Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező is kutakodott.
2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem törődsz vele eleget. Az ember csak úgy minden ok nélkül nem csinál ilyet.
2014. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
88%
Minden egészséges nő tudja, hogy kutatni a párunk dolgai között nem szép dolog. Aki mégis ilyesmire vetemedik, annak általában olyan oka van rá, hogy erősebb a bizonytalanság a bűntudatnál. Aki titokban szeretőt tart, általában véletlenül sem ismerné be szemtől-szemben, sőt, még óvatosabb is lesz, ha megsejti, hogy a házastársa gyanút fogott. Lehet, hogy nem szeretőt tartasz, de olyan jeleket küldesz felé, hogy megingattad a bizalmát. Ha nincs vaj a fejeden, valószínűleg viccesnek tartod, hogy ő kutakodik, miközben úgysem találhat semmit, és ezt méltó büntetésnek tartod a bizalmatlanságáért.. ő pedig minden nap őrlődik, és ez eltávolítja tőled, pedig valószínűleg elég könnyen helyrebillenthetnéd a lelki békéjét. Mindegy, melyikőtök követte el az első hibát, de nem kellene hagynod, hogy elmérgesedjen a helyzet. Egy házasságban lehet néha elnéző az ember, speciel engem tényleg nem izgatna, ha a párom kutatna a zsebeimben, telefonomban, nincs mit rejtegetnem. A helyedben tennék egy csokit vagy ajándékot a zsebembe "Feleségemnek, akit akkor is nagyon szeretek, ha nem bízik bennem." cetlivel. Leállna a kutatással, és talán eljutnátok arra a pontra, hogy megbeszéljétek a dolgokat.
2014. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
86%
Én azt nem értem, hogy ha én fogom a 06 20/30/70-et, és mögé írok 7 számot, ami akár vonalkód is lehet, mennyi az esélye, hogy az nem valakinek a száma?
2014. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kérdezőnek sem fedhetetlen! 1-1 a csata állása!
2014. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
81%

Mivel irod, hogy nehany hete, ezert ebbol arra kovetkeztetek, hogy nem mindig csinalta ezt. Valoszinuleg par hete kezdtel felvenni egy olyan magatartast iranyaba, hogy oka legyen ketelkedni. Az ember hobbibol nem kutakodik mas cuccaiban. Legalabbis en nem.

Az exem is azert bukott le elottem, mert maskepp kezdett velem viselkedni, bunko lett nagyon. Aztan mikor elment dolgozni, visszaneztem az elozmenyeket a szamitogepen, akkor is valami novel beszelt. Meg a mobilneten benne hagyta a sex sms-eket. Ugyhogy igen akkor volt okom. Ezzel ellentetben a mostani ferjemben olyan szinten megbizom mint soha senkiben eddig. Minden nap olyan lelkesedessel es csillogo szemmel jon haza hozzank, a csaladjahoz, hogy soha a budos eletbe meg sem fordulna a fejemben, hogy belenyuljak a sajat dolgaiba. Ahogy o sem nyulna bele az enyeimbe, de nem is rejtegetem elole.

Szoval szerintem mindenkeppen uljetek le megbeszelni. Lehet, hogy ez a trefa neked vicces, de o meg aggodik, hogy beigazolodik a megerzese. Hidd el, borzaszto erzes.

2014. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
60%

A feleséged nem ugy rakja a dolgaidat vissza,ahogyan hagyod?

Az okos feleségek észrevétlenül kutatnak stb.:):):)

2014. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Lebuktattam magamat. Hazafelé az áruházban úgy intéztem, hogy a feleségemnek meg kelljen néznie a tej vonalkódját. Először elkomolyodott, aztán lassan elnevette magát. Azért szerintem ha nincsenek annyian körülöttünk, akkor a fejemen landol a tej. Na jó ez csak vicc volt. Megbeszéltük itthon. Az elindító egyik barátnője volt, aki szerint minden férfi egyforma, tehát én sem lehetek más. Én meg mondtam, ha mind egyformák vagyunk, akkor miért válogattok annyit. Egyébként nincsenek titkaink egymás előtt. Telefonjainkat mindketten használjuk, közös e-mail címünk van, de nem olvassuk egymás leveleit.

Köszönöm a válaszaitokat.

2014. dec. 11. 18:37
 39/56 anonim ***** válasza:
De honnan tudtad, hogy az a szám senkié?
2014. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
13%

"Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet."


Sírok a röhögéstől :D Mekkora arc vagy, kérdező! :D


Egyébként látod, mire nem jó a feleségednek egy ilyen barátnő? Biztos olvasott valamit valami "remek" női magazinban, és bogarat ültetett a feleséged fülébe.

2014. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!