Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
86%
Igazán csodálatra méltó, hogy a történések után így cselekszel. Nem vagy balfék, gondolom a feleséged félrelépését nem írjátok ki a homlokára. Úgy tudom már magzati korban is lehet kérni apasági tesztet, és ha kiderül h tied a baba még nagyobb lesz az öröm. Persze abban az esetben tanácsolom, ha akkor i eltudod fogadni ezt a helyzetet, ha 99%ig bebizonyosodik, hogy nem te vagy a magzat forrása.
2015. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
81%
Már a terhesség alatt is van lehetőség apasagi vizsgálatra . Miért nem éltek vele ? Ez a vizsgálat a betöltött 8. terhességi héttől érhető el .
2015. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
71%
a környezetemben volt teljesen ugyan ilyen eset,csak ott nem volt biztos hogy a szeretöé vagy a férjé -e a kicsi.tényleg ,nálatok ez biztos?a vêge az lett ,hogy miután megszületett a baba apasági tesztet csináltattak ,a feleség váltig állította hogy a férjtöl van de az ellenkezöje derült ki...hát ,végüls együtt maradtak de nagyon megsinylette a kapcsokatukat ez ,meg külön is költöztek ,most kb olyan mintha járnának ,a férj dilemmázik ,szenvednek mert szeretik egymást.nekem nem venné be a gyomrom de ezt sosem tettem szóvá .a férfi jó nagy balek ,pénzeli öket és még ö van befenyítve ,mert a felesêg talált egy facebookos beszélgetést ahol a férje flörtöl egy másik nnövel.szoval tiszta szánalom az egész ,ráadásul még nagyon fiatalok....
2015. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
67%
A him oroszlan megoli azokat a kolykoket amik nem tole vannak -hogy a nosteny mihamarabb ujra tüzeljen- màr csak az a kèrdés, hogy mitõl ember az ember.Az ember nem öl, "csak" elhagy...ennyi lenne a külömbsêg? Kivulalloknak semmi koze hogy kitol van a gyerek. Ha eltudod fogadni, hogy lehet nem a tied, de sajàtodkent feltudod nevelni akkor nem vagy a szememben papucs. Ha a szàjkaratésok tudnák h hàny apuka neveli màs gyerekét, csak fingjuk nincs róla lehet elhallgatnànak.
2015. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretitek egymást, és el tudod fogadni a helyzetet, akkor minden további nélkül vállald. Nem vagy papucsférj, sőt, le a kalappal előtted, ha bevállalod. Ezt meg kell beszélnetek, hogy senkinek soha el nem mondjátok, hogy mi történt. Feleségednek meg egy örök tanulság, amit tett.
2015. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
64%
és magzati korban kockázatos a teszt plusz azt hiszem méregdrága is.
2015. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
68%
nem kell elmondanotok senkinek, igy nem kell , hogy senki baleknak v papucsnak tarson. amugy meg szerintem ebben nincs semmi elitelendo dolog,hogy megbocsatottal, sokkal jobb igy, mintha szetmentetek volna.
2015. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
54%
Volt ilyen ismerősöm,bár ott ugy volt hogy külön mentek,a nő összejött valakivel, majd szakított,visszament a régihez, kiderült,hogy terhes, a régi férfi feleségül vette,megszületett a baba de nem tudták,hogy ki az igazi apuka, kb egy év múlva elváltak.
2015. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan rohogni fognak rajtad, de ki a szrt erdekel? A te eleted, a te csaladod, a te boldogsagod. Csak ez erdekeljen! Mar az is tiszteletre melto, hogy beismered a hibaidat. Ha ugy erzed, hogy tudnad szeretni a picit, akkor miert lepnel le masok velemenye miatt?
2015. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Rita az ilyen férfi mint Te. :) Nekem hasonlo a tortenetem, bar nem egeszen ez. Mi anno szetmentunk a Párommal néhány hónapra aztán ujra osszegabalyodtunk de nem bekultunk ki, csak volt köztünk néhány "affér". De nekem közben volt egy másik ferfi is a képben, O is ismerkedett, próbált új nok fele nyitni aztán rajottunk, hogy szeretjük egymast es kibekultunk. Viszont kiderult nemsokra ra, hogy terhes vagyok es ugye az sps kerdeses volt. Természetesen én ezt elmondtam Neki, én mindenfelekepp meg akartam tartani, de azt, hogy velunk marad -e vagy sem, rabiztam. Megadtam Neki a lehrtoseget, hogy szabadon donthessen egy percig sem gondoltam arra, hogy becsapjam. O ugy döntött, bárhogy is legyen velunk marad.

Az én családom, illetve néhány barátunk tud errol, az O csaladja nem. Nekunk ez igy jo volt, felnott ember O is, en is, hoztunk egy döntést es csak ez szamit.

Ez a Te a Ti életetek ilyen kérdésekben NE mad belátása szerint donts, hiszen Neked kell majd nevelni, eltartani azt a gyereket Függetlenül attol, hogy kie, ha ugy dontesz, hogy kitartást a feleséged mellett. Igazabol ezt most kell eldontened, nem akkor amikor mar Megszületett. Ha ugy dontesz maradsz rs megid mrgmasitod évek múlva a döntésed amiatt mert lehet, hogy nem a Tied, csak a gyerek issza majd a levet. Ez nagyon komoly es felelősségteljes döntés, vegyél figyelembe minden lehetséges opciót. De ha mar dontottel es Te ezt szeretned, akkor mar csak elore nézz es ne foglalkozz masok véleményével, rosszallasaval. A Te életed amit Neked kell elned igy, vagy ugy!

2015. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!