Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
 81/110 A kérdező kommentje:
Mellesleg megjegyzem, mondhattam volna azt is, hogy szoláriumba járás a hobbim, de nem kedves Beskatulyázók, a hobbim nyelvtanulás. Értelmes, tanult nő vagyok. A gyerekemnek pedig, amint szükséges lesz igenis oda fogom adni a pénzt, hogy másfél havonta el tudjon menni fodrászhoz.
2015. márc. 8. 08:27
 82/110 anonim ***** válasza:
37%
Akkor neki lehet állni szótárazni, hogy tudj válaszolni a kommentre ;)
2015. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 A kérdező kommentje:
Elég gyerekes vagy. Most én is írjak neked regényt németül? Ennek mi értelme? Du kannst mich mal.
2015. márc. 8. 08:41
 84/110 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan írhatsz németül, de franciául, angolul is. Biztos, hogy a többség (legalább egyiket) érteni fogja.
2015. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogy akkor a gutefrage.net-en mulatnám az időt?...
2015. márc. 8. 09:03
 86/110 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, hogy jobb lett volna, ha elve oda mégy.
2015. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/110 A kérdező kommentje:
Tudod mit? Igazad van. A német emberek értelmesebbek. Megyek is. Tschüss
2015. márc. 8. 09:24
 88/110 anonim ***** válasza:
56%
Így a végére egy dolgot nem értek. Te stílusosnak, igényesnek, műveltnek, nagyviláginak állítod be magad aztán mégis az érdekel, hogy a Mari mit szól a szomszéd utcából vagy a User99 a Gyakorikérdésekről. Miért? Akiket én ismerek ilyen kvalitásokkal azok élik az életüket, népszerűek, és sosem törődnek azokkal akik negatívan állnak hozzájuk. Akkor neked miért annyira fontos ez? Mi az önbizalomhiány oka?
2015. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/110 A kérdező kommentje:
Éppen unatkoztam és feltűntek az ezzel kapcsolatos negatív válaszok. Ennyi az egész. Nem kevesebb, nem több. Van fenn több kérdésem is családfáról, lakásberendezésről, nyelvvizsgáról is. Ez csupán egy kérdés. Nem kell túlspilázni.
2015. márc. 8. 10:05
 90/110 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan, mint a cigánygyûlölet. A cigányok nagy része lop, verekszik stb. Ezért utálják az összeset. Közben ott van egy kisebb rész, aki normális.

Ugyanígy van a hozzád hasonló nôkkel. Mivel több mint 90%-uk r*banc, ezért az emberek azt hiszik, hogy az összes az.

2015. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!