Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem tőlem várandós a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tőlem várandós a feleségem, de mégis vele maradok a környezetem megvet majd? Papucsnak, gyenge férjnek tart?

Figyelt kérdés

29 évesek vagyunk mindketten, 4 éve házasok, 6 éve együtt, van egy két éves kisfiunk. A feleségem szép, okos, vicces nő, jó feleség, jó anya, jó barát.

Sokáig otthon volt a kicsivel, elég jelentős karriert hagyott félbe emiatt. Én nagyon a munkára koncentráltam, nagyon sok pénzt adtam haza, de így utólag visszagondolva kevesebb időt, figyelmet. A feleségem félrelépett, háromszor találkozott ezzel a férfival. Állítása szerint nem akart elhagyni, szeret, megbánta, akkor, ott ugy érezte, hogy ez a férfi nőnek tekinti, hogy jár még neki egy utolsó kis izgalom, ilyesmi...

A lényeg, hogy talán ebből a kapcsolatból, viszont az is lehet, hogy tőlem-várandós lett. (hüvelygyűrűvel védekeztünk)

Elmondott mindent, a kétségét is affelől, hogy kié a baba. Azt mondta, hogy bárhogy döntök elfogadja, csak ne hagyjam el őt és a gyermekünket. Lehet, hogy ez furcsa, de én nem szeretném ,ha elvetetné a babát és elhagyni sem szeretném családomat, vasárnapi apuka sem szeretnék lenni. Úgy érzem az lenne a jó megoldás, hogy megpróbálunk tovább lépni és szeretetben fogadjuk ezt a picit, függetlenül attól, hogy kinek a babája.

Nem tudom, ez természetellenes? Ha ez kiderül, mert pl a gyerek előtt nem akarok titkolózni, lenéznek majd?



2015. márc. 26. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
92%
Az én ismerettségi körömben is van hasonló szitu, bár ott mikor a gyerek 3 éves volt elváltak, de teljesen más okból, nem volt köze a feleség félrelépéséhez. A gyerek most 7 éves, van másik 3 testvére és ugyanúgy tartja a kapcsolatot az "apjával", senki nem tudja a családba, hogy igazából nem is ő az igazi apja. Vannak ilyen dolgok....
2015. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nálunk sem egyszerű a sztori. Én nevelem a férjem gyerekét, az "igazi" anyja úgy lelépett, hogy 7 éve nem is láttuk...de nem is ez a lényeg. Kérdeztem páromat egyszer, hogy ő tudná-e idegen férfi gyerekét nevelni és mondta, hogy kizárt, ő biztos nem kezdene gyerekes nővel. Kérdeztem tőle azt is mikor terhes voltam, hogy hogyan reagálna ha kiderülne, hogy nem tőle van a lányunk...azt mondta első körben szétverné a lakást, utána elhagyna. Szóval ilyen is van... de persze mondani sokmindet lehetz, míg az ember nincs benne a dologban. Lehet te is most azt mondod ez így oké, de amikor majd éjjelente ordít a gyerek, sok a gond vele lehet majd azt gondolod hogy ez nem is a te feladatod lenne. Mindemellett szerintem ez vagy kamu kérdés, vagy a kérdező igazából a feleség...de ez csak az én véleményem:)
2015. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
63%

55-ös...Akkor Te csak szűzlányokkal kavarsz? Mert akinek már volt mással dolga, az ne akarjon Veled csókolózni se? Illetve Neked is csak 1 nőd volt életedben, mert nehogy már más nőt puszilgass azzal a száddal, amivel... :-) :-)

Végtelenül hülye egy helyzet, amiben a Kérdező van, de azért amit Te írtál az túl van dimenzionálva...most akkor én se pusziljam meg a férjem és a gyerekeimet, mert valamikor a férjem előtt egyszer valamikor más farka is volt a számban? Már elnézést, de Te is ilyen stílusban írtál...

