Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve vagyok a párommal eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a párommal eddig minden nap együtt voltunk. Most 2 hete egy baratjával elment dolgozni. Ma haza jött és egy telefonszámot talaláltam a pulcsijában. Valyon megcsal? Vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Külföldi telefonszámot. A barátjának akinél dolgozik van egy kinti baratnője és a párom azt mondta, hogy a barátja papirja nem az övé. Minden nap festékes ruhában megy el és abban jön haza. Ez a telefonszám eléggé elgondolkodtatott.Félek, hogy megcsal egyépként én egy elég féltékeny tipus vagyok sajnos megcsal a párom vagy csak ez egy hülye női logikázás?
2014. nov. 19. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle és az volt a válasza,hogy remélem nem hivogatod amikor a barátomnak a barátnője.nem kavarsz be nekik... Tudom,hogy biznom kellene benne de miért az ő zsebében van más barátnőjének a telefonszáma.
2014. nov. 19. 23:33
 12/63 A kérdező kommentje:
Hivtam a számot és azt mondja ezen a számon előfizető nem kapcsolható. Svájci telefonszám. +41 es.
2014. nov. 19. 23:34
 13/63 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező a 10es hszemre esetleg válaszolnál?
2014. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak, mert ha logikusan elkezdenél végre gondolkozni, akkor legyőzhetnéd a féltékenységedet.
2014. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
89%
Nem csal meg
2014. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Nem gonbdoltam,hogy kiszalad külföldre ennyire ostoba azért én sem vagyok... Hanem pl magyarban él a csaj csak külföldön dolgozik pl Svájcban ami elég gyakori meló hely.
2014. nov. 19. 23:37
 17/63 A kérdező kommentje:
Ma pl. a barátja folyton hivogatta,hogy mikor jössz már értem az a barátja akinél dolgozik akié állitolag a telo szám. Kérdeztem tőle,hogy megy valahova erre azt mondta,hogyy nem megy csak a barátja hivta fel a felesége előtt,h együtt mennek el.
2014. nov. 19. 23:39
 18/63 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy, hogy mi mit mondunk, ő már úgyis eldöntötte, hogy megcsalja a párja. Csak azért kérdez itt, mert bizonyságot akar a képzelgésére.

Ne haragudj, de így csak elfogod veszíteni a párodat. Tényleg azt akarod???

2014. nov. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
mindegy ez az egész elég furának tűnik vagy csak én látom úgy. már sajnos én sem tudom :( egy a baj bármit kérdezek egyből rám hárit :(
2014. nov. 19. 23:40
 20/63 anonim ***** válasza:
100%

És mit ad isten pont akkor kezd ki egy svájci csajjal, amikor elkezd dolgozni? És még lesz is olyan idióta, hogy lebuktatja magát? :) Letudnak bukni a pasi, de nem ilyen durván, ennél azért ők is trükkösebbek.

Az mondjuk érdekes, hogy nem is kapcsolható szám, de annál inkább higgadj le, és fogd fel, hogy nem csal meg.

2014. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!