Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy olyan házasság sorsa, ahol a férj az esküvő előtt hónapokig csalta a menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. A férfi bő fél évig csalta a menyasszonyt, még annak a lánybúcsúján is a szeretőjénél volt titokban. A nő semmit sem sejtett. A szerető elől eltitkolta, hogy nősülni készül, erre az megszakított vele minden kapcsolatot. A nőt végül elvette feleségül, annak ellenére, hogy nem is akart igazán megnősülni. Milyen lehet egy ilyen házasság jövője?
2015. febr. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

30: Szóba se hoztam, hogy a Kérdező menjen szűrésre....

Valamit összemixeltél az olvasottakból.:)

2015. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Nagyon háborog a lelkem, pedig már eltelt több hónap. A nősülés tényét egy közös ismerős pletykálta el nekem pár hete. Azért kavart fel újra a dolog, mert nem hittem volna, hogy ezek után még lesz annyira tetű, hogy el is veszi azt a lányt, egy ilyen aljas hazugság után, hiszen nem arról volt szó, hogy részegen félrelépett egyszeri alkalommal. Érzelmi alapú viszonyt folytattunk, nem alkalmi jellegűt, olyanok voltunk mint egy szokásos pár. Nem éltünk együtt. Főleg nálam voltunk együtt, nála csak ritkán. Ezt persze furcsálltam, de nagyon meggyőző mesét adott elő. Amikor kételkedtem, még engem állított be rossznak, hogy neki mennyire rosszul esik, hogy nem bízom benne. Úgy bukott le, hogy facebookon megtaláltam a nőt. Mindegy, a lényeg, hogy egyértelmű volt, hogy ez a lány a menyasszonya. Amikor szembesítettem, meg sem próbálta tagadni, annyira egyértelmű volt. Megmondtam neki, hogy ne merészeljen keresni, ha jó akar magának, mert kicsinálom, tönkreteszem minden formában. Nem is keres. De azóta nincs nyugtom. Borzadok ettől, ami történt, mintha valami mérget oltott volna belém ez az egész. Gyalázatos, undorító. tényleg nem tudom, mit csináljak, nem vagyok képes elfelejteni, ami történt. Szakember kéne? :(
2015. febr. 15. 21:05
 33/53 A kérdező kommentje:
Ja, a családom meg a barátaim... sajnálnak persze. Volt, aki azt mondta, hülye vagyok, amiért nem rendeztem botrányt. nem volt hozzá erőm. Munkahelyet is váltanom kellett ezzel egy időben, mert a pasas a kollégám volt amúgy. Édesapámnak el sem mertem ezt amúgy mesélni, mert megkereste volna a pasast és a sz@rt is kiverte volna belőle, nem akartam még nagyobb cirkuszt, mert aztán még mi kerültünk volna bajba... Ő annyit tud, hogy szakítottunk simán.
2015. febr. 15. 21:09
 34/53 anonim ***** válasza:
0%

igen, szerintem menjél szakemberhez, mert lehet, h pár hónap alatt kikezeli belőled, amihez neked évek kellenének.

tényleg nagyon szemét volt veled a férfi, egy igazi pszichopata (nem viccből írom).

sajnos a lelkiismeretlen emberek könnyen becsapják a másikat, persze az ember nem feltételezi, hogy egy ilyennel fut össze, meg hazudni is nagyon meggyőzően tudnak.

tisztázd magadban, hogy mi forrong belül: magadra haragszol-e, hogy hagytad magad átverni, vagy a férfira, hogy megbántott.

fáj-e még a seb, vagy csak dühös vagy.

szerintem, ha rendesen lefuttatod magadban, hogy pontosan mi a bajod, onnantól megoldani is könnyebb lesz.

2015. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Magamra nem haragszom, áldozatnak érzem magam. Elbűvölő pasas volt, jó humorú, intelligens, úgy éreztem, hogy abszolút összeillünk. Egyszerűen magát a tényt nem vagyok képes feldolgozni, hogy ez megtörtént. Ilyeneket korábban csak a tv-showkban láttam meg szappanoperákban, meg ponyvairodalomban olvastam. Egyszerre érzem azt, hogy megmérgezett ez az egész, másrészt szégyellem is. Nagyon nehéz elmondani, mit is érzek. Antidepresszánst szedek az eset óta. Annyira kiborultam, hogy utána pár nap múlva nagyon beteg lettem fizikailag és elmentem a háziorvosomhoz, hogy megvizsgáljon és ott elsírtam magam, remegtem, pánikrohamom lett. Tőle kaptam a gyógyszert, de nem vagyok sokkal jobban. Azt érzem, hogy nem vagyok képes napirendre térni az ügy felett. legszívesebben elpusztítanám ezt az embert, agyonverném, megkínoznám, soha nem váltott semmi ki belőlem ilyen gyilkos indulatot. Néha bánom, hogy futni hagytam, de aztán megint ott tartok, hogy mivel lett volna jobb nekem, ha kicsinálom? Lefogytam, egyik hétről a másikra elkezdett a bőröm is ráncosodni, pedig még elég fiatal vagyok. Hát ennyi :(
2015. febr. 15. 21:27
 36/53 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy a buták kellenek.

azért választotta őt, mert ő nemlát,nem tud semmit.


vagy "a Jó asszony mindent megbocsájt..."


vannak karakán férfiak, ők tényleg erős egyéniségek, nekik tényleg csak "takarítónőre" van szükségük. aki nem szól bele az "üzletbe".


kérdező próbáld a másik oldalárólnézni, te vagy a szerencsésebb, mert te nem lettél az ő "takarítója" okos vagy, és talpraesett, veled ilyenek nem tudnak packázni.


ilyet ne sajnálj.

2015. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Mi lenne a sorsa? A férj ott és azzal fogja megcsalni a feleségét ahol és akivel tudja! Ha nem derül ki vagy ha ki is derül,de nem válnak el akkor ezt fogja csinálni amíg teheti.
2015. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Velem a te történeted fordítottja esett meg. Házasságkötés előtt 6 hónapig a menyasszonyom folytatott viszonyt az egyik kollégájával. Én csak 13 évvel (és 2 gyerekkel)később tudtam meg. :-(
2015. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

te jó isten... nagyon sajnálom :( Mi történt veletek? válás? hogyan érintett, mikor kiderült? Szerinted ezek a dolgok kibukhatnak egyszer?


Előző: Köszönöm, hogy biztatsz :) jól esik tényleg, kicsit erőt ad. Hát, ez nem volt karakán férfi. A karakán férfi erős, bátor és vállalja amit csinál, felelősséget vállal a tetteiért. Ő betojt és sunnyogott.

2015. febr. 15. 22:07
 40/53 anonim ***** válasza:

Hú, kérdező, nem jó ezt így magadban rotyogtatnod, azt mondanám keress valakit aki járatos ilyenben.

Áldozat vagy egy ócska senki áldozata, nem pedig hibás.


Nekem is volt hasonló élményem, már abban hasonló, hogy pár év után derült ki, hogy egy színjátékba kellettem statisztának, - pár hónap után és is valahogy úgy voltam még, ahogy te... már nem probléma.

De nem biztos, hogy ilyen szerencsés alkat vagy, mint én.

2015. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!