Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenkinek rá van írva a homlokára, hogy mikor volt utoljára fodrásznál.


Küldj már képet a hajadról, kíváncsi vagyok, milyen gyönyörű. :D Változtathatnál a hajápolási szokásaidon, mert ha ilyen rövid idő alatt csúnya lesz, valamit nagyon rosszul csinálsz. Tessék ápolni is azt a hajat, nem csak vágatni.

2015. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/110 anonim ***** válasza:
De értsd már meg, hogy attól, hogy valaki nem jár fodrászhoz, még adhat a hajára. Otthon is pont ugyanúgy tudja ápolni, vágni magának. Oké, értem hogy ha valakinek fazonra van vágva azt nehéz otthon megcsinálni, de egy egyenes frizurát nem nagy kunszt utánvágni egy megfelelő ollóval...
2015. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 anonim ***** válasza:
100%

"De egy hajára nem adó nőt nem találok szexisnek, ennyi."


Attól még, hogy nem szexis, lehet szerető feleség és anya.

2015. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/110 anonim ***** válasza:
Szőkére van festve, ami miatt törik a haja. 6 hetes lenövéssel azért nem mondanám, hogy mennyire tipp-top a hajad, mert az már szőke hajnál nem kicsi. Lényegtelen csak úgy tudsz degradálni embereket. Ha téged beskatulyáznak sajnálom, több ismerősöm is hasonló és jó anyák nem skatulyázzák be. Nekem is nagy loboncom van, szűkebb, szexibb cuccokban járok kisminkelve és 6 héttel a második gyerekem születése után az anyukák az oviban elismerően gratuláltak. Szerintem nem a kinézetedet skatulyázták be és egyébként egy tanult több nyelvet beszélő ember is lehet buta. Rengeteg értelmiségit ismerek, akik végtelenül fárasztóan buták és ráadásul erőltetik a marhaságaikat.
2015. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 anonim ***** válasza:

"De egy hajára nem adó nőt nem találok szexisnek, ennyi."


Weh mir, o weh...

2015. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/110 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy személyesen nem értek atrocitások. Csakis a gyk-n jelen lévő negatív hangnemből jött a kérdésem.
2015. márc. 9. 07:53
 107/110 A kérdező kommentje:
Hála a gondoskodásnak, nem törik a hajam ;)
2015. márc. 9. 07:54
 108/110 A kérdező kommentje:
102: Meg van értve, már vagy 10 oldallal ezelőtt alátámasztottam..sajnos nem olvastál el mindent
2015. márc. 9. 07:56
 109/110 anonim ***** válasza:
Legyen belőle vágva, de nekem volt, hogy egy évig nem értem hozzá, csak a frufrumat vágtam, és nem tört. Mert amikor még tört, a törött részt lenyisszantottam, és ápoltam.
2015. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:

Még mindig hergeled a kommentelőket?

Ha annyira unatkozol, mint írtad, szótárazd ki a holland szöveget, legalább addig is tanulsz & nem leszólod a többieket 😊 ms. tökély vagy?! 😃

2015. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!