Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve vagyok a párommal eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a párommal eddig minden nap együtt voltunk. Most 2 hete egy baratjával elment dolgozni. Ma haza jött és egy telefonszámot talaláltam a pulcsijában. Valyon megcsal? Vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Külföldi telefonszámot. A barátjának akinél dolgozik van egy kinti baratnője és a párom azt mondta, hogy a barátja papirja nem az övé. Minden nap festékes ruhában megy el és abban jön haza. Ez a telefonszám eléggé elgondolkodtatott.Félek, hogy megcsal egyépként én egy elég féltékeny tipus vagyok sajnos megcsal a párom vagy csak ez egy hülye női logikázás?
2014. nov. 19. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
89%
23asnak nagyon igazat adok, minél többet cseszeget annál inkább hárítani fog akkor is, ha nincs is semmi mögötte, és végül, ha totál elege lesz akkor bevallja már inkább csak azt, amit nem is tett meg csak, hogy végre hagyd békén és neked legyen igazad. Nem mondanám, hogy minden férfi ilyen, de sok ilyen, és ha így folytatod elfogod veszteni egy hülyeség miatt. Akkor is, hogyha ő is féltékeny. Ne a kifogásokat keresd, hogy de nem megy, hanem embereld meg magad.
2014. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Nahát! pont kiegészítitek egymást! Egyszerűen felejtsd el a múltat és élj a jelenben. Kiölni az érzést csak úgy tudod, hogy eltereled a gondolataidat valami másra.
2014. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Hát korkülömbség van köztünk 10 év. ő már azért tapasztaltabb sokkal mint én. Tudom,hogy szeret.egész nap hivogat telefonon mondja a telefonba,hogy szerelmem ilyenek.
2014. nov. 19. 23:59
 34/63 anonim ***** válasza:
100%

Jó, magad részéről azt értsd meg, de nagyon, hogy bele is bolondulhatsz, hogy ő is átver, meg lehet még rosszabb is, de ha ide csapsz, ha oda, aki nem akar elmenni, nem megy sehova, csak ha zavarják, vagy ellehetetlenítik az életét.

Majd kiderül és ha úgy lesz, újabb lehetőséget kapsz normálisat találni, vagy minden rendben és normálisat találtál.


Az ő oldalához meg, ha ok nélkül ilyen, akkor nem kell felvenni a kesztyűjét, de annak is van határa és az ott van, ahol még te elviseled.

2014. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 4 éve összejöttem a párommal elmesélte, hogy az előző pár barátnője megcsalta, és reméli, hogy én nem vagyok olyan. Erre én annyit kérdeztem tőle: Tudsz bízni bennem? Azt mondta: Tud! Válaszként a beszélgetésre én csak annyit mondtam neki, amikor megakar csalni engem akkor gondoljon arra milyen érzés volt az amikor őt megcsalták, és ha nekem is azt akarja akkor most szóljon és zárjuk rövidre. Szóval megbeszéltük a témát és nem is volt semmi okom a féltékenységre pedig most is 200 km-re van tőlem.

Ti is üljetek le és beszéljétek meg. Ha nincs meg a kölcsönös bizalom akkor az egész nem ér semmit, és nincs mit keressetek egymás mellett, bármennyire is "szereted". Az nem szerelem, ha nem tudsz bízni benne, az csak birtoklási vágy.

2014. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
probálok benne bizni és nem szoktam féltékenykedni csak mindg jön valami ami miatt elkezdek gondolkodni. :( Jo ilyen még nem volt. De hasonló sem. Holnap tuti mondani foglya a barátjának,h mondja nekem h az övé a szám....
2014. nov. 20. 00:08
 37/63 A kérdező kommentje:
De minden esetre holnap lekérem a részletes számláját,hogy tuti megnyugodjak.Vagy lehet nem kellene ?
2014. nov. 20. 00:10
 38/63 anonim ***** válasza:
Nem kellene! Akkor biztos elérsz a hárítás utolsó pontjára és bevallja neked azt is, hogy Földet is ő teremtette 6 nap alatt. Próbálj már meg egy kicsit másra gondolni és bízni!!!
2014. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Azt ő nem foglya tudni h én lekértem az ő részletes számláját. Azon ugyis látszik,h kikkel beszélt és mennyit.
2014. nov. 20. 00:13
 40/63 anonim ***** válasza:
49%
De ha balhét akarsz és szakítást, akkor hiába koptatom már itt félórája a billentyűzetet, csinálj amit akarsz! Amint látom, nem hiszel nekem, és nem is fogadod meg a tanácsomat, úgyhogy: Jó éjt!
2014. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!