Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolják páran, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják páran, hogy ez egyértelműen rossz és hogy az ilyen nő nem lehet jó feleség és anya?

Figyelt kérdés
Imádok sminkelni, imádom a műszempillát, a hosszú, szőke hajat, szexis, szűk ruhákat, a magassarkú cipőket, a csillogó, stílusos ékszereket/bizsukat. Miért kell beskatulyázni?

2015. márc. 7. 10:08
 71/110 anonim ***** válasza:
84%

Én is imádok csinos lenni, a szép ruhákat, sminket, körmöket is imádom. Viszont te annyira unszimpatikus lettél a válaszaid alapján, hogy az leírhatatlan :D


Meg mi az, hogy gyakran kell fodrászhoz járni? Drága szívem, én EGY ÉVE nem voltam fodrásznál, mégis gyönyörű a hajam!

2015. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 A kérdező kommentje:
Aha..gondolom milyen gyönyörű lehet.
2015. márc. 7. 18:57
 73/110 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán jól éreznéd magad a bőrödben nem érdekelne hogy más mit gondol.

De most komolyan, miért érdekel más mit gondol. Nem a külső a minden, azért mert valaki csinos meg olyan ruhákat vesz fel ami kiadja a jó alakját, de amúgy meg buta elkényeztetett stb.. senkinek nem fog kelleni, maximum egy éjszakára. Tehát ha te annyira jól érzed magad, ne érdekeljen más véleménye.

Amúgy az egész kérdés buta!

2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelmű, hogy egy üres fejű nő vagy, akit csak a külsőségek érdekelnek, és csak provokálni akartad itt a jónépet.


Na lássuk:

1."Alapozót és szempillaspirált te is hasznàlsz gondolom

": én pl. nem, mert nincs rá szükségem, ugyanis megfelelő minőségű és kinézetű az arcbőröm. Most akkor szerencsés vagyok, vagy igénytelen??? :D


2."van aki azt írta, hogy 3 havonta jár, más meg hogy soha nem jár fodrászhoz...Nőknek azért másfél havonta szükség lenne rendbetenni a hajukat." Miért is drágaságom? Én már több, mint egy éve nem voltam fodrásznál, mert nincs rá szükségem. A hajvégeim rendben vannak, nincsenek eltöredezve, a hajamat is maganak festem és ápolom. Most akkor igénytelen vagyok? :D


3. "Ha meg valaki nem akar kövér lenni, akkor az első, hogy az étkezéséből vesz vissza." Hát tudod, lehet, hogy te még nem találkoztál ilyennel, de akkor én írok neked egy példát: volt egy kolléganőm, aki egy bizonyos szervi rendellenesség miatt volt kövér (pajzsmirigy). Ő aztán hiába vett volna vissza az étkezéséből!!!! Ugyanis nem evett többet nálam! (én 45 kg vagyok) Most akkor ő is igénytelen, csak mert BETEG????


4. "43: tehát jársz fodrászhoz. Akkor minden rendben." PERSZE angyalom, mert ha valaki jár fodrászhoz, akkor minden rendben. Ha az ember jár fodrászhoz, akkor attól rendbejön a házassága, minden rendben lesz a munkahelyén és eljön a várva várt világbéke is!!! Hipp-hipp hurrá!


Tudod, hányok a fajtádtól. Volt már dolgom ilyenekkel mint te, hát egyik ilyen üresfejű kis titkárnőcske sem dolgozott sokáig a munkahelyemen!!! Az ilyeneket, mint te, csak a külső érdekli, és más embereket is lenéznek, ha az illető nem úgy fest, ahogyan ők!

2015. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy itt ugattok egymásnak, jobb lesz az estétek? Mert az enyém igen :))))
2015. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 7. 20:13
 77/110 anonim ***** válasza:
75%
Most nem azért, de ha valakire ennyire sokan mondják a környezetében, hogy műnő, annak megvan az oka. A tényleg elegáns, nőies nőket ritkábban piszkálják ilyennel, mint azt, aki túl sok. Most lehet nyavalyogni, hogy de a hajam és a körmöm eredeti, ha műszempillával flangálsz nappal és szűk miniruhában parádézol. Aki túl sok, az meg nem fog tudni a gyerekének rendes értékeket mutatni. Főleg, hogy már a kommentekben is virágnyelven elkezdted lepukkantozni az embereket. Ebből, ha kislányod lesz, hát az 4-5 évesen azt látja, hogy macás anyuci fúj arra, aki nincs annyira kikenve-kifenve, és aztán 10-11 évesen már feneket alig takaró miniszoknyában meg sminkben akar suliba menni... ha meg tiltod, akkor hiteltelen leszel előtte.
2015. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
72%

Ik wil jouw Nederlands kennis een beetje testen. Je hebt gezegd dat je de taal als enn hobby bent aan het studeeren. Dus moet je dan alles begrijpen wat ik schrijf. We zullen het gauw weten.

Ik woon in Belgie en mijn man werkt bij de Europese Comissie, dus heb ik een nogal goed overzicht van de dingen hier. Als je bij een Europese inrichting wil werken, dan moet je jouw houding en stijl snel veranderen. Met zulke uiterlijk (wat je hebt beschreven) zal je geen kans hier hebben om in een stageprogramma toegelaten te worden. Hier dragen de vrouwen geen opvallende kleren, geen veek make-up en hoge hakken schoenen. Ik hoop dat ik een beetje met mijn antword kon helpen. :)


A többieknek, hogy értsék: csak egy picit tesztelni akartam a híres, neves holland tudàsàt a kérdezönek. :)

2015. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 A kérdező kommentje:
Nem mondják sokan a környezetemben, hogy műnő. Itt a gyk-olvasom az ilyen b#romságokat.
2015. márc. 8. 08:17
 80/110 A kérdező kommentje:
78: Mondom: TANULOK (!!!!) hollandul és franciául. Nem véletlen van ott az a szó, aki már tud hollandul az nem tanul hollandul, hanem beszél hollandul. Amúgy nagyon gáz, hogy felnőtt embereknek kell itt magyar órát tartanom.:( Még mielőtt megkérdeznéd, hogy hogy akarok Belgiumban uniós szervnél dolgozni, elárulom, hogy TUDOK németül és angolul. Hollandot szivességből tanulom, meg hogy jó pontot szerezzek, amikor kimegyek.
2015. márc. 8. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!