Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy olyan házasság sorsa, ahol a férj az esküvő előtt hónapokig csalta a menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. A férfi bő fél évig csalta a menyasszonyt, még annak a lánybúcsúján is a szeretőjénél volt titokban. A nő semmit sem sejtett. A szerető elől eltitkolta, hogy nősülni készül, erre az megszakított vele minden kapcsolatot. A nőt végül elvette feleségül, annak ellenére, hogy nem is akart igazán megnősülni. Milyen lehet egy ilyen házasság jövője?
2015. febr. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Igen, ez más mint amiket eddig éltem meg. Én is sérültem már korábban persze, fájt, amikor elveszítettem azt, akit szeretek, de ez más. Igen, ez a jó kifejezés, hogy magamban "rotyogtatom". Nem szoktam ezzel kapcsolatban panaszkodni, mert mindenkinek megvan a maga baja. Nem tehetnek értem semmit azon kívül, hogy biztatnak, hogy sz@rd le, egy szemét volt, nem érdemelt meg, majd az élet megbünteti etc. Ez valahogy annál mélyebb. Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik átmentek hasonlón. vagy tényleg szakembert ajánlanátok? Az a baj, hogy annyira szégyellem ezt az egészet, hogy még neki is olyan nehéz lenne beszélni róla. Én ott hibáztam, hogy nem akartam tudomást venni arról, hogy hazudik. Sokat hazudozott nekem is, mindenféléről. Még olyan semmiségekről is, hogy épp miért késett vagy miért nem tudott reagálni az üzenetemre. Persze így utólag már világos, hogy a másik nő miatt. Egyszerűen elképesztő. Újra és újra azon kapom magam, hogy rácsodálkozom ara, hogy lehettek velem ennyire gonoszok. Azt hiszem, itt van a kulcsa, amiért ennyire szenvedek: gonoszak voltak velem, igazán azok. Bocsánat, hogy ennyit irkálok, magam is próbálok keretet adni ennek, mert ősz óta nem tudok:(
2015. febr. 15. 23:17
 42/53 anonim ***** válasza:
Most, hogy átolvastam még egyszer: ha te rá nem jössz, az esküvő után is megtartott volna, - úgy lettél volna szerető, tudtod nélkül.
2015. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... Simán, szemrebbenés nélkül megtette volna.
2015. febr. 16. 14:04
 44/53 anonim ***** válasza:

33: Szerintem akkor csak szólj a környezetednek, mondd el az igazat.

Ők majd lépnek.

Vagy ha ne.m, akkor küldj egy rövid üzenetet a feleségnek, csak távirati stílusban.

(Pl. "X hónapig volt a kedves Péter ekkortól eddig, a munkahelyen jöttünk össze. A családomtól a munkatársaimig mindenki előtt egy pár voltunk. aztán mikor megtudtam, hogy előttme titkolt kapcsolata van (Te), akkor összeomlottam, szakítottam, munkahelyet váltottam, és egész eddig lábadoztam, most bírom csak felfogni mi történt velem, most bírom csak lelkileg meglépni, hogy szóljak.")


Nem hiszem, hogy ha ennyien tudnak a kapcsolatotokról (munkahel,y család, barátok), akkor a feleség vagy bárki részéről felmerülhetne az, hogy csak kitaláltad a kapcsolatot.

2015. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

"Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik átmentek hasonlón."

A 21-22-ben már felajánlottam.

2015. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Én közelről végignéztem egy hasonkó történetet, mint a kérdezőé. A vőlegény a menyasszonya mellet egy másik lánnyal is "járt", de a barátnővel teljesen más körökben forgott, mint a menyasszonnyal (így nem bukott le). Egy ideig én is a barátnőt (aki a sporttársam volt) hittem a hivatalosnak. Így meglepődve hallottam, amikor a srác megnősült, hogy más lányt vett el (utóbb kiderült, ő volt a "hivatalos" menyasszony. Merő véletlen, hogy az immár feleség pár évvel később a kolléganőm lett). Azóta is élnek -látszólag jó - házasságban. A szerető persze szakított, és el is költözött jó messzire. A pasi meg nem néz a szemembe soha, mert tudja, hogy tudom...

Szóval igen, elműködgetnek azért az ilyen nem őszinte házasságok is. De borítékolom, hogy hamarosan jön majd az újabb szerető (vagy már jött is azóta...)

2015. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
46-os, írnál keresztneveket esetleg életkorokat és/vagy települést? Nagyon ismerős a sztori!
2015. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Szekszárd környéke, neveket nem szeretnék írni (a feleségre tekintettel).
2015. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy válaszoltatok, utólag is. Azt hiszem, talán kezdenek jóra fordulni a dolgok, mert megismerkedtem valakivel és eddig jól alakul a dolog. nem magyar az illető :) szóval már nem nagyon pörgök szerencsére az exemen és a feleségén. Ha sikeres lesz a kapcsolatom ezzel a fiúval, azt hiszem, nem kérdés, hogy ki nyer többet a másik nélkül, ami az exemet illeti :)
2015. márc. 5. 16:05
 50/53 anonim ***** válasza:
Jaj, ennek nagyon örülök. Légy boldog az új kapcsolatban! Sokszor csak évekkel később érti meg az ember milyen jól járt, hogy megszabadult valakitől, aki mellett később boldogtalan lett volna.
2015. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!