Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve vagyok a párommal eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a párommal eddig minden nap együtt voltunk. Most 2 hete egy baratjával elment dolgozni. Ma haza jött és egy telefonszámot talaláltam a pulcsijában. Valyon megcsal? Vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Külföldi telefonszámot. A barátjának akinél dolgozik van egy kinti baratnője és a párom azt mondta, hogy a barátja papirja nem az övé. Minden nap festékes ruhában megy el és abban jön haza. Ez a telefonszám eléggé elgondolkodtatott.Félek, hogy megcsal egyépként én egy elég féltékeny tipus vagyok sajnos megcsal a párom vagy csak ez egy hülye női logikázás?
2014. nov. 19. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:

ezek szerint egy feleség is játszik már a képben..

meg egy Svájcban dolgozó bnő...


nyugi ez utóbbi semmit nem akar a párodtól, az biztos :D

2014. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
a munkás pulcsijában volt a telefonszám és egyből azt mondta,h remélem nem hivogattad a barátom barátnőjét.
2014. nov. 19. 23:44
 23/63 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy hárít! Mert már unja a témát! A végén az lesz, hogy bevallja, te meg majd sírva mondod, hogy na ugye. Ő egy pasi, másképp jár az agya!
2014. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
A feleség a barátjáé és a barátja csalja a feleségét egy csajjal aki kinn dolgozik svájcban.Állitolag az ő telefonszáma
2014. nov. 19. 23:45
 25/63 A kérdező kommentje:
Hát nem unhat rajta semmit amikor egyszer kérdeztem meg és higgadtan,normálisan.
2014. nov. 19. 23:46
 26/63 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én sem örülnék neki, ha a párom a barátnőm pasiját hívogatná, hogy nem csalom-e meg őt! Gondolj bele, felhívod a csajt meg se mondod ki vagy csak leteremted, aztán a csaj fogja húzni a pasiját, hogy ki a fene voltál, és mi közöd a pasijához, meg biztos veled csalja meg a szerencsétlen.
2014. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyszer kérdezted volna meg tőle akkor nem mondaná, hogy ne hívogasd, meg nem mondana el ennyi mindent, mert a pasik olyanok, hogy nem zengenek ódákat egy dologról. Mikor először kérdezted valszeg csak annyit mondott, hogy a haverja nőjének a száma, valahogy nála maradt és kész.
2014. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

Szép történet.

Na de én azt nem értem, hogy ha eddig nem volt ilyen, akkor miért nem tudod neki elhinni, hogy most sincs.

A féltékeny tipus és a beteges kételkedés között azért sok különbség van, te tudod, hol jársz épp, de én a helyedben ezt elhinném és ha megismétlődik, akkor meg elzavarnám Svájcba vagy ahova azonnal indulni tud.

2014. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
hát igen ezt jol irtad. egyszerűen nem tudom,hogy öljem ki magamból ezt az iszonyú féltékenységet. :( ez sajnos azóta van mióta az első barátom 17 évesen minden adando alkalommal megcsalt azota nem tudok megbizni senkiben. :( tudom,hogy ez rossz dolog de nem tudok nem féltékeny lenni.csak az a probléma,hogy ő tőelm jobban féltékeny.
2014. nov. 19. 23:51
 30/63 A kérdező kommentje:
az a probléma,hogy senkivel nem tudom ezeket megbeszélni és tanácsot kérni. Mert ő annyira féltékeny,hogy barátnőket sem enged nekem. :( Már gondolkoztam a külön vááasrol de szeretem és nem tudom véglegesen elhagyni :( Kétségbe vagyok esve :(
2014. nov. 19. 23:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!