkád, hogy vagy kifeküdted, vagy kitetted a cicid, mert hogy az ész osztásakor sem álltál sorba, az tuti fix100% :D


Szerintem a pasi, akit lefestesz Mr. Tökélynek, az egy értelmes férfi, akinek mindene a családja. Szerintem a nő jó, ha 5-6 kg-mal több, mint te, csak mondjuk máshogy rakodik, mint rajta, aki saját állítása szerint is elmenne Mrs. Tökélynek. Azon még nem gondolkoztál, hogy miért nem kellesz egy ilyen pasinak?

Szerintem utazz le a balcsira valamelyik nap, nézdd végig az asztaltársaságot, ahol látsz kitéve iPhone-t, merci vagy bmw slusszkulcsot, azokra csapj le. Nekik még kellesz, és elmondhatod, hogy 1-2 hétig voltál valakinek a nője, aki így vagy úgy, de pénzhez jutott. Vannak ott diplomások is, beteszed a popsit az autóba, elvisz vacsizni, tisztára olyan a bánásmód, mintha érdemelne, és ne aggódj, azok megfektetnek, tökre olyan lesz, mintha egy sikeres diplomás, jóképű pasi tette volna. :DDDDDDDD


Köszönöm, nagyon jót nevettem, nagyon buta vagy, de nem baj, majd megedz az élet.... :D

2014. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

Napi provokatív kamukérdés. Utálom az ilyen gyökér ..csákat.


Hajrá házaspár! :)

2014. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
94%
irigylem a gondjaitokat, hogy ez a legjobban foglalkoztató dolog az életetekben :)
2014. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy bonyolult lény, kedves kérdező, azt is sikerült leszűrni szerintem..itt mindenkinek. :)))
2014. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
94%

25, beszélgess velem :) Szegény férjem úgyis kivan a negyedéves áfa miatt, szólni se lehet hozzám :)))


Kérdező, irigy vagy, ennyi.

2014. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
98%

Az én helyzetem is hasonló, mint a páré, vagy az egyik előttem íróé.

A férjem magas, kék szemű, izmos, jóképű, jól keres... Én helyes arcú vagyok, szép hosszú sötétbarna, sűrű hajam van, 158 cm alacsony, kismellű és molett, egy éve szültem, van rajtam 15 kg túlsúly. Bennünket is támadtak ilyen libák, hogy hogy tud velem lenni. Főleg 2 volt barátnője volt kiakadva, hogy hogy tud ilyen "törpe malaccal" lenni (nem ismertem őket, csak visszahallottam). Nagyon bántott. Meg is kérdeztem a férjemet, hogy miért engem választott, mikor lehetett volna neki magas, vékony barátnője, felesége is. Azt mondta, hogy én neki tökéletes vagyok és szép. Aranyos vagyok, és kedves, imádja, hogy házias vagyok, tudok főzni, háztartást vezetni. Szereti bennem, hogy nem vagyok rosszindulatú, jó vagyok, empatikus. Az is egy plusz, hogy nem látott még részegen dülöngélni. Szereti, hogy büszke lehet rám, hogy nem hozok rá szégyent, és nem mutogatnak rám a pasik, hogy "jaj, hát nekem is megvolt", hogy még lánykoromban nem feküdtem össze fűvel fával, volt tartásom, büszkeségem. Szereti, hogy nem kell aggódnia, hogy hazudok -e, vagy van -e más, hogy megbízhat bennem. Szereti, hogy támogatom mindenben, hogy támasza vagyok, és sokat nevetünk. Mindez a vékony, magas exlot*ókban nem volt meg.

2014. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!