Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
52%
az egyik hozzászóló nagyon jól mondja,nem fog rád férfiként tekinteni ,és igaza is lesz.ne haragudj de nekem sem kellene olyan ember akiböl úgy csinálok hülyét ahogy akarok.nem az a lényeg ,hogy mi papucsnak gondolunk -e ,de hogy a feleséged mekkora papucsnak néz ,na az a nem mindegy :) szàmíts rá ,hogy ha legközelebb teherbe esik ,akkor te megint vakargathatod a fejed....
2015. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
68%

De ha amúgy Ti is d..gtatok akkor miért ment félre? Áhhh...ezt nem értem. Mert még ha évek óta nem lettetek volna együtt, na de még itt az is lehet, hogy tőled terhes.


Pfff.. bocs de itt én nem nyalnám be ezt az elhanyagoltak nem néztek nőnek dumát.


Lehet bennem van a hiba, de egy házasságban szerintem nem elfogadható, hogy bármelyik fél is másnak/tól csináljon gyereket. Ha már ez bekövetkezik akkor az halott ügy. Életed végéig emlékeztet majd mindkettőtöket az agyerek erre kis "incidensre".

2015. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
16%

47-es, nemhogy a párjukat nem találták meg, egy puncit se láttak 2 méter közelről se! :D

De azért "véleményük" már van!

2015. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
37%
ez elég erõs kijelentés volt.mibõl szürted ezt le ,hogy nem láttak p...-t??mert nem akkora szerencsétlenek 29 évesen ,hogy a r.banc feleségük félrek.rásából lett gyereket ugrálják körül?érdekesen látod a dolgokat.
2015. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
59%

Tehát mekkora szemét vagy, amiért dolgozol mint egy állat, előteremted a megélhetéseteket, eteted őket, ruházod, stb., mikor ő csak egy kis figyelmességre vágyott volna. Helyette meg olyan haszontalan dolgokat kapott, mint kaja, fűtés, víz, otthon... ugyan már, hát mekkroa g€ci vagy, amiért nem figyeltél szegényekre!


Miért nem mondtad neki, hogy cseréljetek helyet? Ma már te is otthon maradhattál volna a gyerekkel, ha olyan kibäszott "jelentős karriert hagyott félbe". Ha ő dolgozott volna a megélhetésetekért, és utána "nem figyelt volna rátok" (mert a megélhetésetekért dolgozni ugyebár ezek szerint kurvära nem "odafigyelés" és "törődés"), akkor te is megcsalhattad volna. Tök egyenes dolog, nem? Egyikből egyértelműen csak a másik következhet, ugye?


Szinte már úgy írsz arról a patkányról, aki dugogatta, mintha hálás lennél neki, hogy visszaadta szegény kis feleségednek a nőiességét. Ja, meg egy gyereket is. Hoppá.

Egyébként nem undorító? Azzal a szájjal puszilgatja majd az imádott kis gyerekeidet, amivel annak a jöttmentnek a faszät szopta. Milyen érzés lesz majd abba a nyelvbe gabalyodni szex közben, ami korábban annak a jöttmentnek a farkába gabalyodott? :)


Betennéd még oda, ahová egy ilyen beleélvezett, ráadásul úgy, hogy még gyereket is csinált a nődnek? Ráadásul nem valami baleset volt, hiszen még élvezte is - tudod, háromszor is megtörtént. Akarta. Kívánta azt a fäszt. :) Vajon miket sikíthatott, miközben dugta? Háromból legalább egyszer beleélvezett, de a maradék két alkalommal vajon az arcára, vagy a mellére élvezett, esetleg a szájába? És vajon meddig feküdtek utána összebújva az ágyban, a nagy nőiességen elmélkedve? Vajon mire gondolt a feleséged két menet közt, miközben még a saját nedvességétől síkos fäszt simogatta? Bizonyára jól sikerült, orgazmus-gazdag találkozások voltak, ha háromszor is találkoztak.

