Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy olyan házasság sorsa, ahol a férj az esküvő előtt hónapokig csalta a menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. A férfi bő fél évig csalta a menyasszonyt, még annak a lánybúcsúján is a szeretőjénél volt titokban. A nő semmit sem sejtett. A szerető elől eltitkolta, hogy nősülni készül, erre az megszakított vele minden kapcsolatot. A nőt végül elvette feleségül, annak ellenére, hogy nem is akart igazán megnősülni. Milyen lehet egy ilyen házasság jövője?
2015. febr. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

15: Értem, nagyon szívesen segítek Neked.

Több ilyen férfit is ismerek közelről, talán van közös ismerős is köztük.

De ha nincs, akkor is ismerem ezt a lelkiállapotot, és sokat agyaltam én is.

Nehéz egyedül, elszigetelve egy iylen élménnyel. Legjobb lenne a hírverés.

2015. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
69%

15: Mikori történet ez? Mennyit voltatok egy pár és mikor volt az esküvő? Hogyan derült fény Számodra a titkaira?

Hány évesek voltatok?

A feleséggel milyen hosszú kapcsolata volt a házasság előtt?

A családod, barátaid, szüleid mit szólnak ehhez, ha pedig nem tudnak róla, miért nem tudnak?

2015. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

19:

"A nemi betegség felvetést meg egyáltalán nem értem.

A férj nem prostikhoz járt, hanem egy nőhöz, aki ezek szerint szerette. "


30-féle nemi úton teljedő betegség van (az influenzán és a fertőző gyerekbetegségeken kívül).

Így aki nem kizárólag szüzekkel szeretkezik, hanem olyanokkal is, akik már túl vannak 2-3 partneren - és nem hazsnálnak mindig óvszert, és nem is kúrálják ki magukat partnerváltáskor -, az óhatatlanul talákozik velük.

Elég egy ilyen partner, aki tudtodon kívül kockázatos nemi partnernek számít, és kaphatsz 4-5 betegséget egyetlen alkalommal is. Ha mázlid van, akkor nem életveszélyeseket.

Akinek évente 3 vagy annál több partnere van, az számít kockázatos nemi partnernek - akkor is, ha óvszert használ.

2015. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

19: "A nemi betegség felvetést meg egyáltalán nem értem.

A férj nem prostikhoz járt, hanem egy nőhöz, aki ezek szerint szerette. "


Ja, igen.

Két egészséges nő közti ingázás is okozhat nemi betegséget a nőknek, hiszen a hüvelyben rengeteg baktérium van (a bélhez hasonló), és a 2 nő hüvelyflórája nem egyzik.


Ezek alapvető intimhigiénés ismeretek 13 éves kortól fölfele, így elég megrázó, hogy nem értetted, hogy jön ide a nemi betegség témakör...

2015. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%
Te a férj vagy a feleség vagy, hogy így a szíveden viseled a kérdést? :) :)
2015. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, a pasi azért hamarosan keresni fog.... valahogy nem tűnik nagyon gátlásosnak.


Azt tanácsolom: semmi kommunikáció, ne válaszolj, ha mailban ír (jelöld spamként), ne vedd fel a telefont, ha keres, az sms-t is töröld olvasás nélkül...

2015. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
26: Ha így lesz, akkor, Kérdező, lebuktathatod, ha attól megnyugszik a lelked. Újabb impolzusok, újabb keresések: újabb tények, újabb bizonyítékok.
2015. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Nem kéne elkanyarodni a betegségek irányába, de azért ez költői túlzás:

" 19:

"A nemi betegség felvetést meg egyáltalán nem értem.

A férj nem prostikhoz járt, hanem egy nőhöz, aki ezek szerint szerette.


"

Így aki nem kizárólag szüzekkel szeretkezik, hanem olyanokkal is, akik már túl vannak 2-3 partneren - és nem hazsnálnak mindig óvszert, és nem is kúrálják ki magukat partnerváltáskor -, az óhatatlanul talározik velük."

1. Én még nem, pedig e szerint már a sírban kéne lennem.

2. Akkor a mézeshetek elmúltával az ifjú pár menjen a gondozóba, mert ki tudja? Én még nem láttam ilyen akciót.


Azt tanácsolom a Kérdezőnek, bármi is lesz annak a házasságnak a sorsa, a pasit nulláza le örökre.

2015. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

1.: Vannak ún. tünetszegény nemi betegségek, amik csak évtizedek múltán okoz(hat)nak, de akkor már komoly betegséget, ebből 9-et tudok neked felsorolni.

ezen kívül vannak yolan tünetszegény betegségek, amik azonnali, de gyér panaszt okoznak, és az emberek közül sokan inkább megszokják, semmint kikezelhesség. Ezek miatt nem tudhatod biztosan, van-e ilyen betegséged.


2.: Nem tudom, hallottál-e arról, hogy a nőket évenkénti nőgyógyászati szűrésre biztatják, tehát igen: KÜLDIK a már legalább egy éve szeretkezőket a gondozóba.

2015. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
OK, én nem szeretném elviccelni ezt a nemi beteg témát, menjen tehát a Kérdező szűrésre, de azt gondolom, az ő problémája ennél tágabb.
2015. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!