Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Elválnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Elválnátok? Elengednétek? Van értelme?

Figyelt kérdés

Külső szemmel talán nem túl szokványos házasságban élünk a férjemmel. 15 éve vagyunk együtt, soha nem volt az a nagy szerelem egyikünk részéről sem, az övéről főleg nem. Én szeretem, ragaszkodok hozzá, nem tudom elképzelni az életemet nélküle. Gyerekünk nincs, egyikünk sem akar. Vagyis neki úgymond mindegy volt, ha szerettem volna született volna, de mivel én nem akartam így nincs.

Szexuális téren sajnos nem igazán egyformák az igényeink. Én valahogy sosem voltam oda a szexért, előző kapcsolataimban sem, vele sem, pedig vele nincs gond, nagyon jó vele. Mégsem kívánom meg havi egynél többször. Azt hiszem én ilyen vagyok.

Őt viszont soha nem tartottam vissza. Tudom hogy vannak szükségletei, míg hozzám járt haza nem érdekelt közben mit csinál. Ez egyfajta kimondatlan egyezség volt köztünk, nem beszéltünk róla, de mindketten tudtuk. Pár éve nyíltabb ebben a kapcsolatunk, van hogy beszélünk róla.

2 éve jár valakihez, akivel régen együtt volt. Kezdetben zavart, de megbeszéltük, hogy nincs köztük érzelem. Elhittem. Pedig tudtam hogy nagyon szerette a nőt anno, csak sokat veszekedtek a nő ezért dobta. Közben az ő férje meghalt. Mint kiderült a nő azért van most vele mert így kényelmes neki. Van szex, nincs elkötelezettség. Ha jól értem még nincs túl a férje halálán. Nem tisztem megítélni.

A férjemen viszont egy ideje látom hogy változott, úgy érzem szereti azt a nőt. Sokkal többet telefonál, hétvégente is eltűnik. Úgy érzem beleszeretett.. és ha rajta múlna vele lenne.

Közös ismerősökön át úgy hallottam, hogy talán a nő is változott, de nem akar lépni. Állítólag engem is sajnál... Erre pedig tényleg nincs szükségem!

Tegyem meg én? Küldjem el a férjem? De mi van ha a nő akkor sem akar vele lenni (állítólag még a férjét is szereti) akkor nem felesleges felborítani az életünket?? Utána már hogy fogadjam vissza? A nőnek kiskamasz fiai vannak, neki jó hogy egyedül van velük, kényelmes neki - ezt is hallottam.

Lehet nem értitek meg igazán ezt a házasságot, de nekem tényleg jó így!



2014. szept. 25. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
84%

mindent megad?

mit? csak ami alap, azt nem...szeretet, tisztelet, megbecsüés


melletted áll?

akkor nem kurna mást


számíthtasz rá?


ne röhögtess!!!!

2014. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én válnék. Számomra ez nem házasság, max egy baráti viszony. Engem nagyon frusztrálna egy ilyen kapcsolat.
2014. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
Tényleg mellettem állt és számíthattam rá amikor kellett. És tudom hogy most is számíthatnék bármikor. Ez nekem mindig fontosabb volt. De lehet ezt csak én értem. Nem is ez a fő kérdés
2014. szept. 25. 11:45
 14/86 anonim ***** válasza:
49%

nyugi ha új nővel összeköltözik, nem leszel te neki semmi

melletted fog állni? le se fog...

2014. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
47%

nagyon jó partner, ha sajnálatból van veled

biztos depresszióra hajlamons vagy és fél, hogy megölöd magad.

süt a soraidból a boldogtalanság

sajnállak, hogy ilyen életed van

2014. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
Lehet jó szó rá a baráti kapcsolat. De azért annál ez több. Egyébként nem írtam, hogy nincs szex közöttünk. Csak ritkán. Én már csak ezért sem szeretnék mással lenni, mert ezt nem mindenki érti meg. Volt belőle problémám korábban. Nem vagyok frigid, élvezem (vele főleg, míg korábban annyira nem), de nekem ennyi elég. És ő ezt megérti.
2014. szept. 25. 11:47
 17/86 A kérdező kommentje:

Nem vagyok boldogtalan. Kicsattanóan boldog sem, de boldogtalan sem!

Én nem vagyok depressziós sem. Voltam már talán, bár nem ez a megfelelő szó, de már túlléptem rajta.

2014. szept. 25. 11:48
 18/86 anonim ***** válasza:
53%

megérti?

nem, ha megértené, akkor nem menne másokhoz dugni

nem érti meg

nem fogadja el...

szánalmas nő vagy, nem csodálom, hogy nem kellesz neki

nincs benned semmi tartás

2014. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
Nem a férjem sajnál! Hanem állítólag a nő mondta ezt. Ez háborított fel. Hisz nekem ő senki. Szerintem ő a boldogtalan ebben a kapcsolatban. Én szex miatt nem lennék együtt senkivel.
2014. szept. 25. 11:50
 20/86 A kérdező kommentje:
megérti=nem veszekszik, nem követelőzik, egyszerűen elfogadja ha közeledek hozzá.
2014. szept. 25. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!