Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért van együtt ez a férfi a feleségével?

Figyelt kérdés

Tippelhettünk a barátnőkkel, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A férfi jóképű, vonzó, diplomás, jól keres, a szakmájában elismert.

A feleség csúnya, amióta ismerem túlsúlyos (állítása szerint mondjuk így érzi jól magát.... persze...), nincs diplomája, keveset keres.


10 éve vannak együtt, van 2 gyerekük.

A barátnőktől tudom, hogy páran bepróbálkoztak a pasinál de mindegyiküket lerázta.


Amire mi tippelünk:

- a férfi meleg, de kell neki a család

- a férfi valamilyen módon elnyomja a nőt, esetleg van valami szexuális aberrációja


Ti melyikre szavaztok?


2014. júl. 20. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
A csúnya relatív.. persze. Ennyire ne legyünk álszentek. Vannak szép emberek és csúnyák. Ő csúnya. Nem szép az arca, a fogai, nagy az orra, túlsúlyos is.
2014. júl. 20. 12:41
 12/64 A kérdező kommentje:
Az viszont lehet, hogy ő ezt a típust kedveli, hiszen amióta együtt vannak a nő ilyen. Csak furcsa.
2014. júl. 20. 12:43
 13/64 anonim ***** válasza:
100%

(És) Te tökéletes vagy ?

Kíváncsi lennék van -e önkritikád.

2014. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a baj a fejetekben van. Aki sikeres, jól keres és diplomás, nem mellesleg lerázza az akaszkodni próbáló nőket, az csak, és kizárólag meleg lehet, vagy aberrált.

Ne haragudj, ilyen felfogással nem csoda, hogy rátok sem néz, annyira ostobák vagytok, hogy ha tudnátok, sírnátok egymás vállán.

2014. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%
A nő szereti őt és a személyisége olyan amilyet a férj mindig is keresett, mindenki ezt írta eddig, fogadd már el végre!!!!!
2014. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
Az a furcsa, hogy szerinted egy jóképű férfinek csak szerinted szép nő járhat, akármennyire is rohadt és üres belül.
2014. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem szép, mert nem szimpatikus. A szeretet megszépíti a másik embert, lehet, hogy majd még téged is láthat valaki szépnek.

Nekem a férjem a legjóképűbb férfi sok-sok év után, de el tudom hinni, hogy másoknak nem tetszik, pocakosodik például. Nekem viszont tényleg nem lehetne jobb.

Én kövér vagyok, mindig is az voltam. Ő viszont így szeret. Szépnek talál, mert szeret, el is mondja sokszor. Ráadásul most babát is várok, már csak szűken férek el a folyosón. :D Na jó, túloztam, de tényleg nagy vagyok. Elmondása szerint még szebb vagyok, mert sugárzom. Nyilván más férfiaknak nem tetszem, mert kövér vagyok. Talán össze is súgnak mögöttünk a sekélyes emberek, talán még kérdést is kiírnak a GYK-ra, hogy hogy lehet, hogy ő még mindig velem van (ráadásul gyereket is vállal velem). Fene tudja, egymás legjobb barátai vagyunk, pontosan tudja egy rezdülésemből, hogy érzem magam, és én is fordítva. Ő az egyetlen, aki meg tud vigasztalni, és ennyi év után is könnyesre nevetem magam a humorán. Szeret, és ez a tetteiben is látszik. Mit mondjak még? Reggelig tudnék erről beszélni.


Felnőttek között egy párkapcsolat nem a "nagy-orr-csúnya-fogak-diploma-súlyfelesleg" skatulyájára korlátozódik.

2014. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tré lehet ilyen irigynek lenni! Biztos viszket már nektek nagyon odalent és még egy csúnya pasi se akarja nektek "megvakarni" :P Hát igen, ennek a lánynak összejött és még jóképű is a férje, nektek meg maradt a pletykálás. Így jártatok! :P :D
2014. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa semmi sem, ők normálisak... Csak manapság a legtöbb fiatalból kiveszett az ami tényleg számít... Hihetetlen hogy csak a rosszat nézitek ki belőle... meleg... xD Szerinted egy kapcsolatnál a diploma? a fizetés vagy a túlsúly számít? :D Nem lehetséges hogy Ő nem felszínes veletek és még jóóóóópár hozzátok hasonlóhoz képest? :) már bocsi. Aztán majd még te csodálkozol hogy 1-3 éves kapcsolataid lesznek. Peace.
2014. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert annak ellenére, hogy túlsúlyos és nem diplomás, de normális nő. Amit rólatok nem lehet elmondani.


Vajon veled miért van a párod, a nagy melleidért? Mert hogy nem a kedvességedért, és a szeretni való személyiségedért, az tuti. Téged előbb fog megcsalni, ha a melled lógni fog már. Szánalmas vagy.

2014. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!