Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
85%

Ha Te ezt el tudod fogadni,hogy esetleg nem Te vagy a baba apja,akkor senkinek semmi köze hozzá.

A környezetemben is tudok ilyen esetet,de ott még fokozta a történetet,hogy a szomszédtól lett terhes a nő.Mindenki a saját családjával maradt.A kisfiú 4-5 éves lehetett,mikor a nő elköltözött a férjével,gyerekekkel,mert ment a pletyka róluk rendesen :(Mondjuk nem is értettük,hogy tudtak ezek után egymás szomszédságában élni.

2015. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
64%
Férjem fogant hasonlóan. Szülei még csak"jártak" , szakítottak, anyósom terhes lett egy külföldi turistától, akivel párszor találkozott, a férfi nem is tudja, hogy teherbe ejtette. Anyósomék pár hónap múlva kibékültek és a mai napig boldoságban élnek, nagyon szeretik egymást majdnem 40 éve. Férejmnek soha nem mondták el, véletlenül tudta meg...na meg szakasztott vérszerinti apja, nem hasonlít senkire a családból, főleg nem apósomra, de apa-fia szeretet és kapcsolat van köztük. Ilyen is van. Neked kell tudnod, érezned...
2015. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
48%
29-es: a napokban volt hasonlo szitus kerdes itt a csaladi kapcsolatokban. Ferj mosolyszunetben felcsinalt egy lanyt, a lany 4 honap utan bejelentette, hogy terhes es a feleseg kerte masok tanacsat, hogy hogy tudjak a fenyegetozo szeretot kordaban tartani. Lenyeg es valasz a kerdesedre: alig volt, aki elitelte volna az apukat, max a szokasos "gumit kellett volna huzni" szemrehanyasok voltak.
2015. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
64%
Sajna én is így jártam.A feleségem egyszer csalt meg,de terhes lett a rövid kalandjából.Mi elvetettük a magzatot és egy álomszép közös kisfiút hoztunk össze.Szetetem a feleségemet,de nem tudtam volna egy idegen férfi gyermekét nevelni,aki a feleségem félrelépésére emlékeztet.Én nem bántam meg,hogy együtt maradtunk,de kívülállóként csak annyit tudok javasolni,hogy a szívedre hallgass.Régen én sem tudtam volna elképzelni,hogy engem mehcsalnsk,felszarvaznak,ezt meg tudom bocsátani,de az ember nem úgy dönt ha belekerül egy helyzetbe,mint ahogy azt előre elképzeli.
2015. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
46%
összességében egy undorító szajha az ilyen nö.bocsánat ,hogy ilyen szavakkal élek.meg az se semmi ,akinek kétséges ,hogy kitöl esett teherbe...az ilyeneket hányan kezelgethetik egyszerre?fúj hányinger ,szerintem még le is köpném kérdezö helyében.iszonyat nagy birka vagy ha hagyod hogy ezt eljátszák veled!!!és jól írták itt elöttem i,amíg te dolgozol hogy eltartsd egy idegen faszi gyerekét,ö majd unalmában füvel fával d@gatja magát:D
2015. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
59%

Én sem értem, mint az a hozzászóló,aki írta, hogy agyondícsérik, hogy nem számít ,kié a gyerek.


Sok millió asszony van otthon a babával, általában a férjük dolgozik, mégsem természetes, hogy ezért meg kell csalni a férjet, pláne 4év házasság, 6 év ismeretség után?Jézus, mi lesz akoor 15, 20,25 év után, ha már most is máshol kereskedik?még lángoni kéne a szerelemnek....


De nem baj, ajnározd csak a félrek..ró feleségedet, neveld azt a gyereket, akiről azt se tudod, a tiéd e,és ha ránézel,mindig eszedbe fog jutni a születése körülményei, a kétség, stb....


Persze, senkinek se kell tudnia...bolond is lennél világgá kürtölni a felszarvazásodat.


Fordított helyzetben, a feleségnek is tapsikolnia kellene, hoy a férje másnak csinált gyereket?

Akkor habzó szájjal mondanátok, hogy miért nem vált el a férjétől...most meg agyondícséritek,milyen rendes...

Persze ,rendes, csak a felesége nem érdemli meg.


Én elvetetném a kakukkfiókát, és ha annyira meg akarsz neki bocsátani, csináljatok egy közös gyereket, ami 100% ban a tiéd.

2015. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
19%

Hát igen, ez a feminista szép új világ...

Az emancipációnak, és a fogamzásgátlás + abortusz kombónak "hála", a nők úgy élik ki az ösztöneiket ahogy akarják, közben életeken átgázolva, embereket tönkretéve.

Az emberi jogok nem számítanak, mert ugye a nő mindenek felett áll.

2015. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
52%
amúgy is mi ez a hülyeség,hogy ne mondják el senkiek ???attól a probléma meg lesz oldva ,hogy szõnyeg alá söprik?az abortusz sem megoldás ,akkor sem néznék rá a feleségemre és attól még egy r.ngyó marad,az a kisbaba meg nem tehet semmiröl.
2015. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
5%

Ismeritek a tobb szaz eves szolast

,,mindegy melyik kakas hagta meg az en tyukom tojta ..

igy gondolkodtak a parasztok a kakukgyerekekrol


sok boldogsagot nektek es higy benne aki jot tesz es a magzat eletet megmenti az csak jot fog visszakapni az elettol

2015. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
36%
Aki 1x megteszi, az maskor is megteszi!
2015. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!