Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Elválnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elválnátok? Elengednétek? Van értelme?

Figyelt kérdés

Külső szemmel talán nem túl szokványos házasságban élünk a férjemmel. 15 éve vagyunk együtt, soha nem volt az a nagy szerelem egyikünk részéről sem, az övéről főleg nem. Én szeretem, ragaszkodok hozzá, nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Gyerekünk nincs, egyikünk sem akar. Vagyis neki úgymond mindegy volt, ha szerettem volna született volna, de mivel én nem akartam így nincs.

Szexuális téren sajnos nem igazán egyformák az igényeink. Én valahogy sosem voltam oda a szexért, előző kapcsolataimban sem, vele sem, pedig vele nincs gond, nagyon jó vele. Mégsem kívánom meg havi egynél többször. Azt hiszem én ilyen vagyok.

Őt viszont soha nem tartottam vissza. Tudom hogy vannak szükségletei, míg hozzám járt haza nem érdekelt közben mit csinál. Ez egyfajta kimondatlan egyezség volt köztünk, nem beszéltünk róla, de mindketten tudtuk. Pár éve nyíltabb ebben a kapcsolatunk, van hogy beszélünk róla.

2 éve jár valakihez, akivel régen együtt volt. Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem. Pedig tudtam hogy nagyon szerette a nőt anno, csak sokat veszekedtek a nő ezért dobta. Közben az ő férje meghalt. Mint kiderült a nő azért van most vele mert így kényelmes neki. Van szex, nincs elkötelezettség. Ha jól értem még nincs túl a férje halálán. Nem tisztem megítélni.

A férjemen viszont egy ideje látom hogy változott, úgy érzem szereti azt a nőt. Sokkal többet telefonál, hétvégente is eltűnik. Úgy érzem beleszeretett.. és ha rajta múlna vele lenne.

Közös ismerősökön át úgy hallottam, hogy talán a nő is változott, de nem akar lépni. Állítólag engem is sajnál... Erre pedig tényleg nincs szükségem!

Tegyem meg én? Küldjem el a férjem? De mi van ha a nő akkor sem akar vele lenni (állítólag még a férjét is szereti) akkor nem felesleges felborítani az életünket?? Utána már hogy fogadjam vissza? A nőnek kiskamasz fiai vannak, neki jó hogy egyedül van velük, kényelmes neki - ezt is hallottam.

Lehet nem értitek meg igazán ezt a házasságot, de nekem tényleg jó így!



2014. szept. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mivel nincsenek gyerekeim. De gondolom aki akar gyereket az neki akar megadni mindent. És mi van ha veszekedni fognak a férjemmel? Az miért jó a gyereknek?

A családjával nem tudom milyen a kapcsolata a nőnek azt tudom, hogy nem szerették a férjemet. A férjemnek csak egy apja van, ő szerintem szeret engem, bár a nőt is szerette

2014. szept. 25. 12:12
 42/86 anonim ***** válasza:

együtt utaznak????


ja igen csak a szexről szól


:D

2014. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha mindennap száraz kenyeret eszel, el sem tudod képzelni, hogy mennyire finom a friss kenyér libazsírral és snidlinggel.


Ha nem volt részed jó házasságban, elhiheted, hogy ami most van, az megfelelő. Holott mégsem jó, különben a férjed nem járna más nőkhöz, te sem lennél boldogtalan, nem kéne azzal foglalkoznod, hogy vajon beleszeret-e a másik nőbe.


Nem tudod elképzelni az életed nélküle, mert megszoktad a 15 év alatt. De a kapcsolatotok megrekedt, nem fejlődik, nincs gyereketek, minden ugyanolyan, mint volt.


Mellesleg a szexuális igények eltérőek lehetnek, de a havi egy nem egészséges, pláne úgy, ha a férjed többet kíván. Kivizsgáltathattad volna magad, hogy miért ilyen alacsony a libidód.

2014. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
49%

figyelj őszintén letojnám h mostani páromat szeretik e vagy sem, ha jönne A SZERELEM és ő nem lenne szimpi

merz ha boldoggá tenne igazán, akkor a családom is megbékelne vele!

2014. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:
Gondolom azért utaznak el, mert a nőnek így kényelmesebb mint estenként kitalálni fedősztorit, hova megy. és olyankor a gyerekivel is törődnie kell.
2014. szept. 25. 12:16
 46/86 anonim ***** válasza:
44 Én pl. szóba sem állok a férjem szüleivel, meg is van rá az okom, de igazából nem ez a legfontosabb tényező a kapcsolatban, hogy jóban vagyok-e anyósékkal. Nagyon gyerekes gondolkodás ez, hogy majd emiatt maradna a férj, mert a másik nő családja nem szereti.
2014. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
Biztos a megszokás is benne van! Ezt nem tagadom. De minden szerelem elmúlik. EZt tapasztaltam. Attól még nem lesz egy kapcsolat működőképes. Ebben is egyetértettünk a férjemmel. Neki pont ezzel a nővel nem működött. Nekem mással. Nekem a béke többet ér.
2014. szept. 25. 12:17
 48/86 anonim ***** válasza:
53%

szerelem elmúlik DE legalább van

és vmi olyan lesz belőle, amiről fogalmad sincsen

2014. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
Ugyanaz lesz belőle mint ami köztünk van.
2014. szept. 25. 12:20
 50/86 anonim ***** válasza:

nem

nem minden házasság ilyen

nem fog félrekúrni, sajnálni, csak egy fedél alatt élni vele, akkor sem ha elmúlik a szerelem

mert erős kötelék lesz, ami veled sose volt neki, ha lett volna, nem lenne most ez...

de végül is miért is kéne téged sajnálni?

magadnak csináltad.

megérdemled

2014. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!