Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/110 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, en is adok magamra, apoltak a kormeim, jarok fodrszhoz, szolariumba, igyekszem alkalomhoz illoen oltozkodni, ha kell, elegansan, ha kell, sportosan, stb. Soha nem mondta senki, hogy nem lehetek jo edesanya es feleseg. Ha te ugy erzed, hogy teged beskatulyaznak, annak nyilvan oka van, bar meglehet, hogy tevedek, hiszen nem ismerlek. Az teny, hogy mindenki, akarva vagy akaratlanul elso benyomas alapjan itel, de ez valtozhat, ha jobban megismer. Amint mar mondtam egy korabbi hozzaszolasomban, toled fugg, hogy milyen benyomast keltessz az emberekben. Mellesleg megjegyzem, hogy ez nagyon fontos, mert az elso benyomas alapjan dontjuk el, hogy akarunk-e megismerkedni, baratsagot kotni, mas kapcsolatot kialakitani az illetovel.

27N

2015. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/110 anonim ***** válasza:
94%
Te ugyanolyan vagy, mint ők, ha képtelen vagy elfogadni, hogy valakinek úgy is lehet szép haja, hogy NEM jár fodrászhoz. Van, aki kozmetikushoz nem jár, van, akinek szüksége van rá, stb.
2015. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/110 A kérdező kommentje:
Jó. Ment a zöld kéz. Köszi a válaszokat.
2015. márc. 8. 11:37
 94/110 anonim ***** válasza:
Hasonló kvalitásaink lehetnek, bár én nem hordok műszempillát, nincs szükségem rá. Hozzáteszem, visszafogott verzióban, az első oldalon linkelt hölgy, aki állításod szerint buliba megy, nekem már bőven sok. Környezetemből sajnos jóval többen féltékenyek páromra, mint azt szeretném, mégis mindenki első kérdése az hozzám, hogy és mikor lesz már babánk, mert mindenki szerint zseniális anyuka lennék. Soha nem mondta nekem még senki, hogy ha adok magamra, rögtön letojnám a gyerekem. Mert attól, hogy az ember nem megy el mondjuk bevásárolni tréningben, még egyáltalán nem biztos, hogy otthon a gyerekével tűsarkúban és p.csaszoknyában játszik. Érezni kell a határokat itt is, és csak olyanok véleményére adni, akik ismernek. Ha az ember közeli barátai mind plázacicák, érdemes elgondolkodni. Másrészt abból ítélni, hogy ki hányszor jár fodrászhoz, elég nagy ferdítés, legalább olyan, mint a ruházatból ítélni meg, jó anya lesz-e. Én sem járok fodrászhoz, ugyanis úgy eltolták egyszer, hogy az fáj. Anyukám viszont borzasztóan ügyes, akármilyen fotót mutatok neki, ő megoldja. Sokan kérték már a fodrászom telefonszámát.
2015. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/110 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon volt, hogy rendszeresen legyen vágva belőle meg ápolva, ha ezt nem egy fodrász hanem anyukád, te, vagy a dalai láma csinálja az is teljesen rendben van. De az ember lánya csak nem hagyhatja hogy csak nőjön és nőjön a világba semmi igazítás nélkül. Remélem végre érthető voltam. (A műszempilláról annyit, hogy nem feltétlenül azért teteti fel az ember mert nincs szempillája, ahogy sminkelni sem feltétlen azért sminkel, hogy kompenzáljon egy ronda arcot, hanem hogy kiemelje és még hangsúlyosabbá tegye a részleteket!)
2015. márc. 8. 15:08
 96/110 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT VAGY ENNYIRE RÁAKASZKODVA ERRE A FODRÁSZ-TÉMÁRA??? Egy fenét vagy te tanult nő!!! Egy üresfejű buta liba vagy, akit csak a külseje meg a FODRÁSZ érdekel :D Nem élném az életedet. Szánalmas vagy!!!
2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/110 anonim ***** válasza:
100%

Az a röhejes az egészben, hogy én egy szót sem tudok hollandul. Viszont németül és angolul felsőfokon, és így 90%-ban megértettem, amit a hollandul író válaszadó írt, hogy a kérdező azt állította tanul hollandul, tehát értenie kellene mindent amit ír, utána pedig hogy az adott válaszadó Belgiumban él a férjével, aki az EK-nál dolgozik, ezért jó rálátása van erre a dologra, és ha a kérdező is ott szeretne dolgozni sürgősen változtatnia kell a stílusán. És így tovább.


A kérdező egy nagy hazug, mert ha angolul, németül beszélne + hollandul tanulna, ő is értené legalább a felét, mert nagyon egyszerű szöveg, amit írt az adott válaszadó!

2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/110 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elvárod, hogy ne a külsőd alapján ítéljék meg a belsődet, akkor te se ítéld el azokat a külsejük alapján, akik nem foglalkoznak annyit a szépségükkel, nem járnak fodrászhoz, nem öltözködnek kihívóan stb.
2015. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/110 A kérdező kommentje:
97- el se olvastam a holland szöveget.
2015. márc. 8. 20:23
 100/110 A kérdező kommentje:
Nem nézek le senkit. De egy hajára nem adó nőt nem találok szexisnek, ennyi.
2015. márc. 8. 20:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!