Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
35%
Abban semmi taplóság nincs, hogy elrejtettél egy számot a zsebedben, a férjem zsebében naponta vannak ilyen cetlik, ilyenkor mindig figyelmeztetem, hogy írja mellé a nevet, mert nem fogja tudni ki az, vagy írja be a telefonjába. Szerintem az a feleség hülye, aki 20-szor felhív egy telefonszámot. Ha én csinálnám ezt, mégis mit kérdezhetnék a férjem egyik üzletfelétől. Vagy gondoljam azt, hogy 100 k.urvája van, mert annyi cetlit már biztosan láttam az évek alatt. Ha ennyire nem bízik egymásban két ember, akkor talán jobb elválni. Vagy a feleségednek felkeresni egy pszichológust.
2014. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:
64%
Hű, mennyi sértődött pasi. :) Ha féltek a lebukástól, valószínű van miért. Persze, hogy mindenben a nő a hibás, azért is, hogy a f@rkatok irányít, mi?
2014. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Férj! Nem gondolod, hogy vmilyen tudat alatti jelet küldesz a feleséged felé, ami miatt nyomoz utánad?

Megváltoztál, nem mennek rendben a dolgaitok és hasonlók. Ha minden rendben lenne nem őrlődne!

2014. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
22%

bakkkkkkkeeeeerrr

nem teljesen 100% a feleséged de nagyon jol megszivattad :) tetszik

2014. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
82%
#23as vagyok! És honnan tudod, hogy hányszor hívta fel??? Te nem nyomoztál utána véletlenül???
2014. dec. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez teljesen humoros megoldas a reszedrol, legkozelebb ird fel a joghurtet es menj vegig a huton, utana pedig mondd el neki:-))
2014. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
76%
Egyetlen kérdésem van, amire válaszolj légy szíves: van rá oka, hogy ezt csinálja?????
2014. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, hogy valami "jó barátnő" felspannolta az agyát, hogy van valakid, ezért csinálja ezt.

Mindenesetre a telefonos sztorin nagyot nevettem. :)))

2014. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
12%
"van rá oka"? ha a kérdezőnek lenne oka erre lapulna, mint szr a fűben, nem humorizálna a telefonon felhívható liter tejjel. :D
2014. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
87%
29. Mivel nem ismerjük a kérdezőt, ezért nem tudhatod, hogy humorizálna-e, ha lenne oka a feleségnek kutakodni. Még az is lehet, hogy igen.... De ezt majd ő remélhetőleg elmondja (vagy nem).
2014. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!