Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valószínűleg már sosem házasodnak meg, de akartak volna? Mondjuk 25-30 felettiekre gondolok. Hogy viselitek, és mikor fogadtátok el?

Figyelt kérdés

Én nem tudok már szerelmes lenni többé, a férfiakat nem tudom már emberként kezelni (mármint potenciális szerelmi partnerként), de olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz gyerekem és egyedül maradok. Szerettem volna rátalálni arra az emberre, akivel családunk lehet.


Az utóbbi 2 évben nem is találkoztam normális pasival (nyilván barátilag igen, de ilyen korban az értelmesek már foglaltak), olyannal sem, aki felvillantotta volna bennem a lámpát a bensőjével.


Az hozzátartozik, hogy nehéz velem kicsit: nagy karriert futottam be, és ettől megijednek a fiúk, és eleve kevesebből tudok válogatni, és ugye az idő is csak telik.


Szóval, vénlányok, ti hogy fogadtátok el? És mivel kompenzáltok? Van egy kutyám, vegyék még valami állatot? (Barátaim vannak, családom van, lakótársam van, de mégis nehéz.)


28N



2014. júl. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló cipõben jārok. Elcsesztem 6ēvet egy idiótāra. 2ēs fēl ēve vagyok egyedül. A normālisabb fērfiak mār foglaltak,vagy elvāltak. Ha van gyerek mār nem ērdekel a pasi. Nagyon szeretnēk mār babāt, de 30-32ēvnēl idõsebben nem akarok szülni. 28/n
2014. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
96%

Szóval olyan "tanácsok" nem érdekelnek, hogy hogyan tudnál változtatni, csak az érdekel, hogy tudod egyedül leélni az életed úgy, h közben ne bolondulj meg a magánytól?

Kell kutya, macska, néhány pletykás vénasszony társnak! Ennyi!

Vagy elvonulsz egy hegyre remetének!


De tény, h az effajta gondolkodáshoz még túl fiatal vagy!

2014. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
91%

RAJTAD MÚLIK "VÉNLÁNY" MARADSZ-E


nekem sokismerősöm ennyi idősen ismerkedik, mind férfiak, mind nők. sőt nagyon sokaknak ennyi idősen megy szét a kapcsolatuk, ekkor jutnak el oda, hogy házasodni kellene, de rájönnek, hogy nem azzal akivel együtt vannak.



Túl potenciálisan kerestél szerintem, a férfiaknak általában inkább kialakul, hogy akivel együttvanank azzal akarnak-e yereket nem csak úgy általánosan


egyébként sosem késő, a férjem nagyapja 50 évesen házasodott újra, majd 70 évesen (szegéyn 2 feleséget temetett el)

sosem késő


gyerekhez egy idő után igen, de nem 28 évesen, ma már sokan szülnek 35 felett


NE TEMESD MAGAD

2014. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
97%
Csak az tudja a maganyt feldolgozni, aki onkent valasztja. Ha valaki mindenkit kategorian alulinak erez, abban mindig ott lesz a tüske, hogy mások hibájábol nincs párja, mert "nem képesek megütni a mercet.
2014. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Nehéz elfogadni, de egy ideig el lehet fogadni, mindig lesz valami vagy valaki, aki reménnyel tölt el. Szerintem. ÉN sem úgy terveztem, hogy egyedül leszek, de be kellett látnok, hogy vannak emberek, akik alkalmatlanok egy normális kapcsolatra, nem tudnak hosszú távon a másik emberrel együtt maradni. És nem akarnak kompromisszumot kötni egy életre, csak azért, hogy legyen mellettük valaki.
2014. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! főleg azokét, akik a kérdésre válaszoltak:)
2014. júl. 25. 10:54
 27/54 anonim ***** válasza:
76%

ha valakinek nagyon nem jön össze senkivel sem párkapcsolat, akkor általában ennek a miértjéről van egy tézise.


ami az esetek 100%ában egoista önámítás.


nálad ez: "nagy karriert futottam be és ettől megijednek a fiúk"


gondold át újra, mert valószínű nem ettől ijednek el...

2014. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

utolsó: nem, én nem vagyok kész kapcsolatra, érted?:) már százszor leírtam, elég is volt:)


nem arra kérek tanácsot, hogyan lehetne barátom, mert nem megy ez nekem most, vagy nem tudom, hogy meddig...hanem arra, hogy hogyan lehet elviselni azt, hogyha valaki mondjuk vénlány lesz idősebb korában.:)

2014. júl. 25. 13:45
 29/54 A kérdező kommentje:

"ha valakinek nagyon nem jön össze senkivel sem párkapcsolat, akkor általában ennek a miértjéről van egy tézise."


Ez meg nem igaz, eddig 3 többéves kapcsolatom volt életem során, de az utolsó teljesen kiborított (zaklatott, rendőrségi ügyek voltak belőle, stb). Szóval akkor sokalltam be, hogy részemről ennyi volt a kapcsolatosdi:)

2014. júl. 25. 13:48
 30/54 anonim ***** válasza:
94%
igen, úgy értettem hogy nem jön össze, hogy nem működik valamiért, sokadik kapcsolat se. nem úgy hogy nincs is kapcsolat. ilyenkor gondolkodnék el hogy nem vagyok-e én valamilyen téren elviselhetetlen? ezzel nem bántani akartalak! csak néha nem árt magunkhoz őszintének lenni. mindazonáltal nagyon is jól tudom hogy simán elképzelhető hogy egyiket se te szúrtad el, amilyen "férfiakat" ismerek. szóval csak annyi lett volna a mondandóm lényege hogy nem árt feltenni a kérdést egy-egy szakítás után hogy mit csináltam rosszul? ettől lehet fejlődni. még akkor is ha tényleg nem akarsz több kapcsolatot, ha meg igen akkor főleg
2014. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!