Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Elválnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elválnátok? Elengednétek? Van értelme?

Figyelt kérdés

Külső szemmel talán nem túl szokványos házasságban élünk a férjemmel. 15 éve vagyunk együtt, soha nem volt az a nagy szerelem egyikünk részéről sem, az övéről főleg nem. Én szeretem, ragaszkodok hozzá, nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Gyerekünk nincs, egyikünk sem akar. Vagyis neki úgymond mindegy volt, ha szerettem volna született volna, de mivel én nem akartam így nincs.

Szexuális téren sajnos nem igazán egyformák az igényeink. Én valahogy sosem voltam oda a szexért, előző kapcsolataimban sem, vele sem, pedig vele nincs gond, nagyon jó vele. Mégsem kívánom meg havi egynél többször. Azt hiszem én ilyen vagyok.

Őt viszont soha nem tartottam vissza. Tudom hogy vannak szükségletei, míg hozzám járt haza nem érdekelt közben mit csinál. Ez egyfajta kimondatlan egyezség volt köztünk, nem beszéltünk róla, de mindketten tudtuk. Pár éve nyíltabb ebben a kapcsolatunk, van hogy beszélünk róla.

2 éve jár valakihez, akivel régen együtt volt. Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem. Pedig tudtam hogy nagyon szerette a nőt anno, csak sokat veszekedtek a nő ezért dobta. Közben az ő férje meghalt. Mint kiderült a nő azért van most vele mert így kényelmes neki. Van szex, nincs elkötelezettség. Ha jól értem még nincs túl a férje halálán. Nem tisztem megítélni.

A férjemen viszont egy ideje látom hogy változott, úgy érzem szereti azt a nőt. Sokkal többet telefonál, hétvégente is eltűnik. Úgy érzem beleszeretett.. és ha rajta múlna vele lenne.

Közös ismerősökön át úgy hallottam, hogy talán a nő is változott, de nem akar lépni. Állítólag engem is sajnál... Erre pedig tényleg nincs szükségem!

Tegyem meg én? Küldjem el a férjem? De mi van ha a nő akkor sem akar vele lenni (állítólag még a férjét is szereti) akkor nem felesleges felborítani az életünket?? Utána már hogy fogadjam vissza? A nőnek kiskamasz fiai vannak, neki jó hogy egyedül van velük, kényelmes neki - ezt is hallottam.

Lehet nem értitek meg igazán ezt a házasságot, de nekem tényleg jó így!



2014. szept. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
8%

rég nem a szex tartja őket össze

2éve?! ugyan már!

ez nem szex, ez érzelem

olyan ami veled sose volt és sose lesz

naná hogy lenéz a nő, milyen NŐ vagy te? tőled aztán azzal kúr a férjed akivel csak akar?! ilyeneken röhögnek a hátuk mögött a férjek a szeretőkkel egy jó szex után!

2014. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:
Volt már több éves kapcsolata. De ha többet akartak tőle mindig lelépett. Én nem mondom hogy nincs érzelem az ilyen viszonyaiba, de egyik sem szerelem volt. Mondtam nem kell megérteni. Csak tanácsokat várok
2014. szept. 25. 11:53
 23/86 anonim ***** válasza:
47%

tanács kell:

legyél NŐ, vagyis elsősorban EMBER

és legyen tartásod, magabiztonságod..meg ezek az emberi dolgok, mert most ember sem vagy, egy kupac szánalom vagy

hagyd ott, legyen boldog mással, hamár 15 évet elcsesztetek erre a szarra!

2014. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
És engem az megnyugtat, hogy a nő még a férjébe szerelmes. Csak az zavar, hogy talán már annyira nem, ezért is szeretnék beszélni vele. Csak a büszkeségem visszatart. Bár lehet már nincs veszteni valóm, ha a férjem elveszíthetem
2014. szept. 25. 11:55
 25/86 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, miért érdekel téged, hogy a férjed barátnője mit gondol? Írod, hogy tökéletesen érzed magad (ez önbecsapás), megvan mindened (ugyan mi? Szerintem nincs semmid), és melletted állt. Nagy ügy, a húgom is mindig mellettem állt, sőt a szüleim is.


Egy nagy kupac kakában ülsz, és azt mondod, hogy ez neked nagyon szuper. Még a végén elhiszed.

2014. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert ha a nő nem akar változtatni a dolgokon, akkor nincs is semmi ügy. Ez szerintem logikus, a férjem másért nem hagy el.
2014. szept. 25. 11:56
 27/86 A kérdező kommentje:
De én nem érzem elvesztegetett időnek. Ezt nem értitek meg.
2014. szept. 25. 11:57
 28/86 anonim ***** válasza:

Nem élnék "nyitott" kapcsolatban, de ha már te belementél, és úgy érzed, neked így jó, akkor most se tegyél semmit. Ne is kérdezgesd, ezzel csak rontasz a dolgon. A "túlgondolkodás" sosem jó stratégia, egy jó kapcsolatot is elront az ilyen viselkedés. Emelkedj felül az aggodalmaidon. Végülis azt mondta, ne aggódj, igaz? Ha lépni akar, akkor ő hozza szóba.


Attól még, hogy a másik nővel van köztük érzelem, egyáltalán nem biztos, hogy otthagy téged, és ha neked így jó...


Bár én "mindent vagy semmit" alapon szoktam "működni", ezért a te helyzetedet sem tudom átérezni, tapasztalatból tudom, hogy vannak érzelmek és döntések, amik teljesen illogikusak és mások számára (és néha a magunk számára is) teljesen érthetetlenek. És általában ezek a legértékesebbek és legkülönlegesebbek...

2014. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
77%

Leginkább a válaszadók nagy részét sajnálom. Nem szeretnék ilyen kapcsolatban lenni, mint a kérdező, de megértem, ha neki ez megfelel, el tudom fogadni. A legtöbb ember itt egy dolgot tud elképzelni a kapcsolatokról:

- van egy párom, mert végre találtam valakit, aki elvisel,

- most azt gondolom, hogy őt szeretem, és mi nagyon szerelmesek vagyunk,

- nem csalhatjuk meg egymást, mert akkor szakítunk,

- mi nagyon-nagyon boldogok vagyunk,

plusz néhány ezt megerősítendő facebook fotó,

na ilyen életet sem szeretnék. Próbáljatok meg kicsit elfogadóbbak lenni, mert nem minden ember ugyanolyan és nem minden kapcsolat ugyanolyan.

2014. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
7%

rég elhagyott

fizikailag ott van néha

néha mások ágyában

lélekben nem a tied, a nőé, vagy egy másiké, de a tied nem volt sose, és nem is lesz

lehet most nem lép le, de egyszer belecsap a ménkő és otthagy


neked semmid sincs

papíron házas vagy

ennyi.

hogy lehet így élni??????

2014. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!