Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim válasza:
90%
Én meg azt érzem, hogy csak provokálod a népet. Na puszika, sziács!
2015. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 A kérdező kommentje:
Egyébként meg majdhogynem sokkot kaptam, ahogy olvastam itt a kérdést, hogy nők mit és mennyit költenek magukra. Kb 20 válaszadónak fontosabb a kondibérlet, mint hogy eljárjon fodrászhoz, van aki azt írta, hogy 3 havonta jár, más meg hogy soha nem jár fodrászhoz, de a kondibérlet mindegyiknél ott vigyorog.. sokkoló. :( Nőknek azért másfél havonta szükség lenne rendbetenni a hajukat. A férfiak nagyon is figyelik egy nő haját, a nőiesség egyik kifejezőeszköze az igényes frizura.
2015. márc. 7. 11:08
 23/110 anonim ***** válasza:
79%

jaj ha meg fodrászhoz járna, kondi baj nem akkor meg le lenne szóval, hogy minek szép a haja, ha kövér a teste? te itt mindent elhiszem.

provokálod csak itt az emberek! simogasd a hajad, ha már nincs senki aki megtegye!

2015. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 A kérdező kommentje:
Tornázni otthon is lehet, kocogni egy parkban is egyszerű és ingyen van. Én biciklizni szoktam például. Ha meg valaki nem akar kövér lenni, akkor az első, hogy az étkezéséből vesz vissza. Hiába a sport, ha az étkezés ugyanolyan kalóriadús.
2015. márc. 7. 11:15
 25/110 anonim ***** válasza:
28%

ismerős is ilyesmi volt, az akori párjával erről ment a téma, aki az istennek sem értette meg, hogy nem teszi a qurvákat, mert aki az, edző cipőben is az, nem kell ehhez smink sem...és nem és nem érti.

ez az átlag.


külső alapján ítélkeznek


ha babád lesz, meg el fogod hagyni, mert a szép tiszta pofiját nem akarod alapozóval összekenni majd, meg ha megkarmolod párszor, a körmoöd is le fogod vágni, és mivel kb átmész bohócba, annyit fogsz vele bírkózni, meg dobálod, a szűk ruhák sem lesznek praktikusak


jó anya aki a gyerkéért változik


erre van esélyed

2015. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim ***** válasza:
18%
*nem a ruha teszi
2015. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
30%

amennyiben ezek imádata mellett tökéletesen ellátod a háztartást,főzöl,a férjedet ellátod és még gyereket nevelsz,akkor NINCS probléma :)))


sokan csinálják így,ne aggódj...


a műszempilla,sminkelés,műköröm nem kifogás arra, hogy ne végezd el a feladataid!

2015. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 A kérdező kommentje:
Értem. Hát majd meglátjuk.
2015. márc. 7. 11:40
 29/110 A kérdező kommentje:
A feladataim...? Szándékozom elég hamar visszamenni dolgozni. Amit emellett el tudok végezni azt elvégzem. De igyekszem majd saját vállalkozásban dolgozni a családom körében és akkor mindenki mindenkinek be tud segíteni, főleg ami a gyereket illeti. Amúgy takarítok, mosok, főzök, fürdőszobàt súrolok (kesztyűben) ezzel a körömmel és még egyszer sem voltak ebből nehézségeim.
2015. márc. 7. 11:44
 30/110 anonim ***** válasza:
86%

Ez sztereotipizálás. Van valóságalapja, de nyilván nem lehet minden külsőségekre túlságosan is adó nőt beskatulyázni.

Az én ismerettsegi körömben, az általad leírt nők nem háziasak, csak magukkal törődnek, és főzni sem tudnak. Momentán 6 ilyen csajt ismerek.

Talán probalj meg kevesebbet foglalkozni azzal, hogy a kulvilág mit gondol rólad.

2015. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!