Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 A kérdező kommentje:
Ok
2015. márc. 7. 12:40
 32/110 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet mindenkinek megfelelni, és nem is kell. A valódi benyomást önmagunkról a kisugárzásunk adja meg, és bár a ruha is közvetít némi információt, az összkép a fonros. Műszempilla nélkül is tűnhet valaki ostoba libának, de műkörömmel is lehet jó anya. (Én pl bármit megcsinálok, sütök-főzök, marcipánból mesefigurás tortákat gyártok, stb. Ez csak megszokás kérdése.)


Aki igénytelen (értsd: nem foglalkozik a külsejével), az gyerekszülés után is az marad. Aki folyamatos megerősítést akar arról, hogy őrá szívesen másznának rá a pasik, az szoptatás után is kirakja, amije van. Aki világ életében hibbant volt (pl én), az 30 felett, két gyerek mellett is felveszi a macifüles pulóvert... az alap személyiségünk nem fog megváltozni csak azért, mert gyerekünk születik.

A többi ember pedig vagy elfogad bennünket így, vagy pedig elítél.


Ami egyedül számít, hogy Te jól érezd magad a bőrödben, hogy jól tudj funkcionálni Anyaként, Nőként, Emberként. Ne másoknak akarj megfelelni, viszont fogadd el a többieket is úgy, ahogy nekik jó. Ha fodrász nélkül, akkor úgy. Ha kilométeres dekoltázzsal, akkor meg úgy. Tudod, hogy Te nem tennéd, mert Neked más a fontos. De nem vagyunk egyformák.

2015. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
80%
Elolvasva a válaszaidat borzasztó unszimpatikus lettél.
2015. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Pedig osztottam a zöld mancsokat rendesen.
2015. márc. 7. 12:49
 35/110 anonim ***** válasza:
53%
Te meg ledöbbensz azon, hogy eljár valaki kondizni.. :D Istenem, :D
2015. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
64%
3 havonta vágatok, ill. frissíteni kell a hajvégeket, de ha már ott vagyok, akkor ritkítunk és elég minden második hónapban menni legközelebb, mivel eredendően hosszú a hajam. Igen, járok konditerembe, heti 3x, hogy ne hozzam haza az ideget a családomnak. Milyen egy sZarsZemét anya vagyok..de gyanítom, te a játszótérre is tűsarkúba szándtod a gyepet cicanacival. Egészségedre! :)
2015. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
73%
2-3 havonta, évszaktól függ.
2015. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem érdekel, hogy néz ki az ember, ha kedves, értelmes. Ettől még lehet valaki jó anya, jó ember, jó a szakmájában, akármi.


Azt viszont meg tudom mondani, miért gondolják páran ezt elsőre. Mert a kinézet adja az első benyomást a külvilág számára. Mindenki közvetít valamit az öltözködésével, megjelenésével, hiszen ez a célja. Tehát ez a személyiséged egy darabkája.


Ha ránézel erre a képre:

[link]

Szerintem erről mindenkinek egy kedves, normális, okos, természetes, dolgozó nő jut eszébe.


A te leírásodból valami ilyesmi ugrik be:

[link]

És ha elnézem őt, szerintem senkinek sem egy végtelenségig kedves, okos, értelmes, jólelkű leányzó jut az eszébe, akinek épp a finom vacsorán jár az esze, vagy a dokumentumfilmen, amit legutóbb megtekintett :)

2015. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 A kérdező kommentje:
Nem. Azon lepődöm meg, hogy a kondibérlet ára magasabb prioritású, mint eljárni fodrászhoz. A haj nő, a folyamatos fésülés miatt a végek kiszöszösödnek, nem beszélve arról, hogy vágás nélkül elformátlanodik az egész. Ez olyan kategória mint a tisztálkodás meg a higiénia, míg a kondibérlet egy plusz kiadás aminek van ingyenes alternatívája is.
2015. márc. 7. 13:18
 40/110 A kérdező kommentje:
36: egy másik kérdés kapcsán jött fel ez a téma, kérlek olvasd vissza mert félreértettél valószínűleg.
2015. márc. 7. 13:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!