Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valószínűleg már sosem házasodnak meg, de akartak volna? Mondjuk 25-30 felettiekre gondolok. Hogy viselitek, és mikor fogadtátok el?

Figyelt kérdés

Én nem tudok már szerelmes lenni többé, a férfiakat nem tudom már emberként kezelni (mármint potenciális szerelmi partnerként), de olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz gyerekem és egyedül maradok. Szerettem volna rátalálni arra az emberre, akivel családunk lehet.


Az utóbbi 2 évben nem is találkoztam normális pasival (nyilván barátilag igen, de ilyen korban az értelmesek már foglaltak), olyannal sem, aki felvillantotta volna bennem a lámpát a bensőjével.


Az hozzátartozik, hogy nehéz velem kicsit: nagy karriert futottam be, és ettől megijednek a fiúk, és eleve kevesebből tudok válogatni, és ugye az idő is csak telik.


Szóval, vénlányok, ti hogy fogadtátok el? És mivel kompenzáltok? Van egy kutyám, vegyék még valami állatot? (Barátaim vannak, családom van, lakótársam van, de mégis nehéz.)


28N



2014. júl. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
ja értem. az egyiket én, a másik kettőt nem. Amit én szúrtam el, az azért volt, mert a sráccal belefáradtunk már a kapcsolatba, ezért én szakítottam vele. Persze nem bántam meg.:) Csak abban én is hibás vagyok, de amúgy a választásaim rosszak, mindig is azok voltak. Nem megy ez nekem, ezért is adtam fel.:)
2014. júl. 25. 17:41
 32/54 anonim ***** válasza:

Én csak lelkesítésként vagy épp vígasztalásként válaszolok.


28 éves nő vagy, ahogy én is. Mit aggódsz még? Manapság már az a ritka ha valaki 30 alatt házasodik. Az én barátnőim hárman 28 évesek, egy pedig 31. Egyik sem házas még, ketten szinglik is.


Nyugodj meg. Biztosan vannak rendes pasik abban a korcsoportban is ahol te vagy egyedülállóként. Ne ásd már el magad.... Még 35 évesen is megházasodhatsz, lehet gyereked....


Gondolj bele, én ugyan házas vagyok és boldog, de gyermekem soha nem lehet, amit már elfogadtam ugyan, de attól még sajnálom magam néha, mert ez ilyen. Soha nem múlik el teljesen az érzés, hogy gyerek nélkül éljük le az életünket.

2014. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
ne haragudj utolsó, de semmi okod nincs azt feltételezni, hogy én aggódom. dehogy aggódom! :) nem az a kérdés továbbra sem, hogy hogyan találjak párt (mivel nem akarok még), hanem hogy aki vénlány maradt, hogy viselte.:)
2014. júl. 26. 00:03
 34/54 anonim ***** válasza:

Uh, 29/N vagyok, de nem tartom magam vénlánynak. Pedig nem is nagyon volt olyan igazán komoly kapcsolatom még...


Nekem is nehézkesen megy a magánélet, és igen, én is sikeres vagyok szakmailag, de nem vagyok munkamániás.


Gondoltam én is, hogy vennék állatot, bár ahhoz nincs elég anyagi keretem. (Merthogy a szakmai sikeresség nem egyenlő azzal, hogy jól keresek.)


De örülök, hogy vannak hasonló cipőben járók. Pont azon gondolkoztam, hogy kellene hasonló helyzetű nőkkel ismerkednem, mert a barátnőim sajnos egyre kevésbé érnek rá a párkapcsolatuk miatt.

2014. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
utolsó: ők nem igazi barátok! :(
2014. júl. 30. 16:44
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy csomóan azok közül, akikről azt hitted, nem a kérdésedre válaszoltak, valójában ezt tették.


A vonaton hallottam egy nőt a társkeresős élményeiről beszélni. Aztán arról, hogy egymás után veszi a ránctalanító injekciókat, parfümöket, hogy sikeresebb legyen a férfiaknál... Kb. hatvan éves volt, valamivel a nyugdíj előtt.


Ne hidd azt, hogy mások csak úgy leállnak a keresgéléssel, mint te tetted, aztán úgy gondolják, hogy ennyi volt. A válaszokból is pont azt szűrhetted le, hogy a te hozzáállásod nagyon ritka.

2014. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
36: és a kérdés az volt, hogy ritka-e?:) nem, hanem hogy aki viszont így cselekedett, mikor nyugodott bele a sorsába. szóval nem, nem a kérdésre válaszoltak:)
2014. júl. 30. 17:10
 38/54 anonim ***** válasza:

Persze, mert mivel az ő hozzáállásuk pozitív, feltételezték, hogy valami történt veled, ezért a tied nem az, és segíteni meg biztatni próbáltak (attól függetlenül, hogy szerinted nem a kérdésre válaszoltak). Érdekes, hogy ez rólad teljesen lepereg.


Volt hogy írtam ki kérdést, egyrészt 1, senki nem a kérdésre válaszolt, 2, mindenki azt hitte, hogy férfi vagyok, aztán 3, mindenki elküldött a vérbe, mikor nem értettünk egyet, de próbáltam arra gondolni közben, hogy mi van, ha esetleg nekik van igazuk, és én nem játszottam végig a lehetőségeket.


Szerintem ha ekkora traumák értek az előző kapcsolatodban, célszerű lenne szaksegítséget keresni, és nem azért, hogy jövőre felránthasd az esküvői ruhát, hanem hogy TE jobban érezd magad.

2014. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:

Ja, értem:) Ez igaz, akkor biztosan félreérthető volt a kérdés és segítségkérésnek hangzott, pedig tényleg csak tapasztalatokra vártam.:)


Nem szeretnék "megjavulni":) Egyébként sokan írtak jó ötleteket is, pl. a háziállatok, meg a barátok, ilyesmi.


Igazából ez olyasmi, hogy "nem tudom letenni a jogsit, mert vak vagyok" tanács: ne fogadd el, hogy vak vagy, láss! :) De a probléma a vakság elfogadása, nem pedig az, hogyan lássak:)

2014. júl. 30. 17:21
 40/54 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor félreértettem. Viszont azt nem értem miért adod fel...Miért könyveled el, hogy akkor neked bele kell törődni, hogy nem lesz férjed/párod? Egyáltalán miért törődsz bele?


Tudom tudom nem nekem kell megérteni:D csak érdekel...bocsi.

2014. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!