Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy olyan házasság sorsa, ahol a férj az esküvő előtt hónapokig csalta a menyasszonyt?

Figyelt kérdés
Adott egy pár. A férfi bő fél évig csalta a menyasszonyt, még annak a lánybúcsúján is a szeretőjénél volt titokban. A nő semmit sem sejtett. A szerető elől eltitkolta, hogy nősülni készül, erre az megszakított vele minden kapcsolatot. A nőt végül elvette feleségül, annak ellenére, hogy nem is akart igazán megnősülni. Milyen lehet egy ilyen házasság jövője?
2015. febr. 14. 21:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
81%

9: Én nem hiszem, hogy az ilyen ember sokat ad az intim higiéniára, és partnerei közt drága szűrésre jár, majd kikúrálja magát, mialatt nem érintkezik szexuálisan másokkal.

Tehát a feleség addig marad rózsaszín ködben, amíg azon nem kapja magát, hogy képtelen kivergődni a nemi betegségekből.


A "szeretőben", ha már neki kicsapta a biztosítékot a kettős életről való tudomásszerzés, lehetne annyi kurázsi, hoyg szól a sorstársának, sorstársainak, amennyiről tudomása van - illetve az ismerősöknek.

Mindne bizonnyal nem ez az egy dolog, amiben a fiú hazudik, tehát előbb-utóbb utolérik a jelleme miatt.

2015. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
A szerető nem akart ebbe még jobban belekeveredni, amikor tudomást szerzett a kettős életről, idegösszeomlást kapott és örült, hogy megszabadult a férfitól.
2015. febr. 14. 21:55
 13/53 anonim ***** válasza:
72%

12: Elhiszem, de rajta is segítene, ha kitudódna szélesebb körben a dolog.

Az idegösszeomlásba belejátszik annak a tudata is, hogy mennyi embert vert át egyszerre a fiúja.

Ha Te erről tudzs, mért nem szólsz a feleségnek?

És mért nem segítesz az átverteknek?

2015. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
11%

Nem neveztelek kisbarátomnak, és nem hasonlítottalak hiénának.

A kérdésem teljesen tényszerű volt.

2015. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
A "szerető" (persze akkor egyedüli barátnőnek hittem magam) én magam voltam. Azért nem szóltam a nőnek, mert tudni kell, hogy a pasas egy minden hájjal megkent igazi szélhámos volt, profi hazudozó. Biztos voltam benne, hogy simán letagadja az egészet a nő előtt és még én leszek beállítva úgy, hogy bolond vagyok, ÉN hazudok, rászálltam vagy ilyesmi. A másik pedig, hogy amikor kiborultam, kitöröltem minden korábbi levelezést, üzenetváltást, nem lett volna bizonyítékom sem. iszonyatosan szenvedek most is, képtelen vagyok feldolgozni ezt az egészet :(
2015. febr. 14. 22:02
 16/53 A kérdező kommentje:
Hála Istennek egyébként nem kaptam el tőle semmit, és én sem voltam nemibeteg a viszonyunk alatt, tehát tőlem ő sem lehetett beteg. Arról pedig, hogy másokkal csalja-e azóta, nincs tudomásom. Ezért nem éreztem kötelességemnek sem szólni.
2015. febr. 14. 22:05
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet egy ilyen házasság jövője? Semmi. Csőd. A férj valószínűleg lélektelen, önző és haszonelvű meggondolások alapján nősült, házicselédet biztosítandó a saját kényelméhez. Ennek a házasságnak nem kellett volna létrejönnie.
2015. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
0%
Immmmadom a beszelokedet kerdezo!! <3 zsenialis (az elso kommentedre gondolok, amikor kiokositod a kepzavarost) Azt hittem csak en vagyok ilyen koltoien paraszt. Tuti ismertelek elozo eletemben. ;)
2015. febr. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

Nem látok nagy jövőt ebben, nem is a szerető miatt, hanem, hát milyen házasság az, amit az egyik nem is akar igazán?

A nemi betegség felvetést meg egyáltalán nem értem.

A férj nem prostikhoz járt, hanem egy nőhöz, aki ezek szerint szerette.

A férj nem egy jellemhős, hogy a kedvesének el se meri mondani, hogy éppen esküvőre készül... ajjaj: 0%

2015. febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Megis mi lenne a sorsa szerinted? :)

Masreszt meg maskor ne legyel a szeretoje olyannak, akit annyira nem ismersz, hogy egy menyasszonyt el tud titkolni eloled! Ez akkor nem kell ide jarni kerdezni, es kiosztani a valaszolokat, aki nem a szad ize szerint irogatnak.

2015. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!