Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valószínűleg már sosem házasodnak meg, de akartak volna? Mondjuk 25-30 felettiekre gondolok. Hogy viselitek, és mikor fogadtátok el?

Figyelt kérdés

Én nem tudok már szerelmes lenni többé, a férfiakat nem tudom már emberként kezelni (mármint potenciális szerelmi partnerként), de olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz gyerekem és egyedül maradok. Szerettem volna rátalálni arra az emberre, akivel családunk lehet.


Az utóbbi 2 évben nem is találkoztam normális pasival (nyilván barátilag igen, de ilyen korban az értelmesek már foglaltak), olyannal sem, aki felvillantotta volna bennem a lámpát a bensőjével.


Az hozzátartozik, hogy nehéz velem kicsit: nagy karriert futottam be, és ettől megijednek a fiúk, és eleve kevesebből tudok válogatni, és ugye az idő is csak telik.


Szóval, vénlányok, ti hogy fogadtátok el? És mivel kompenzáltok? Van egy kutyám, vegyék még valami állatot? (Barátaim vannak, családom van, lakótársam van, de mégis nehéz.)


28N



2014. júl. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értek egyet a hozzáállásoddal, DE ha mar igy döntöttel:


En a munkába temetkeznék. Megpróbálnék minél nagyobb karriert befutni. Emellett tobb hobbim is lenne, ezeket a tökélyre fejlesztenem. Nyelveket tanulnek, nagyon sokat utaznék.

Ha vallásos vagy, akkor az is lehet egy opció. Abba temetkezni vagy nagyon sokat jotekonykodni. Csomó mindnennel le kotheted magad, ha mar igy döntöttel.

2015. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
hasonlóan diplomás férfiakkal kellene ismerkedned, akik nem riadnak vissza tőled :), amúgy mi a végzettséged?
2015. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok és pár éve én ezen komolyan bepánikoltam.Depressziós voltam tole napokig, csak fekudtem az ágyban.Rendesen fizikai fájdalmam volt tole.

Aztán lassacskán elmult.Ma már abszolút el tudom fogadni a helyzetem.Néha a párkapcsolat miatt sajnálom magam egy kicsit..vagy nagyon :), de a gyerek téma nem tud felzaklatni.Lehet pár év múlva elkap majd a gyerek iránti vágy és megkattanok, ezzel is számoltam.Elore megprobálok felkészulni a nehéz helyzetekre :)

Jelenleg ugy képzelem, hogy dolgozgatok majd, barátkozok, sport, esetleg vmi onénteskedés.Igazából nincs kidolgozott tervem az évekre, mert úgy vagyok, hogy inkább nem tekintek ennyire elore, mert valoszinu becsavarodnék.

2015. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Szintén PhD-s vagyok, de nekem sem egy "hajjjde" nagy karriernek számít ez, tettem a dolgom és kész, léptem tovább a szakmai téren.

Én is úgy gondoltam mindig, hogy ez hátrány lesz a férfiaknál, hogy tanult vagyok, mert félnek okos nővel összejönni. Aztán találkoztam valakivel, akivel úgy gondoltam együtt élem le az életem, gyerekünk is született, és úgy itt hagyott minket mint eb a szarát. Szóval képzettség ide vagy oda, teljesen hülyére vett. De mint kiderült, állandóan hazudott, és én naívan mindig hittem neki, hisz magamból kiindulva (sosem hazudok), úgy gondoltam, őszinte velem. Most a Gyerkőcömmel élünk, köszönjük, jól megvagyunk. Első gondolatra azt mondanám, nem kell nekem már senki, de nehogy már egy senkiházi szar ember fosszon meg engem a teljes boldogság lehetőségétől. Nem keresgélek, de nyitott szemmel járok. Házasodni viszont biztos nem fogok, mert személy szerint én már nem látom értelmét.

2015. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!