Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve vagyok a párommal eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a párommal eddig minden nap együtt voltunk. Most 2 hete egy baratjával elment dolgozni. Ma haza jött és egy telefonszámot talaláltam a pulcsijában. Valyon megcsal? Vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Külföldi telefonszámot. A barátjának akinél dolgozik van egy kinti baratnője és a párom azt mondta, hogy a barátja papirja nem az övé. Minden nap festékes ruhában megy el és abban jön haza. Ez a telefonszám eléggé elgondolkodtatott.Félek, hogy megcsal egyépként én egy elég féltékeny tipus vagyok sajnos megcsal a párom vagy csak ez egy hülye női logikázás?
2014. nov. 19. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segitségedet. Minden jo tanácsot megfogadok hisz azért tettem fel itt a kérdésemet.
2014. nov. 20. 00:15
 42/63 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi: tudod a szolgáltatónak általa megadott jelszavát? Illetve elég fura lenne ha női hanggal bemutatkoznál, hogy Gipsz Jakab vagyok és ennek-annak a számnak a részletesét kérnéd, hacsak nem a te neveden van a száma. Még nekem a saját számomhoz tartozó részletest is tök körülményes volt kikérnem, amúgy meg egy sima részletesben nem írják ki kit hívtak, csak hogy mikor és mennyi volt az adatforgalom, személyiségi jogok miatt. Tudom, külön kell kérni, hogy kiírjanak mindent, onnan tudom, hogy 2 hete kellett kérnem részletest egy kis szolgáltató által elkövetett baki miatt ami majd 3000 Ft-ba került.
2014. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
ez hülyeség volt ne haragudj,hogy nem hiszel nekem hisz annyit tudsz amennyit leirtam többet nem igy csak ugy tudsz tanácsot amit olvastál itt. de azt,hogy előtte mi is volt azt nem tudhatod igy valoszinű annak is megvan az alapja,hogy egy telefonszámlát lekérjek. szerintem ennyit énis megérdemlek más is megtenné nem csak én szerintem. a válaszaidat és a tanácsaidat köszönöm szépen és megis fogadom :)
2014. nov. 20. 00:18
 44/63 A kérdező kommentje:
Igy van az én nevemen van a száma. :) 3000 ezer ft amiben benne van az egész havi telefonálás telefonszámmal illetve mellette,hogy hány percet beszéltek :) Csak onnan tudom mert eddig minden honapban kaptam a sajátomrol multhonapban mondtam le.
2014. nov. 20. 00:20
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nem hiszed el, hogy nem olyan egyszerű lekérni a részletest mert jelszóval védenek mindent a visszaélések elkerülése és a személyiségi jogok miatt, akkor csináld kérj részletes számlát, örülj, ha sikerül, aztán sírj, ha véletlenül nekem lesz igazam és elveszíted a párodat. Arra amúgy nem gondoltál, hogy kölcsönadta a párod a telefonját és a haverja hívta fel azon a b.nőjét, és amúgy meg azért volt nála a szám mert ő írta bele? Nah, ilyenkor mi van? Haverok közt nem ritka, hogy kölcsön adják a telefont, ha a másik épp megszorult és nem tudta feltölteni. De komolyan, ha ez van mit teszel?
2014. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemes egy olyan kapcsolat miatt aggódni, amelyikben mindketten betegesen féltékenyek vagytok. Te mi vagy a párod kiskutyája? Ha neked azt mondja ne találkozz a barátnőiddel, akkor rábólintasz? Izgalmas életetek lehet, amiben az a legfőbb cél, hogy egymásra féltékenykedjetek.

(Bocs lehet nem vagy magyar de ez akkor is nagyon szúrta a szemem: vaJon, egyéBként)

2014. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Hát ilyen nem fordul elő mert a párom feltöltős a barátja viszont 10 ezer ft korlátlanul beszél egész honapban. Amint mondtam a kártyája az én nevemen van.
2014. nov. 20. 00:24
 48/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, én feladom, te már eldöntötted, hogy mit csinált a párod és csak bizonyságot keresel. Én hiába védem szerencsétlent. A végén majd rám fogod, hogy én vagyok az a b.nő. Jó éjt! Viszlát!
2014. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
ez a ( valyon egyépként ) ezt mire irtad ??? Lehet nem vagyok magyar ??? :)
2014. nov. 20. 00:25
 50/63 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen. Nem is fogok lekérni részletes telszámot inkább másra költöm az árát :) Jobb ha bizom benne. Ha megcsal előbb utobb ugyis kiderüle és nem egy telefonszámmal.végül is itthonrol ha nem dolgozik nem jár el nélkülem csak velem. ugy hogy iagazd van és bocsi :)
2014. nov. 20. 00:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!