Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
71%
Te utálod a feleséged. Ha minden alap nélkül folyton kutakodna, akkor nekem is elegem lenne belőle. De nem tudom melyik volt előbb, a kutakodás, vagy hogy elkezdted nem tisztelni.
2014. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
62%

Azt senki nem ítéli el, hogy a feleség kutakodik a párja zsebében? Miért nem kérdez rá?

Innen már csak egy lépés az e-mail feltörése, a telefon állandó kontrollálása. Szerintetek ez normális dolog?


Lehet, hogy nem bízik a férjében, de ez akkor is visszataszító. A férj meg még teszi alá a lovat.

Milyen emberek vagytok ti?

Rövid időn belül borítékolható a válás.

2014. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
91%
ahogy a kérdés megfogalmazását nézem a férjnek nincs vaj a fején, tehát ő nem szándékosan szívatja az asszonyt ... az viszont igaz lehet, hogy probléma van a kapcsolatban: a férj nem foglalkozik olyan szinten a feleséggel ahogy ő igényelné ... kommunikáció, kérem, kommunikáció, és akkor nem kell kutakodni (mondjuk a férj is ezt írja, hogy kérdezzen az asszony, de a kommunikáció nem most itt ebben a pillanatban hiányzik csak, hanem az életükből úgy általában)
2014. dec. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg kamu kérdés.

Mégis mit találhat a zsebedben? Inkább a telefont nézné át akkor.

2014. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
52%
Végigolvastam a sok magányos, elhagyott, keserű nő véleményét- miszerint te aljas vagy. Szerintem meg rohadt szemét dolog másnak a zsebeiben/saját dolgai közt turkálni. Mi soha nem szoktunk, a gyerekek dolgai közt sem, és kopogunk, ha belépünk a szobájukba. Érdekes, mi? Bizalomra, szeretetre, megértésre épül a családunk, és nagyon jól működik az életük. Viszont szellemes a megoldásod, a liter tejhez való telefonálás jó ötlet, hogy magába nézzen a nej.
2014. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, hogy szinte mindenki a férjet okolja, arra gondolnak a válaszolók, hogy vaj van a fején. Pedig a feleségre is figyelni kellene, ugyanis a féltékenykedés önbizalom hiányra utal. Vagyis: lehet valaki, aki nálam több, jobb stb. És ezt a komplexust kutakodással kompenzálja, hátha talál valamit. És ha akármilyen "gyanús" dolgot talál, tovább szövi az általa gondolt történetet. Van egy ismerősöm, aki nehéz fizikai munka után hazatérve zuhanyozni kezdett, és a felesége (kutató típus, minden féltékenykedő) rögtön azt hitte k.-vától jött, azért kell zuhanyozni. A tanulságot mindenki levonhatja a saját szemszögéből.
2014. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
79%

Még nem feleségként, de kutattam a párom magándolgai között a következők miatt: elkezdte mondogatni, hogy nem tudja mit akar, nem tudja majd mi hogyan alakul, hívogatja az exe, meg irogat neki. Aztán eg yidő után már csak azt éreztem, hogy valami van, de nem beszélt többet az exéről. Na akkor kezdtem kutatni. Igen görény dolog, de kétségbeesésemben már jobb ötletem nem volt. És találtam is, amit találtam, de ez nem ide tartozik.


Tehát az kezd el kétségbeesésében kutakodni, aki előtte folyamatosan olyan jelzéseket kapott a másiktól, amiből azt érzi ő már nem számít vagy nem annyira és bizonyos vélt vagy valós információkból levonhatta azt a következtetést, hogy valaki más, egy másik nő van a hátterében ennek a változásnak.

A viccesnek csöppet sem ható, inkább szivatás kategóriájú telefonszámfelírásoddal kapcsolatban visszakérdeznék, honnan tudod, hogy felhivta atejet? Te meg nézegeted az ő telefonját vagy a vonalasat, hogy kit hivogat? Mert az mitől más, mint, hogy ő kutakodik a kabátzsebedben, esetleg megmondta? Ha ráadásul eg yvonalkodról találomra másoltál ki számot, kötve hiszem, hogy pont megfelel egy létező telefonszámnak, vagy ha igen, akkor ezt azért tudod, mert letesztelted?

szerintem jó nagy tapló vagy, ha szerinted vicces, hogy a feleséged kutakodik, ezek után ismeretlenül is kinézem belőled, hogy simán megcsalod vagy csaltad már sokszor és most először van az, hogy a feleséged gyanút fogott, de még te vagy büszke arra, hogy észrevetted a kutakodását és meg akarod leckéztetni...Ha meg nem ez a helyzet, akkor inkább azon gondolkozz, mi a gon d a házasságotokban, mert hogy irtó nagy gond van az biztos és ezzel, amit most csinálsz nem fogsz javítani a helyzeten, hanem csak rontasz.

2014. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
23%

kérdező: a feleséged bolond


de a válaszolók is megmutatták milyen korlátolt, boldogtalan, mindenben a pasi hibáját kereső ba..atlan pi..ák

szánalmasak

2014. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
76%
Érzelmi intelligencia 1-es. Nem elég, hogy nem teszed boldoggá, még ki is neveted a háta mögött, és szerinted ez vicces. Szerintem szánalmas férj lehetsz, emberileg, érzelmileg is egy nagy nulla. Ennél jobb szórakozásod sose legyen! Remélem otthagy a francba egyedül,aztán nevethetsz magadon, mert senki nem fog veled annyira törődni, hogy érdekelje, hogy egy doboz tejjel randizol-e vagy sem!
2014. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy ez a te hibád. Vannak mániákus féltékenykedők is, lehet, hogy a te feleséged is ilyen. Ha nekem gyanús a párom, akkor megkérdezem tőle, hogy mi a pálya, kivel találkozott, stb. A zsebeit nem kell átkutatnom, én mosok, tehát ha marad benne valami azt észreveszem. Kutakodni pedig nem szoktam a cuccai között, mivel nem ad rá okot, hogy komolyabban gyanakodjak.

Persze ha mindennap megcsalod a feleséged és ő érzi ezt, akkor érthető a viselkedése.

2014. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!