Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik valószínűleg már sosem házasodnak meg, de akartak volna? Mondjuk 25-30 felettiekre gondolok. Hogy viselitek, és mikor fogadtátok el?

Figyelt kérdés

Én nem tudok már szerelmes lenni többé, a férfiakat nem tudom már emberként kezelni (mármint potenciális szerelmi partnerként), de olyan nehéz elfogadni, hogy nem lesz gyerekem és egyedül maradok. Szerettem volna rátalálni arra az emberre, akivel családunk lehet.


Az utóbbi 2 évben nem is találkoztam normális pasival (nyilván barátilag igen, de ilyen korban az értelmesek már foglaltak), olyannal sem, aki felvillantotta volna bennem a lámpát a bensőjével.


Az hozzátartozik, hogy nehéz velem kicsit: nagy karriert futottam be, és ettől megijednek a fiúk, és eleve kevesebből tudok válogatni, és ugye az idő is csak telik.


Szóval, vénlányok, ti hogy fogadtátok el? És mivel kompenzáltok? Van egy kutyám, vegyék még valami állatot? (Barátaim vannak, családom van, lakótársam van, de mégis nehéz.)


28N



2014. júl. 25. 07:47
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Mindenki tanácsokat ad, pedig nem kértem.:) Biztosan nem lesz még nagyon sokáig barátom (az előzőn még hónapokig nem tudom túltenni magam, ez egészen biztos), szóval nincsenek itt vénlányok, akik leírnák, hogy mikor fogadták el az állapotot és mikor törődtek bele? Ez végülis jó, ezen az oldalon mindenki boldog:)
2014. júl. 25. 08:36
 12/54 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 28 evesen messza vagy az oreglanytol. Legalabbis remelem, mert en is annyi vagyok.. :D Kolleganőm, aki minden erejevel elzarkozott egy parkapcsolattol, egy eve ismerte meg párját, 43 évesen, egy 25 eves ertelmisegi fiu szemelyeben. A gyerek dolog kéteselyes, de oreglanynak nem nevezheto. Egyszeruen kielvezi az eletet es nem gorcsol azon, hogy a tarsadalmi elvarasoknak megfeleloen alakul e az elete. Szerintem tedd te is ezt.
2014. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magamat vénlánynak, csak mivel sosem lesz férjem (ezt biztosan érzem, hogy ki fogok csúszni az időből), ezért az volt a kérdés, hogy aki vénlány marad, úgy érzi, az hogyan viseli, miket tesz, hogy elfogadja.:)
2014. júl. 25. 08:41
 14/54 anonim válasza:
Anyukám 52, és most fog házasodni (14 éve van együtt a férfival) Bár neki apukám is volt a férje.
2014. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
14: én is értem, de nem az a kérdés, hogy miért nincs barátom, hiszen több helyen leírom, miért nem lesz többé. :)
2014. júl. 25. 08:51
 16/54 anonim ***** válasza:
55%

Ha jövőbe látó vagy, és már tudod, hogy soha többet nem lesz barátod, akkor azt is tudnod kell, hogy fogod az életedet tovább élni.

Milyen nagy karriert lehet 28 éves korig befutni, amitől megijednek a fiúk?

2014. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

utolsó: de nem, nem tudom, hogy hogyan viseljem könnyen, hogy többé nem tudok a férfiakra partnerként nézni. Ezért tettem fel a kérdést. Nem kell mindent tudnom.


A fiúk, akikkel összeakadtam, nagyon zavarban voltak amiatt, hogy diplomáim vannak és PhD-mat csinálom, lehetséges, hogy vannak sokan, akiket ez nem zavarna (nincs kisebbségi komplexusuk emiatt), de nem találkoztam ilyennel életem során. Nem dicsekszem nekik, de azért büszke vagyok egy-egy külföldi konferenciára pl., és nem szeretném titkolni életem párja elől, hogy ő jobbnak érezhesse magát.:( Ez így sarkítva a lényeg.

2014. júl. 25. 09:01
 18/54 anonim ***** válasza:
96%

Hm, érdekesek a válaszok.

Én 33 éves nő vagyok és hasonló gondolatok járnak a fejemben egy ideje. Volt egy 12 éves kapcsolatom, aminek úgy indultunk neki mindketten, hogy együtt fogjuk leélni az életünket, de sajnos az akkori párom mentális betegsége és az egyre fokozódó hangulatingadozásai miatt szétmentünk, mert a végén már tettleg bántalmazott. Nagyon nehezen tértem magamhoz abból a szakításból. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, akivel négy éve vagyunk együtt. Neki még nem volt komolyabb kapcsolata és én kis naiv azt hittem, idővel majd megkomolyodik. Most úgy tűnik, jobban járok, ha kilépek a kapcsolatból, mert négy év után is csak a haverok a legfontosabbak, együttélésről még csak beszélni sem lehet vele.


Ha belegondolok, 33 évesen nekiállok keresni a megfelelőt, rendben. Esetleg szerencsém van és találok valakit, akivel jól kijövünk és el tudjuk képzelni a közös jövőt. Ez legalább két év, legalábbis a gyerekvállaláshoz nem elég, hogy pár hete ismeritek egymást, nem árt együtt élni előtte, hogy kiderüljön, valóban tudtok-e egymás mellett létezni hosszútávon. Tehát addigra tegyük fel, már 36 éves leszek. Ennyi idősen szülni már erősen kockázatos, de persze lehetséges. Viszont ha valamiért az a kapcsolat sem működik, akkor így jártam.


Tehát azt gondolom, ezek az aggodalmak azért nem olyan alaptalanok, bár a kérdező csak 28 éves, ott még van idő.

2014. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
50%
A szakmádban nem tudsz ismerkedni? Ha valaki azonos szinten áll Veled, az biztos nem ijed meg és még a közös érdeklődés is meg van.
2014. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok például én. 31 éves vagyok, nem leszek már fiatalabb és még mindig nem tartok sehol sem. A családom állandóan gyilkol, hogy miért vagyok ilyen selejt, más ebben a korban már régen blablabla... Párom van, el is jegyzett, idén lett volna az esküvő, gyerek-project, ám néhány hónapja elpattant valami bennem, próbálom összefoldozni, de egyre nagyobb a szakadék. Szóval, szokom a gondolatot, hogy milyen lesz egyedül- még nem költöztem el, de már napi szinten foglalkoztat a dolog. Van egy kutyám, majd ő kitölti az űrt- már ha lesz egyáltalán ilyen. Nem mindenkinek való kapcsolat, sajnos ilyen is van..
2014. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!