Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit gondoltok, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, miért van együtt ez a férfi a feleségével?

Figyelt kérdés

Tippelhettünk a barátnőkkel, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.

A férfi jóképű, vonzó, diplomás, jól keres, a szakmájában elismert.

A feleség csúnya, amióta ismerem túlsúlyos (állítása szerint mondjuk így érzi jól magát.... persze...), nincs diplomája, keveset keres.


10 éve vannak együtt, van 2 gyerekük.

A barátnőktől tudom, hogy páran bepróbálkoztak a pasinál de mindegyiküket lerázta.


Amire mi tippelünk:

- a férfi meleg, de kell neki a család

- a férfi valamilyen módon elnyomja a nőt, esetleg van valami szexuális aberrációja


Ti melyikre szavaztok?


2014. júl. 20. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
45%
jó, hát utolsó, azért khm, ne haragudj, de ott sántít ám a történet, hogy ha a párod házias, kedves, satöbbi nőt akart, akkor miért is voltak exlotyói...
2014. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Na igen, mondjuk attól tényleg nem kell félnie, hogy megcsalja vagy elhagyja :-)
2014. júl. 20. 13:32
 43/64 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis milyen közös témájuk lehet? Ha a férfinak van egy szakmai, munkahelyi gondja, azt a feleségével nem tudja megbeszélni. Ez azért elég komoly gond."


Hmm... A férjem vegyész. Én grafikus vagyok. Mit mondjak? nem komoly gond.:)


Mégis milyen közös témánk lehet?


Lássuk csak, miről is beszélgetünk...

Politika, könyvek, filmek, gyereknevelés (ez utóbbiról nemcsak beszélgetünk!), kultúra, történelem, sport, szociológia...


Közös hobbik: kertészkedés, főzöcskézés, színházba, koncertre járás, hegymászás, fényképezés, gombászás, utazás, stb...


Szerinted csak két könyvelő vagy két fotós tud beszélgetni egymással?

2014. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
98%

A kapcsolatok elején 99,999%-ban mindenki a szépet mutatja.. ugye? A hibák útközben derülnek ki. Senki sem úgy indít, hogy "nem tudok főzni, rendetlen és lusta vagyok, előtted lefeküdtem a Jánossal és a fél várossal, és szeretném, ha a barátaid is mind belém lennének szerelmesek...stb." :))) Ha az ember tudná előre, hogy kivel jött össze, nem is kezdene kapcsolatot. Ezért van az, hogy valakiből egy jóképű, jól kereső pasi felesége lesz, van akikből meg csak az EX.

Mellesleg terhesség előtt én sem voltam erős. ;) Az ilyen libáknak meg azt kívánom csak, hogy találják meg a szerelmüket, boldogságukat, és 2 szülés után dagadjanak 100 kilóra, majd minden hétre jusson 10 liba, aki el akarja csábítani a férjüket :)

2014. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, kérdező ne légy már ennyire irigy nőszemély.

Nem kellesz a férfinek fogadd el kis liba, hogy van nálad sokkal jobb !!

Le vagy kakkantva ennyi.

Nem ragozom tovább !

2014. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

"De nála csinosabb vagyok, van diplomám, jobb munkám van.

Szexuálisan is nyitott vagyok, nem hiszem, hogy nem tudnám neki megadni amit a felesége."


Ésaztán? Ennek ellenére sem te kellesz, hanem a felesége.

Nekem sem kellene a szomszéd Adonisz, a nagy házával, jó munkájával, bmw-jével. Pedig még kellemes személyiség is.

Csakhogy nem őt szeretem. Ennyire egyszerű.

2014. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
62%

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel és ne mérgezd magad ezzel az utálkozással. Lehet, hogy szeretik egymást, lehet, hogy a feleség kiemelkedő valamiben, lehet, hogy a férj kényelemből van vele, mert biztos nem csalja meg, nem számít. Az igazságot valószínűleg úgysem fogod kideríteni, próbáld a saját erényeidet továbbfejleszteni, kicsit kedvesebbnek lenni, hátha találsz akkor te is hasonlót magadnak.

(Amúgy a válaszolók is álszentek kicsit, azért az utcán a többség megnéz egy kövér-sovány, nagyon magas-nagyon alacsony párost, lehet, hogy még megjegyzést is tesz. Az más kérdést, hogy normális ember nem kattog ezen ennyit, mint a kérdező).

2014. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt utálom, amikor valaki, aki ezek szerint megnézi az ilyen párokat, azt mondja, hogy álszent, aki nem vallja be. Mert csak ez lehet. Nem lehet, hogy mondjuk magas az ingerküszöbe, és nem a 20-as éveiben lát először olyan párokat, akik nem egyforma magasak vagy súlyúak. Vagy csak rohadtul nem érdekli őket, mit csinál a másik ember.
2014. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha vennéd a fáradtságot, hogy RENDESEN megismerd a csajt, lehet rájönnél, hogy mit szeret benne a férje.


Hogy neked mit nincs ami a csajnak? Belső értéked.

2014. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem miért nem kellesz a férfinak.

Mert van egy szokatlan perverziója.: Szereti a feleségét.

Ugye milyen morbid?!

2014. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!