Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
68%
És most, hogy ezzel a picivel is otthon lesz az asszonyka, mi a garancia arra, hogy nem fog újra unalmában félredugni egy alig látott idegennel? Elvégre ha ennek a félremenésnek nem lett semmi következménye, még annyit se mondtál, hogy ejnyebejnye, de még magadat hibáztatod, hogy biztos azért történt, mert nem voltál eleget otthon... hát ha asszonykának annyi elég a megcsaláshoz, hogy te dolgozol, amíg ő otthon babázik, akkor lesz még ott szerető jócskán! Plusz neked milyen érzés lesz, hogy gürizel mint egy állat, mialatt ő otthon babázik - a szeretője gyerekével...
2015. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
65%
Ne.törödj mások véleményébel,ha teneked ez belefért a kapcsolatba más orrára ne kössed.A nejed helyében én nagyon büszke lennék mert nem sok ember tudná ezt elfogadni és és megemészteni .Nem vagy papuvs vsak egy férfi aki magyon szereti a családját.Sok sikert a folytatáshoz!
2015. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként még az jutott eszembe, hogy ennyi erővel papucsozhatnák azt a férfit is, aki azért neveli más gyerekét, mert terméketlen a spermája és lombikkal készül a baba. Ha a megcsalást megbocsájtod, akkor az egy külön dolog. A babának pedig az az apja, aki apaként szereti őt, apaként neveli fel. Szerintem ne szégyelld magad.
2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
27%
Ritka az ilyen férfi. Ne foglalkozz azzal, amit a környezeted mond. le a kalappal!!!
2015. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
55%
utolsó ,hogy tudod a két helyzetet összehasonlítani?????:D
2015. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
41%
Ez tuti kamu. Vagy tényleg vannak ilyen hülye férfiak?
2015. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
28%
Azert hasonlitom ossze, mert ilyen esetekben tipikusan az a mondat hagyja el az emberek szajat, hogy "az a szerencsetlen mas kölkét neveli". elég visszázs helyzet, hogy amit egyik esetben teljesen természetesként fognak fel, azért egy másik esetben meg elítélik úgy, hogy az okait nem is veszik figyelembe. Egy tökéletes, boldog párkapcsolatban igen ritkán lép félre a családanya. Inkább becsülni kéne, hogy a szakadék széléről is vissza tudják hozni a kapcsolatukat.
2015. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
67%
Ismerős a szitu. Megszületett a kakukkfióka, és totál olyan, mint az igazi apja kicsiben, pedig lány. Ordít a két gyerekről, hogy mindketten tiszta apjuk. Csak éppen mindenki a sajátjára ütött. Az a szegény flótás elismert saját gyerekének a kakukkfiókát, a nő úgy bánik vele, mint a...nem tud már semmivel sem a kedvére tenni. Az a szerencsétlen meg még mindig szerelmes belé, reménykedik, holott reálisabb perceiben már nagyon is tisztán látja, hogy csak kihasználják, hogy legyen aki eltartsa a kiscsaládot. Időnként még jól bele is rúg a pasiba, megalázza, mert ő sem boldog, de boldogabb, mint mélyszegénységbe süllyedve, viszont minden frusztráltságát a pasin veri le. Csodás kapcsolat, mondhatom. Ott is így kezdődött, ahogy nálatok...
2015. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
79%
"Kedves" nők, akik itt agyon dicséritek ezt a balekot, kérdezhetek tőletek pár dolgot? Vajon ha arról szólna a kérdés, hogy egy feleség megbocsájtja a férjének azt hogy az más nőnek gyereket csinált akkor is így dicsérnétek a kérdezőt? Áruljátok már el nők, miért vártok megbocsájtást egy ilyen után? Miért gondoljátok, hogy a férfiaknak elnéző kell lennie ilyen esetben? Ti elnézőek lennétek, ha a férjetek más nőnek csinálna gyereket? Nem böki a szemetek a kettős mérce?
2015. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 Passiflora ***** válasza:
89%

"és magzati korban kockázatos a teszt plusz azt hiszem méregdrága is"


Ha magzatvízből történő mintavételen alapul, akkor valóban van kockázata (ugyanúgy, mint ugyanennek a mintavételnek abban az esetben, ha magzati kromoszóma rendellenességek szűrése céljából történik), de egy ideje már tudnak apasági DNS tesztet csinálni simán vérvételből, vagyis úgy, hogy az anyai vérből kivonják a magzatból származó DNS molekulákat. Ez a vizsgálat már a terhesség 8-9. hetétől végezhető.


Drágának tényleg nagyon drága, 450 ezer Ft, aminek pont a tizedébe kerül, ha a baba születése után végzik az apasági DNS tesztet.


[link]


[link]


Kérdező, én is csak azt tudom tanácsolni, hogy te a saját érzéseidre hallgass, amikor döntesz ebben a kérdésben, ne arra, hogy kívülállók mit gondolnak, vagy adott esetben mit gondolnának rólad. Nem az ő életükről, jövőjükről döntesz, hanem a sajátodról, a feleségedéről és a kisfiadéról is.


"Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája."


Ha nekem lenne ilyen férfi az ismeretségi körömben, én nem tartanám sem papucsnak, sem gyengének. Szerintem pont ahhoz kell erő, hogy egy ilyen helyzetben megbocsássunk a párunknak, és tiszta szívből tudjunk szeretni egy kisgyereket, aki nem tehet arról, hogy hogyan kezdődött az élete.


Én azt kívánom neked, hogy örömödben sírjál, amikor a kezedben lesz az a DNS teszt, ha meg esetleg nem, akkor olyan döntést tudjál meghozni, amiről TE SAJÁT MAGAD 20 év múlva is azt fogod gondolni, hogy így volt jó.

2015. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!