Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék már babázni, de folyton csak azt hajtogatja, hogy most nem jó, majd később. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Már csak azért is mert legalább 3 gyereket szeretnék. Idősebb korban meg már nagyobb a kockázat, hogy beteg lesz. Oké hogy nem lakunk palotában, de mások is megoldják, nekünk is sikerülne. A családból is biztos kapnánk egy csomó mindent. Úgy érzem sose jön el a később. :(

Volt már így valaki? Sikerül rávenni?



2014. nov. 2. 16:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
44%
27 Nem értem, hogy miért "bánja" a barátnőd, hogy 40 évesen lett anyuka. Változott a világ, el kell fogadni, nem úgy van már, mint akár a 80-as években. Az én anyám 57 éves, tök jól néz ki, szeret bulizni, és nálunk, bár én már 30 feletti vagyok, ha van nálunk házibuli, még a 20 évesekkel is teljesen jól el tud beszélgetni, hozzáállás kérdése az egész, nem kell feltétlen besavanyodni. Én 33 éves vagyok és egy kicsit sem vagyok kétségbeesve a gyerekvállalás miatt, nyilván lesz nemsokára néhány éven belül, de egyáltalán nem félek ilyenektől, hogy a gyerekem nagyanyja leszek, igazából az 20 évesen is lehetsz, ha olyan a hozzáállásod. Nekem volt olyan besavanyadott osztálytársnőm, aki kb. 21 évesen szült, de nem tudott leülni normálisan játszani a gyerekkel, csak idegesítette az egész. Én úgy látom, hogy a 30 feletti szülők, sokszor jobban odafigyelnek a gyerekre és jobban tudnak örülni neki. Persze nem minden esetben, csak sokszor ezt tapasztalom.
2014. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ne gyozkodd a férjed, azért nem akar gyereket, mert van egy kis esze.


24 évesen még nagyon fiatal vagy.


25 vagyok, még csak 2 éve fejeztem be az egyetemet, azóta dolgozom. 35 éves korom előtt amúgy sem vagyok hajlandó szülni

Addig élek.

2014. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
65%

Reagálnék annak az "ember" válaszára is aki prolinak nevezi a 30 alatti anyukákat.

Én nem vágytam hatalmas nagy karrierre, érettségi után tanultam 2 szakmát aztán elhelyezkedtem egy Kft.-nél. 21 éves voltam ekkor. 19 éves koromban már együtt voltunk a párommal, Ő már vezető beosztásban dolgozott ekkor is. 22 éves voltam mikor lett egy hiteles lakásunk, a törlesztő alacsony, röhögve kifizetjük. 23 éves voltam mikor azt mondtuk, jöhet a baba. 24 évesen szültem, már a 25-öt töltöttem mikor meglett a gyerekünk. Itthon jelenleg is tanulok, neveztesen angolt, és ha időm engedi feljövök ide és elolvasom a megkeseredett "hölgyek" beszólásait.

Én nem érzem magam prolinak, nem érzem magam tanulatlannak, nem tartom magam szegénynek, és még sorolhatnám. De valószínűleg te tisztában vagy a proli jelentésével?! ha már használod olyan anyukákra akik letettek már valamit az asztalra és úgy szültek. Tisztában vagyok vele hogy keresztül fosod az előéletem, azért meséltem el most ezt hogy tudják az idősebb korban szülő nők is, és az ilyen paréj is mint te, hogy nem minden fiatal anyuka analfabéta mert nem végzett egyetemet, és egy kevésbé iskolázott ember is tud gyereket nevelni.

Kedves kérdező a kérdésre is válaszolok, nem kell senkit győzködni, majd ha akar gyereket akkor majd időben szól a férjed. ha pedig évek telnek el így,a akkor lépj tovább :(

2014. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
20%
Hát azért 1-2 év munkaviszony nem egy nagy "valamiketevés" az asztalra...
2014. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
40%

"35 éves korom előtt amúgy sem vagyok hajlandó szülni

Addig élek."


Hát kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgaid, mint azt eltervezted! De remélem, tudod, hogy 35 évesen és azután (sőt, sok esetben előtte sem!) sokszor nem feltétlenül csettintésre jön a gyerek. Már pedig akkor már elég sietős lesz ám! És minden évvel nő a Down szindróma és egyéb genetikai betegségek esélye.

2014. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
60%
Meg minden évben nő a szuresek pontosssaga is, de kösz, hogy így aggódsz. :)
2014. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
66%
Úristen, most megtudtam, hogy proli vagyok, mert 25 évesen szültem az orvosi egyetem után...B.ssza meg, valaki hamarabb is mondhatta volna, hogy ez mennyire égő és nem túl magas kvalifikációra utal!!! Ezek után hogy lépek fel a "társadalmi ranglétrán"? :D :D :D :D
2014. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

minden király, csak a lényeget nem írtad le

van e munkátok, lenne e hely, pénz stb...



családból is biztos kapnánk egy csomó mindent. - ilyen hozzáállással NE SZÜLJ kérlek, se most, se 10 év múlva!

2014. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!