Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
42%

kicsit sántít a sztori, a vonalkód 13 jegyű

és nem telefonszámosan kezdődik

szóval ez a rész hazugság, ahogy a bolti tejszám felismerés is ebből adódóan, sose ismerné fel a számot

2014. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
20%
Kamu az egész.
2014. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
90%
Jah, szép mese. Amúgy se lenne a diplomás feleséged olyan hülye, hogy máshova rakja az átkutatott tárcát szerintem. Még a nem diplomás is ugyanoda teszi vissza, úgy ahogy találta...
2014. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
75%

Komoly a kérdés, vagy tényleg nem tudod magadtól a választ? A feleséged arra gyanakszik, hogy megcsalod, és bizonyítékot keres, remélve, hogy figyelmetlen voltál és otthagytál valamit.


Annak mi értelme lenne ha megkérdezi? A férfiak 99%-a úgyis letagadja. Még akkor is amikor rajtakapják dugás közben:D

2014. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat már megköszöntem. 41-42-43-ast meg elolvastam. Örülök, hogy a feleségem más körökből származik.
2014. dec. 11. 20:14
 46/56 anonim ***** válasza:
41%

Megnyugodtál kérdezõ, de a feleséged továbbra is keresni fogja a bizonyitékot, és én ugy érzem meg is fogja találni.

Egy kicsit hülyének állitod be a feleséged,már ne is haragudj érte.

2014. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
61%
De felhívtad előtte a számot? Honnan tudtad, hogy nem fogja egy nő felvenni?
2014. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
60%
picit se vajas a fejed nyilván tök tiszta vagy...
2014. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
53%

Na mit mondtam, hogy egy barátnő ültette a bogarat!!! Igy legyen ötösöm a lottón. :)))

Kérdező, ti egy humoros és intelligens pár vagytok, drukkolok nektek hogy sokáig boldogok legyetek! A tobbi idiótával ne foglalkozzatok!

2014. dec. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez nagy :))))))))))))
2015. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!