Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
91%

Nagy Feró története..

Neki is mondták, hogy nem is biztos, hogy tied a gyerek..

Erre azt mondta: kit érdekel, sajátomként nevelem, apjának tekint, szeretem, szeret, akkor hol a probléma?

2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
18%
#71! Ott, hogy ha elválnak, akkor fizetheti más gyereke után is a gyerektartást. Meg nem egy nagy élmény, ha a az ember felesége egy ...
2015. ápr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
27%

ilyen kérdést itt feltenni... hát...


1. a hüvelygyűrű nem védekezés. simán teherbe lehet tőle esni

2. jó apának nincs mástól gyereke. ez azt jelenti, hogyha szereted a feleséged akkor a gyerek a tiéd.

3. ha összetartotok soha senki nem mondhatja hogy a gyerek mástól van. nincs mástól és kész.

2015. ápr. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
80%

"Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket." - bár látom, hogy több hetes a kérdés, de Kérdező, ez esetben lehet, hogy én is így tennék, hisz ez az eset szerintem nem különbözik érdemben egy donor-spermás vagy örökbefogadásos esettől, hisz döntési jogom van.

Ha viszont utólag, vagy mástól tudnám meg, akkor fél óra alatt repülne, gyerekestül.

A kulcs szerintem - ami eldönti ezt a kérdést - az őszinteség, és a másik döntési jogának tisztelete. Ha ez megvan, akkor a kapcsolat folytatható... azt gondolom...

2015. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
100%

" 1. a hüvelygyűrű nem védekezés.

simán teherbe lehet tőle esni"


Már hogyne lenne vèdekezès. Ugyanúgy igen nagy hatékonysagu mint a tabletta, mert ugyanugy hormont bocsat ki. Hogy emellett megis hogyan sikerult az rejtely. Nyilvan semmi se 100%, gumi is kiszakadhat...

2015. jún. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
68%

Szia Kérdező!

Lehet tudni, végül hogy döntöttél?

2017. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!