Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:

Igazából az van bennem, hogy mi van, ha nem mondja el? Valószínűleg sosem tudom meg. Maradéktalanul örülök a gyereknek, senki nem néz hülyének, és élünk vígan. És, hogy miért rontsam ezt el, azért, mert korrekt akart lenni (még ha csak utólag is) és elmondta.

Meg azon is gondolkodtam, hogy elvettem volna-e feleségül, ha van már egy gyereke valaki mástól. És igen, el.

2015. márc. 26. 22:22
 42/76 anonim válasza:
38%
Nagyon jo ember vagy! Apasagi tesztet majd csinaltassatok azert. Gondolom te is kivancsi vagy
2015. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sokan vállalják önként, hogy más gyermekét nevelik. Ezek azok az esetek, amikor az ember már kisgyermekes szülőt választ párjául, adoptál, donorspermával/petesejttel esik teherbe.. Nem hinném, hogy ettől lesz valaki különösen kiemelkedő ember. A legtöbben viszont nem tolerálják, ha h*lyét csinál belőlük a párjuk, nem pedig még saját magukat hibáztatják, amiért a másik szükségét érezte a szeretőnek unalmában.. Neki is volt szája, hogy megmondja, ha baj van a kapcsolattal, de félrelépni sokkal könnyebb volt. Ennyit számítottál. Ne haragudj, de aki ezt szó nélkül szőnyeg alá söpri, az balek, főleg, ha még a szerető gyerekét is sajátjaként tervezi nevelni. Nyilván egy nő örül neki, ha ilyen könnyen megtehet bármit a férjével, kaptál itt is "nagyszerű vagy" hozzászólásokat.. de mint férfi, bizonytalan és gyenge vagy. Veled bármit meg lehet tenni, szó nélkül tűröd. Apának sokan keresnek ilyen személyt, de társnak nem. A feleséged örülni fog neked még egy ideig, de aztán a hátad mögött feltámad a vágy egy határozott férfire, mint ahogy korábban is megtörtént.. Tudod nem a válás az egyetlen megoldás, de te olyan könnyed beadtad a derekadat ebben a történetben, hogy a feleséged úgy érezheti, még boldoggá is tett a félrelépéssel, mert így "megfizetett" neked a túlóráidért, és egálban vagytok. A gyerek meg csak plusz ajándék. Semmi motiváció, ami arra utalna, egy újabb kikacsintásnál elveszíthet.. sőt, már két gyerek köt hozzá, te pedig nem akarsz vasárnapi apuka lenni.
2015. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem a gyerekkel van a gond, hanem, hogy tudnál-e még olyan nővel együtt élni, aki ki tudja miket mondott a szeretőjének a hátad mögött, miket ígérgetett neki.

Engem is hasonlóképp megcsalt a barátnőm, utána jelentkezett megint nálam, de már nem tudtam rá ugyanúgy tekinteni, mint előtte, akit szerettem.

Összeomlott bennem az a kép, az az ideál, amilyennek megismertem.

Persze minden ember másért szereti a másikat, nekem az alap etikai, erkölcsi normák, a korrektség talán a legfontosabb.

És legfőképp a kommunikáció, ha előtte bejelenti, hogy drágám, valami hiányzik nekem, némi adrenalin, valószínű másképp tekintek rá.

Nem egy félretolt valami vagyok, a hátam mögött meg ki tudja miket mondott rólam, miket ígért másnak, én meg közben szerettem őt, meg ki tudja miket megtettem érte.

2015. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
53%

Nekem van jó pár gyerekem, mindenféle forrásból...

a biológiai eredet eléggé lényegtelen, azt tapasztalatom.

Apja vagyok mindegyiknek, és (mert) ezt ők is így gondolják.

Hogy más meg mikor mit gondolt.... hát sohasem volt annyira érdekes.

A megcsalás csúnya dolog, de ahogy írtad te is jócskán hozzájárultál - fel lehet azt dolgozni, ha fontosak byagtok egymásnak, meg fontos a már meglévő gyerek is.

2015. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:

Off.

33.as melyik volt az a kerdes..

.?


(A kerdezonek mar valaszoltam parral felkebb)

2015. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
68%
Még hogy te lennél GYENGE? Megemelem a kalapomat előtted! Akik leoltanak ezért, azok valószínűleg nem találták meg a PÁRJUKAT. Nem azt az embert akivel esetleg élnek, hanem tényleg a párjukat.
2015. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
71%
én feleségként, először megbeszélem a dolgot a férjemmel, hogy " te figyu, nem érzem hogy törődnél velem..."stb. és nem rögtön más ágyába bújnék. Igen a feleséged elmondta az igazat,de nem azért mert annyira szeret, hanem mert nem bírt a bűntudattal, más szóval önmagát szereti magát annyira hogy nem kínozza saját magát tovább ezzel a titokkal, azt meg letojta hogy ezzel tönkre vágja a családodat. Szép kis nej...
2015. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
29%
Szánalmas vagy, én okádnék magamtól a helyedben, a feleségemnek meg megmondanám, hogy na látod, tényleg nem vagy nő.
2015. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
74%
Gratulalok utolsó ...most nagyon "okosat" szóltál -.- 👏
2015. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!