Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék már babázni, de folyton csak azt hajtogatja, hogy most nem jó, majd később. Mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Már csak azért is mert legalább 3 gyereket szeretnék. Idősebb korban meg már nagyobb a kockázat, hogy beteg lesz. Oké hogy nem lakunk palotában, de mások is megoldják, nekünk is sikerülne. A családból is biztos kapnánk egy csomó mindent. Úgy érzem sose jön el a később. :(

Volt már így valaki? Sikerül rávenni?



2014. nov. 2. 16:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%
Tessék megteremteni a feltételeket, aztán lehet hármasával szülni a pulyákat.
2014. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek a magánügye. De a huszonéves terhesek még úgy néznek ki, mint egy megesett tinilány. 36 évesek a második gyerek egyáltalán nem késő. De még az első sem.
2014. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
31%
Van, akit elkap a gépszíj, és már 24 évesen babát akar. Viszont ha a körülmények nem megfelelőek, nem szabad engedned a késztetésnek. Hosszú távon szétdúlnád vele a házasságod, és a gyerek is megszenvedné a kárát. 30 évesen is szülhetsz még 3 gyereket, sőt, ha korábban sikerül összehozni az alapokat, hamarabb is belefoghattok. (Nem feltétlen igaz, hogy 35 felett több beteg gyerek születik, akkor már kötelezően vizsgálnak mindenféle betegséget, úgyhogy pont gyorsabban észreveszik a rendellenességeket. 35 felett lehet, hogy nehezebb teherbe esni, viszont valószínűbb egészséges gyereket szülni, mint 20 évesen.) Néhány év igen sokat tud jelenteni gyerekvállalás szempontjából. Egyébként én sem ismerek túl sok nőt, aki 30 alatt szült volna, bár legtöbben már egyetemista éveik végén azon dolgoznak, hogy mihamarabb meglegyenek a feltételek. Aki szült 25 éves kora körül, az mind idősebb, egzisztenciával rendelkező férfival állt össze, vagy jobb módú fiúval. Tényleg éretlen gondolkodás, hogy most is lehetne, csak segítséggel. Felnőttek vagytok, ne vágjatok bele a dologba, ha nem vagytok biztosak benne, hogy készen állnak az alapok. Nem a családnak szülsz, az ő segítségüket max vészhelyzet esetén vedd igénybe.
2014. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
59%
20 Az a helyzet, hogy nem késő, sőt, az első gyerekkel valóban nem jó várni 36 éves korig, de a másodiknál tök mindegy. Régen, amikor 10 gyereket szültek a nők, akkor is kb. 45 éves korig szültek, nem 16-tól 20 éves korukig nyomták le a gyerek projectet. A környezetemben beteg, fogyatékos gyereket egy 24 éves lány szült. Egyik rokonom 42 évesen szülte az első gyereket, makkegészséges. Nyilván a statisztika nem ezt mutatja, de azok a nagy számok, kicsiben nem így működik, manapság már annyi mindent meg lehet oldani a gyermekvállalással kapcsolatban, hogy 24 évesen igazán nem kell félni attól, hogy valaki lemarad valamiről, vagy mondjuk 2-3 év múlva már beteg gyereket szülne, ez hülyeség.
2014. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
12%

Én megértelek. A saját szüleimet látva én sem akartam "idős" szülő lenni, és 2-3 gyereket szerettem volna, de sajnos 32 éves vagyok, és még nem találtam megfelelő partnert ehhez. Mivel semmiképp sem akarnék gyereket egy friss kapcsolatba, de 35 felett sem akarok szülni (legalábbis első gyereket biztos nem - tudom, hogy ebben vagy egy kis logikai bukfenc, de így érzem), lassan számot vetek vele, hogy nekem már nem lesz "családom", amire mindig is vágytam:(

De ti még fiatalok vagytok:)

Én a helyedben adnék még a férjednek 2, max. 3 évet. Ha ennyi idő alatt sem változik a véleménye, akkor lehet, hogy tényleg arról van szó, hogy

1. nem akar gyereket - vagy nagyon sokára

2. tőled nem akar gyereket:(

csak talán még önmagának sem vallja be...

2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
83%
Én azért kíváncsi lennék milyenek azok a nem oly' fényes lakhatási és anyagi körülmények, amik közé már érkezhetne a "picur". Leírnád? És kérlek azt is, hogy mióta vagytok együtt.
2014. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
39%

Van egy ügyvéd barátnőm..

Kétzser volt férjnél.. míg tanult a baba nem jöhetett...

Mikor 25évesen hozzá ment az első férjéhez lakást vettek,összecsiszolódtak és 29évesen bele vágtak a projektbe. 31 volt,mire kiderült,hogy mennyi fajta betegsége van,ami miatt nem jön a baba,plusz közben kiderült a férjének nem lehet gyereke.. 33évesen elváltak,mert annyira tönkretették egymást idegeit az örökbefogadással,meg mindennel,tönkre ment a kapcsolatuk.

36évesen megismerte a mostani férjét,és most og születni az első babája 40!!! évesen,úgy,hogy ez sem jött össze könnyen. Problémás a terhessége,alig várja a végét.. még akarnak tesót is!! 3éven belül..

Nekem annyit mondott,bánja az elmúlt 10évet.. bántja,hogy nem ismerte fel előbb a lehetőségeit,és hogy a gyerekeinek a nagymamája lesz. A kollégáinak ilyen idősen 12-13 éves gyerekeik vannak... Ő bánja,de örül,hogy végre sikerült! és boldogabb ,mint valaha :)

2014. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
77%

Én mondjuk nem arra alapoznám a gyerekem jövőjét, hogy "A családból is biztos kapnánk egy csomó mindent". Ha én nem tudom neki megadni, addig nem vágok bele.

Más egy besikerült terhesség, de tudatosan addig, míg magunk nem tudjuk megadni neki, ami kell, nem jöhet baba, pedig én is szeretnék már (25n, 30f) és a férjem is.

Nehogy már majd a rokonságra legyek rászorulva, hogy adnak-e elég ruhát, stb.

2014. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.. viszont az én véleményem jól lemaradt.. talán egyetértek a többi válaszolóval,hogy lehet,hogy tőled nem akar,illetve veled nem tudja elképzelni a családot. ezt mindenképp meg kell beszélni!
2014. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy fiatal anyuka akarok és lenni és a barátnőimnek is van, nekem miért nincs - biztosan nem meggyőző érvek. Egyébként meggyőzni ne akard sehogy, ha magától nem vágyik gyerekre nem kell ráerőltetni. Meg lehet viszont beszélni, hogy szerinte mikor lesz itt az ideje, mik az akadályai, stb.
2014. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!