Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék már babázni, de folyton csak azt hajtogatja, hogy most nem jó, majd később. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Már csak azért is mert legalább 3 gyereket szeretnék. Idősebb korban meg már nagyobb a kockázat, hogy beteg lesz. Oké hogy nem lakunk palotában, de mások is megoldják, nekünk is sikerülne. A családból is biztos kapnánk egy csomó mindent. Úgy érzem sose jön el a később. :(

Volt már így valaki? Sikerül rávenni?



2014. nov. 2. 16:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem pedig nem túl fiatal egy 24 éves nő az anyasághoz. Utazni gyerekkel is lehet.
2014. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%

Szia

Hát.. az előző kapcsolatom 4évig tartott.

3év után egyszer megkérdeztem mit gondol a házasságról?

Azt mondta majd,korai.. most nem jó. Fél évvel később nem jött meg a havim,két hetet késett. Az az izgalom ami volt az exemen,NEHOGY baba legyen,elvette minden energiám és bizalmam felé,hogy ebből bármi lenne közöttünk. Fél évig még együtt voltunk nem is tudom miért.. így kicsivel több mint 4év együttlét után és 3év együttélés után elköltöztem. Fél évre rá,megismertem a férjemet,és most várom aa kisbabánkat amit ő jobban szeretett volna mint én.. én még vártam volna egy kis időt,hogy normálisan kifizessük a hitelt..

Ami vicc,hogy az exem összejött egy kollegájával,és 8hónappal később a csaj terhes lett és megtartották,eljegyezte. Nos,ebből azt szűrtem le,hogy tudta ő,hogy nem én vagyok az igazi csak valahogy elfeljtett róla szólni,hogy nem kéne vele terveznem. Szerencsére időben kapcsoltam és most vagyok a világon a legboldogabb :)

Kedves kérdező! NEM azt mondom ezzel,hogy hagyd ott a párodat,csak azt,hogy kicsit jobban menjetek bele ebbe a témába,miért "majd"akarja a babát? Anyagi okok? Érzelmi? Nem áll rá készen? Sok szerencsét! :)

2014. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%
24 évesen már szülnél? Hát, én 30 alatt tuti nem szülnék, megmondom őszintén, olyan prolisnak tartom. Jobban teszed, ha vársz még, addigra változhat a véleménye a férjednek is.
2014. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem sem kell túlgörcsölni a dolgot - egyszerűen nem a megfelelő partnerrel vagy együtt. Ennyi.
2014. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
59%

Prolisnak? Oké..

32hkm

2014. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén, szerintem a férjednek is az a baja, hogy láthatóan távolról sem vagy érett az anyaságra.


Ahogy írtad az anyagiak sem megfelelőek, arra kalkulálsz, hogy majd a családjaitok segítségével "valahogy" elboldogultok, fiatal is vagy még, tehát a helyzet enyhén szólva sem ideális. Ehhez hozzájön még, hogy tyúkeszűen nyivákolsz, hogy a barátnőcikéidnek is van már babucimanócskájuk, neked miért nem lehet.... ember, ez nem plüssmackó meg kiskutya, hanem egy GYEREK! Teremtsd meg a feltételeket, nőj fel, és akkor vállald, ha mindketten szeretnétek.

2014. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
55%

Ennyi idősen még nagyon fiatal vagy. Miért akarsz feltétlenül 30 alatt vállalni 3 gyereket? Ismerek nem egy anyukát, akik csodálatos dolgokat tettek le az asztalra és csak 30+-on vállalták először a gyermeküket. Hidd el, hogy később is lehetsz nagyon aktív szellemileg és fizikailag is, lehetsz csinos, vonzó, nem kell ahhoz 24 évesen szülni gyorsan egy babát.

Én megértem a férjedet, mert még 29 évesen simán belefér, hogy éljen egy kicsit, persze veled együtt. Manapság a férfiak már nem vállalnak olyan korán babát, mert több lehetőség van, mint régebben.

2014. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a nőgyógyászom mondta,hogy jelenleg 2db kismamája van,aki 30 alatti és első babájuk. Nagyon nagy a "forgalma" ,rengetegen járnak hozzá. A baba vállalás kitolódott 35év-re kb. viszont egyértelműen a komplikációk,és a beteg babák is megsokszorozódtak.. :(

A körülményeitek mennyire adottak egyébként? Albérlet,hiteles ház,kocsi? Milyen a munkehely? Kapnál-e gyedet? ilyesmik.. beszélj vele. Legalább azt,hogy mi után jöhet már biztosra a baba. Ha ezen túl vagytok,vagy ha azt kifizettétek,vagy nem tudom hanyadik házassági évforduló után? Eleve 9hónap a terhesség,plusz mire összejön. Bőven elmúlnál 24,mire megszületne.

2014. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
53%

Hát, én 30 alatt tuti nem szülnék, megmondom őszintén, olyan prolisnak tartom


ezzel a gondolkodással soha ne is szülj inkább.

2014. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
33%
13as: kicsit bunkó vagy, na mindegy. Én 24 évesen szültem, és mivel utána nem volt hova visszamennem dolgozni (előtte persze dolgoztam), így nem is terveztünk kistesót. most, hogy már 1 éve van munkám, jöhet a tesó, és most vagyok 29. Szerinted ha az elsővel 30 éves koromig vártam volna? 36 évesen tervezhetnénk a kistesót. Az már kicsit késő, nem gondolod???
2014. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!