Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek. Mit kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?

Figyelt kérdés

A feleségem néhány hete éjszaka felkel és átkutatja a ruháimat, kizsebeli az öltönyömet. Én azt is észre veszem, ha egy papír zsebkendő nem ott van, ahova tettem. Ha a tárcám másik zsebemben van, mint ahol tartom, másképp vannak elrendezve benne az iratok, egyebek, azt szerintem még a kevésbé figyelmeseknek is szembetűnő. Tudom csúnya vagyok, de színlelve az alvást, egész mulatságos ez az éjszakai kutakodása. Legutóbb megleptem egy kicsit. Egy dobozos tejnek a vonalkódjából felírtam egy papírdarabra egy telefonszám hosszúságú számsort, amit az öltönyzsebembe tettem. Mióta megtalálta már vagy 15-20-szor felhívta a diplomás feleségem a liter tejet. Persze nem jelentkezik senki!

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?

Este megmutatom neki a válaszokat.



2014. dec. 11. 08:19
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
39%

"Nem lenne egyszerűbb megkérdezni tőlem ha valamire kíváncsi?"

És neked őt?

Hülyére veszed (minimum) napok óta, és inkább idegeneket kérdezel.

2015. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
47%
Kedves utolsó. Ő kezdte el. Miért nem kérdezte meg? Én is a kérdező helyében ugyanezt csinálnám. Ha már ilyen hülye, akkor vessen magára.
2015. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

52: A magyarázatomat is magyarázzam meg?


Ez a férfi azért viselkedik így, mert a felesége úgy viselkedik ahogy, és mert ő sem különb nála, és nem az az első reakciója, hogy megszólítja, hanem az, hogy lapul és konspirál a felesége ellen.

Senki sem viselkedik így valakivel, ha vele szemben nem viselkedik így az illető, és nem vallott kudarcot az egyenes beszéd.

Ez egy tipikus VÁLASZviselkedés egy ugyanilyen valamire.

Ha nem érzem, hogy át akarnak verni, nem csinálok ilyet.


Egy érző ember együttérez ilyenkor avval, aki nyugtalan, és segít neki, nem pedig ellene szegül egy másik taktikával.

2015. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
44%

"Én is a kérdező helyében ugyanezt csinálnám. Ha már ilyen hülye, akkor vessen magára."


Tudod, mi a különbség ellenség és barát között?

Mert ebből a kijelentésedből az látszik, neked mindenki az ellenséged, még a hozzád legközelebb álló ember is, és nem ismered a meghitt, bensőséges kapcsolatot.

2015. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

"Feleségek. Mit kerestek ilyenkor? Mit szeretnétek találni?"


Bennem ilyenkor a kapcsolatnak már vége, csak szeretnék veszeteséget minimalizálni és a sortársaimmal konzultálni, hogy ők ne menjenek át, amin én.

2015. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami kiegyensúlyozott a párkapcsolatotok, finoman szólva. De poén hogy ilyen lazán veszed. nem tudom hogy mit kereshet, én nem szoktam ilyet csinálni. De szerintem megoldhatná úgy is hogy nem éjszaka, amikor felébredsz, hanem például mikor fürdőbe, vagy wcbe vagy.
2015. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!