2015. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
10%

#63:


Pontosan, ahogy mondod. Csak szűz lányokkal. Pontosabban, kettővel, mivel a másodikkal már hét éve együtt vagyok, és tökéletesen működik. :)


Ez a "kapcsolatosdi", X időt ezzel dugok, Y időt mással, csupán saját magatok és a szerelem prostituálása, nem kell ezt, ahogy említetted, túldimenzionálni.

2015. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
50%
62 ,nem is az ,hogy csak szûzekkel ,de amikor este hazament a férj a munkából ,pár órával elötte lehet jól lekezelte a szeretõ ,este meg a férj:D persze ,hogy általán ma már senki nem szûzen megy fêrjhez ,de szerintem 55ös válaszoló ezt elsõsorban azért írta le így mert mégiscsak egy feleségrõl ,anyukáról beszélünk aki ez esetben egy ribi.szóval nem baj szerintem ha egy bizonyos idõ eltelik a partnerek közt és az nem pár óra:D
2015. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
76%
64, 65- ös, értem én, és egy percig sem tartom elfogadhatónak amit a feleség tett, le a kalappal, ha a férj vele marad, én nőként mondom, hogy valószínűleg nem tudnék, csak ezzel a szerelem prostituálással nem értek egyet. Nem volt sok kapcsolatom, de ami volt, azt nem bánom, mert nem úgy fogtam fel, hogy x,y ideig most épp vele dugok:-) Szerelmes voltam ott és akkor és azoknak a tapasztalatoknak köszönhetően is lettem az, aki vagyok. Tanultam múlt béli hibákból, talán részben ezért is működik a kapcsolatom a férjemmel jól. Szóval nem kell mindenkivel lefeküdni, de azért nem baj, ha az ember nyitott a világra és megtapasztalja mi jó neki és mit akar az élettől...na de ez már OFF volt, bocsi érte...
2015. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
30%

55-nek én is igazat adok.

Kérdező, nem gondoltál arra, hogy a feleséged azért marad veled, mert sok pénzt adsz haza? Hm? Jön ez a gyerek, megint gürizhetsz, mert a feleséged otthon marad. Ne legyél már vak. Ja és tuti megcsal megint vagy nem is szakított azzal a pasival. Nem semmi, hogy az ujja köré tud tekerni a feleséged. Jó feleség? Mert? Megcsalt és lehet hogy gyereke lesz egy a másik pasitól. Gondolkodj már. Balek vagy. Plusz kihasznál a pénzedért.

2015. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy fontosabb idegenek véleménye, mint a Te saját akaratod, döntésed. Szard le itt a sok véleményt (az enyémet is) és hidd el, ha most nem is vagy ezzel kapcsolatosan magabiztos, később kiderül, hogy jó-e vagy sem együtt maradnotok. Ha szereted és összhangban vagytok, pláne. Ha másodszor csalna, én felejteném, de ez az én véleményem.
2015. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
50%
Ha te ezt így vállalni tudod nagyon becsülendő. A feleséged viszont tudnám minősíteni! Ez szerintem egy nagyon nehéz helyzet, még fog változni a véleményed, ebben biztos vagyok. És abban is, hogy ha ezt megteheti veled készülj fel rá, hogy vérszemet kap és akár még elvetemültebb húzásai is lehetnek. A helyedben a bizalmam egy életre meginogna, anélkül meg semmit nem és egy kapcsolat, de még egy házasság sem!
2015. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
46%

Már rég papucs vagy. És a feleséged hü...-re is vett. Benned keltett bűntudatot a saját hibája miatt. Téged okol a saját hűtlenségéért. Tényleg balek vagy.

De bárhogy is döntesz, addig semmiképpen sem ismerd el a gyereket a sajátodnak, amíg nem 100% (DNS teszt), hogy a tied. Pár év múlva amikor elváltok, nagyon ideges leszel, hogy ha még a gyerektartást is, fizetned kell az a gyerek után, ami a megalázásod eredménye, és még csak nem is a tied. Attól még, hogy nem a te neveden van, nevelheted ha akarod, de a gyerektartást ne kockáztasd!

37F

2015. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!