Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 A kérdező kommentje:
38: A második kèpre még én is azt mondom, hogy ribis. Bár hozzáteszem, egy buliba akár elmennék olyanban és biztosra veheted hogy a csaj is szórakozni megy benne, nem a mosogatáshoz öltözött fel így. Akkor meg? Én itthon vagy bugyiban és pólóban mászkálok, vagy leggings-ben vagy köntösben. Ha vásárolni megyek és sokat kell cipelni akkor lapos cipőben és farmerben. Ha bulizni megyek vagy csak ki vacsorázni a párommal akkor pedig kicsípem magam rendesen ahogy kell, femme fatale módra. A műszempilla pedig mindegyik élethelyzethez jól passzol.
2015. márc. 7. 13:27
 42/110 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem értem, miért baj az, hogy nem a ligetben edzek, hanem egy teremben, ahol szól a zene, tekintve, hogy utálom a fülembe dugni a zenét. Azt sem értem, miért olyan nehéz felfogni, hogy nekem nem szöszösödik a hajam, de még ha úgy is lenne, se lenne hozzá semmi közöd :) csodálkozol, hogy megszólnak, pedig ugyan ezt teszed te is. Akkor miről beszélünk?
2015. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/110 anonim ***** válasza:
21%

"Nem. Azon lepődöm meg, hogy a kondibérlet ára magasabb prioritású, mint eljárni fodrászhoz. A haj nő, a folyamatos fésülés miatt a végek kiszöszösödnek"


Nem tudom mi az a "kiszöszösödik", a töredezésre gondoltál itt?

Egyébként pontosan december közepén voltam utoljára fodrásznál. Egyszerű, egyenes, hosszú hajam van, nem fazonra vágott, hanem természetes. Pont tegnap jegyezte meg az egyik munkatársam, hogy hogyan lehet az, hogy nem is töredezett a vége?


Na úgy, hogy nem kenek rá 100 féle kencét, csak sampont és balzsam/hajpakolás. Nem fújok rá napi 4x lakkot, hajfénysprayt, nem teszek rá zselét, hajformázót, habot, olajat, nem vasalom, és ha lehet nem is szárítom, csak kifésülöm és hagyom megszáradni (köztudottan roncsolja a haj szerkezetét a vasalás, szárítás, göndörítés, stb.). És tádááám! Elég 3-4 havonta vágatni a végéből, hogy egyenes legyen.


Persze ha körülnézek nálunk a munkahelyen is vannak műnők, havi 2x járnak fodrászhoz, festett, agyontörött, 2 méterről is műanyagállagú, agyonlakozott haj...hát nekik nem csoda, hogy van mit rendbetenni.

2015. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Menj, vásárolj egyet, hogy ne feszülj be ennél is jobban. 😊
2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 A kérdező kommentje:
43: tehát jársz fodrászhoz. Akkor minden rendben. A kommentem azokról szólt akik nem járnak, de kondibérletet vesznek. (Megjegyzem: én sem vasalom, hajlakkozom a hajam.)
2015. márc. 7. 13:36
 46/110 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy kérdező, félreérted a helyzetet!


Arra utaltam, hogy alapvetően az emberek 90%-ának a haja olyan, hogy csak 2-4 havonta igényel igazítást, vágást, nem havonta vagy havi többször. Csak azoknak van erre szüksége, akik maguknak tönkreteszik. Nem én vagyok a csoda, te csinálod rosszul.


U.i.: írtam, hogy foglalkozom a hajammal. Kímélem, és természetesen kezelem, igazíttatni pedig járok. Az olvasás, szövegértelmezés ugye nem az erősségeid közé tartozik? :)

2015. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:
"Persze ha körülnézek nálunk a munkahelyen is vannak műnők, havi 2x járnak fodrászhoz, festett, agyontörött, 2 méterről is műanyagállagú, agyonlakozott haj...hát nekik nem csoda, hogy van mit rendbetenni." - én nem tartozom ebbe a kategóriába. Sokan annyira kisarkítják a dolgokat :((
2015. márc. 7. 13:37
 48/110 A kérdező kommentje:
De èn nem is írtam hogy havonta vagy havi többször kéne, ezt te hol olvastad tőlem???? (nesze neked szövegértelmezés)
2015. márc. 7. 13:39
 49/110 anonim ***** válasza:
89%

Ezek után nem is csodálkozom, hogy megyszólnak. Ilyen kinézettel, ami párosul ezzel a stílussal.. 😃 kis provokatív 😃

Részemről itt a pont:. Nem fogok magyarázkodni olyan veszélyes egysejtűvel, aki nem tudja elfogadni más véleményét, szokásait 😃 pá, szöszi! 👍

2015. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
84%

Jövök kontrázni:

nem járok fodrászhoz. Egyáltalán nem. Magam vágom a végét. Utoljára tavaly áprilisban tettem. Egy millit nem töredezett azóta. A formája is tökéletes, mivel alapból hullámos, azaz full egyenesre vágva sem ér minden tincs ugyanaddig. Jelenleg a fenekemig ér.

Most volt az esküvőm, és mindenki a csodájára járt. :)


(És még kondibérletem sincs, mivel van itthon futópadunk.)

2015. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!