Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Elválnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elválnátok? Elengednétek? Van értelme?

Figyelt kérdés

Külső szemmel talán nem túl szokványos házasságban élünk a férjemmel. 15 éve vagyunk együtt, soha nem volt az a nagy szerelem egyikünk részéről sem, az övéről főleg nem. Én szeretem, ragaszkodok hozzá, nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Gyerekünk nincs, egyikünk sem akar. Vagyis neki úgymond mindegy volt, ha szerettem volna született volna, de mivel én nem akartam így nincs.

Szexuális téren sajnos nem igazán egyformák az igényeink. Én valahogy sosem voltam oda a szexért, előző kapcsolataimban sem, vele sem, pedig vele nincs gond, nagyon jó vele. Mégsem kívánom meg havi egynél többször. Azt hiszem én ilyen vagyok.

Őt viszont soha nem tartottam vissza. Tudom hogy vannak szükségletei, míg hozzám járt haza nem érdekelt közben mit csinál. Ez egyfajta kimondatlan egyezség volt köztünk, nem beszéltünk róla, de mindketten tudtuk. Pár éve nyíltabb ebben a kapcsolatunk, van hogy beszélünk róla.

2 éve jár valakihez, akivel régen együtt volt. Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem. Pedig tudtam hogy nagyon szerette a nőt anno, csak sokat veszekedtek a nő ezért dobta. Közben az ő férje meghalt. Mint kiderült a nő azért van most vele mert így kényelmes neki. Van szex, nincs elkötelezettség. Ha jól értem még nincs túl a férje halálán. Nem tisztem megítélni.

A férjemen viszont egy ideje látom hogy változott, úgy érzem szereti azt a nőt. Sokkal többet telefonál, hétvégente is eltűnik. Úgy érzem beleszeretett.. és ha rajta múlna vele lenne.

Közös ismerősökön át úgy hallottam, hogy talán a nő is változott, de nem akar lépni. Állítólag engem is sajnál... Erre pedig tényleg nincs szükségem!

Tegyem meg én? Küldjem el a férjem? De mi van ha a nő akkor sem akar vele lenni (állítólag még a férjét is szereti) akkor nem felesleges felborítani az életünket?? Utána már hogy fogadjam vissza? A nőnek kiskamasz fiai vannak, neki jó hogy egyedül van velük, kényelmes neki - ezt is hallottam.

Lehet nem értitek meg igazán ezt a házasságot, de nekem tényleg jó így!



2014. szept. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
50%

:D :D oh atyaég

igen megfelelő

irigy is vagyok

2014. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ti női fejjel gondolkodtok, azért nem tudjátok mit adok én ebben a házasságban. Egy férfinak viszont fontos, hogy legyen hova hazamenni, egy biztos pont. És igen aki hagy neki teret. Ezt viszont nem én állítom. Ez sajnos igaz. Nem mondom, hogy minden férfire, de jellemző.
2014. szept. 25. 13:44
 73/86 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy téradás=mással dugás

én azt hittem az, hogy elmegy a haverokkal ide-oda, nem hívogatom, hogy merre jár, megbízom benne


tudod a meleg vacsid mit sem ér az üres szív mellé! éhenmarad!

2014. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Én adok teret a páromnak. Akkor megy el a haverjaihoz amikor akar. Ha fáradt és nincs kedve semmihez akkor hagyom dögleni a tv előtt mert tudom hogy úgyis megcsinálja majd az itthoni feladatait magától is ha lesz kedve. Hagyom hogy annyit gépezzen (online játék) amennyit akar, mások szerint kocka, szerintem belefér napi 1-2 óra. Eltudom én is foglalni magam szóval nem érzem úgy hogy egymáson kell lógnunk állandóan. Egy dolog van ami nekem nem fér bele és ezt ő is tudja: az hogy félrelépjen.

Még azt is megértem hogy téged nem zavar hogy másokkal szexel mert ez csak testi dolog, de ezzel a nővel már több van közöttük. Már érez a nő iránt. Ez se fáj?

2014. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:

Vagy kamu, vagy szellemi fogyatékos a kérdező.

Hagyjátok.

Ha ez így jó neki...


És, hogy a kérdésre is válaszoljak: engedd el a férjed, mert már nem azért van veled, mert szeret és neki is jó igy, hanem csak sajnálatból. Ennyi.

2014. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjed szereti ezt a nőt. Úgyis lehet valakit szeretni, hogy csak párszor találkoznak egy héten. Az meg, hogy elmennek hétvégente kettesben egyértelmű jel arra, hogy ez már nem csak a szexről szól. 43 éves a nő, még Ő is fiatal. A férje elhunyt, nem elhagyta, tehát a gyerekei is meg fogják előbb-utóbb érteni, hogy az anyukájuknak lesz valakije. Szóval abban ne bízz, hogy a gyerekei miatt majd nem vállalják fel a dolgot. Ha jól értem ez a nyitott házasság csak a férj felé működik. Tehát te otthon ülve a meleg családi fészekbe várod, hogy hazaérjen egy-egy kaland után és mindezt 25 éves korodtól. Én nem akarlak elítélni, de sose vágytál arra hogy éljél úgy igazán? Szerintem fordulj szakemberhez, engedd el a férjed és kezdj élni. Még nem késő.
2014. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék így ,szerelem nélkül élni,de nem ítéllek el,ha nektek ez így jó, a Ti életetek. De nem értem,ha annyira jó a kapcsolatotok a férjeddel más téren ahogy mondod( barát,társ,aki becsül), miért nem beszéled meg vele őszintén?

"Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem."

Szép nyugodtan megmondod neki,hogy úgy érzed már nem csak szex van köztük,hanem érzelmileg is túlságosan benne van már az egészbe, és ez téged zavar, szeretnéd ha lezárná vele a kapcsolatát. Nem ezt beszéltétek meg.Keressen mást szexre.Végül is elvileg ez csak szükséglet kielégítés neki.Azt meg tudja mással is.

Ha tényleg mindenben melletted áll és becsül akkor belefog menni hisz Te vagy a felesége.Elvileg Te vagy neki az első és ad a véleményedre. Végül is egy barát ,társ, férj aki becsül az ilyen nem ?Ha nem akkor meg legalább kiderül,hogy tényleg fontosabb már neki ez a nő ,mint Te.Sokkal jobb választás elé állítani most, mint évekig itt félned és várnod mikor hagy ott.Végül is nem lehet elítélni ha tényleg szerelmes lett, de akkor vállalja fel,mert Veled szembe ez nem korrekt.Sok szerencsét!

2014. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
Nem kell elengedned, már elment, fizikai értelemben is hamarosan elfog menni.Neked lehet jó, de látod neki nem.Én nem is értem miért ragaszkodsz ehhez, de a te dolgod. Ez nem házasság, hanem gazdasági együttélés maximum.
2014. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

"Csak azért írtam, hogy minden téren megfelelő férj."


Ez meg végképp vicces, tudod te milyen egy minden téren megfelelő férj? Első szempont, hogy szeret és velem van, nem mással a hét nagy felében.

2014. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
Kérdező, 1 éven belül egyedül maradsz, a férjed meg boldogan fog élni a nővel és a gyerekeivel mint egy család. Ez azért van mert te nem vagy NŐ, te nem tudsz egy férfit megfogni és nem is teszel ellene. Egy férfinak szüksége van egy nőre és az a másik nő lesz az és nem te. Törődj bele, semmit de az ég világon semmit nem számítasz a férjednek, se lelkileg se testileg.
2014. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!