Nem látod, hogy ez a viselkedés olyan, mintha valami 15-16 éves kislány művelte volna, akinek semmi gondja nincsen, senkije nincsen apucin-anyucin kívül, és kénye-kedve szerint engedheti magába egymás után a farkakat, mígnem véletlen egyszer terhes lesz valamelyiktől?

Nem csak téged vett semmibe, hanem a gyereketeket is, a kapcsolatotokat, az egész közös életeteket, az áldozataidat érte, mindent.


Halott ügy. Ha vele maradsz, a farkadat akár le is vághatod, azt úgyis elintézi majd helyetted valaki más. ;)


De hé, legalább elmondhatod magadról, hogy te olyan gazdag vagy, hogy még a gyereket is csináltatod. :)

2015. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
56%

Hát 55! Nyers vagy, de igazat kell adnom...

Kérdező csináld, amit jónak látsz! Én tuti nem lennék ilyen megértő!

2015. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
61%
55 ,ezen most sírtam a nevetéstöl.ugyan ezek a gondolatok voltam meg bennem is ,csak persze nem írtam volna le.teljesen igazad van ,hiába a kissé alpári stílus ,ez történhetett szórol szóra.és persze,meg is fog ismétlõdni még.
2015. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Zi_XLOBDo_Y


"The kiiid is not my sooon" :D :D :D

2015. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, te vagy az egyik legnagyobb balek, akiről csak hallottam. Egy igazi hülye.


Kifejtem, pedig már sokan megtették előttem.

1. Amíg te a családod boldogulásáért güriztél, a kis "feleséged" félrekúrt, mert olyanja volt.


2. Még arra sem vette a fáradtságot, h felhúzzon egy gumit a bikája f*ra. És ha nem lett volna gyereke, csak hazahoz egy nemi betegsét? Akkor mi van? Veszélyezteti a saját valamint a családja egészségét? Normális ember még egyedülállóként is gumit húz egy új kapcsolatnál, nem hogy még a házastársát megfertőzze. (persze meg SE csalja)


3. Az sem indok, h ha lett volna már gyereke, akkor is elvetted volna. Mert akkor ezt figyelembe tudtad volna venni és aszerint dönteni. Most pedig bele lettél kényszerítve egy helyzetbe.


Persze dolgozz egész életedben egy más farkából született gyerekért. Te nem erős vagy, hanem egy gerinctelen hülye.


Te isten barma, te.

2015. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
31%
Én írtam neked egy sztorit, ami úgy kezdődött, mint a ti történetetek, és ott hagytam abba, hogy a nő sz..ba se veszi azt a balekot, aki még mindig szereti, de már legalább józanabb pillanataiban beismeri, hogy ez így nem jó, kihasználják. Tudod, hogy most mia legfőbb ok, ami a még mindig erős érzelmi kötődés mellett ott tartja a nő mellett? Az, hogy tudja, hogy az az ócska k..va a gyerekkel fogja szívatni, valamint ugye elismerte azt, hogy övé a kakukkfióka, és két gyerekkel olyan tartásdíjat legombolnának róla, hogy nem látja értelmét szétmenni, mert alig maradna pénze amellett, hogy a nő tönkretenné a kapcsolatát a gyerekekkel. Annak is csak az a fontos, hogy ne hagyják el, legyen kiből élni, na, meg ilyet balekot még egyet nem találna, aki ilyen háttérrel még szereti is...Ha ennyire ragaszkodsz a nejedhez, javítsátok meg a kapcsolatotokat, a gyereket meg vetessétek el. Senkinek nem jó az ilyen helyzet, ő is kívülálló lesz, rád is ujjal fognak mutogatni, ráadásul a nőd sem fog tisztelni, ahogy eddig sem nagyon tette. Ha a mostani kiruccanása következmények nélkül marad, mi a garancia, hogy legközelebb nem megint más farkak után kap?
2015. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!