Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férjes asszonynak praktikusabb nagyon rövid és felnyírt hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az esküvőnk. Akkor hát középig érő hajam volt. Esküvő után, anyukám és az anyósom többször is megjegyezte, hogy lassan le kéne vágatnom a hajam rövidre. Ezzel részben én is valahol egyet értek, mert mán unom a hosszút és változásra vágyom. Egy hete elmentem a fodrászhoz és levágattam fülig érő rövidre fazonra, de felül kicsit hosszabb maradt. Sokkal kényelmesebb mint a hosszú haj és a férjemnek is tetszik. Amikor ezek után voltunk a szülőknél látogatóban, anyukám és az anyósom mondták, hogy nagyon jól tettem, hogy levágattam, de ők úgy gondolják, hogy lehetett volna sokkal rövidebb is. Ők azt részesítenék előnyben, ha egész rövid fiúsra vágatnám a hajamat és hátul a tarkómat felnyíratnám. (Megjegyzem, hogy nekik is ilyen hajuk van már elég régóta.)

Én szeretném kipróbálni a rövid hajat, de fokozatosabban akarom levágatni és nem ilyen gyorsan. Anyum, jövőhétre már be is jelentett a fodrászához. Azzal győzköd, hogy tetszeni fog és minden szempontból kényelmesebb és praktikusabb a rövid haj. Be akarom vállalni, de úgy gondolom, hogy korai. Viszont az is tény, hogy jobban kinéznék asszonynak egy ilyen hajjal.

Szerintetek levágassam?

Keresgéltem videókat és valami ilyesmire gondoltak:

https://www.youtube.com/watch?v=IZUFqthUFNM



2015. jún. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te szeretnéd így, és a párodnak is tetszik,akkor rendben van.De azért,mert anyósod és anyukád akarja?Ne akarj megfelelni,nem lesz jó vége.

Én 41 éves vagyok,vállig érő hajam van (korábban hosszabb volt),egyelőre én sem szeretném levágatni,a férjemnek is így tetszem.

2015. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jó. Ha már elvettek, elérted a célod, révbe értél, innentől kezdve már nem kell harcolnod vagy küzdened semmiért. Nyírasd nullásra a hajad, ne járj mozogni, hízz el, szülj pár gyereket és felejtsd el, hogy valaha is nő voltál. A legfontosabb, hogy ritkítsd meg a szexuális együttléteket is (persze csak miután megvannak a gyerekek), de még jobb ha lenullázod, tök fölösleges. A perverz disznó, nehogy már szexelni akarjon a feleségével a gyereknemzésen túl. Ha jól csinálod pár év alatt a kedve is elmegy tőled. Milyen f@5z hozzáállás már ez basszus? A házasság valaminek a kezdete, nem azt jelenti, hogy hátra lehet dőlni...
2015. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
93%
Garantálom, hogy a férjednek sokkal jobban tetszett a hosszú hajad. Egy nőt vett feleségül, nem egy férfit. Szeretné, ha úgy is néznél ki. De érthető, most, hogy "megnyerted a játszmát", és nem kell többet férjjelöltre vadásznod, már nem kell adnod magadra, ugye? Nagy hiba volt levágatni. Tudd meg, mi tetszik a férjednek, és dolgozz rajta. Tegyél érte, hogy kívánjon. Különben ide fogsz írni két év múlva, hogy miért nem kíván már téged.
2015. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nagyon ronda. Elég durva ízlésficam kell hozzá. Miért akarsz férfit csinálni magadból? Szerintem attól, hogy férjhez mentél, még lehet hosszú hajad. De ennyi erővel le is borotválhatod a fejedet, az még praktikusabb.

Szerintem mindenki döntsön a saját hajáról, ne mások mondják meg, mennyire legyen rövid.

Ezentúl otthonkát is hordasz, hogy asszonynak nézzenek? Vagy legjobb lenne bedaueroltatni a hajadat, mint ahogy a mamikák szokták.

2015. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak is rövid haja van egyetlen okból kifolyólag, neki ez áll jól. De sose fiús. Egy időben tény, vágatta elég fiúsra de csak azért, mert öcsémmel volt otthon, aki akkor született és nem tudott havonta eljárni fodrászhoz, mert a rövid hajjal gyakran kell menni, így inkább levágatta nagyon rövidre és akkor később kellett újra menni. De esküvőjén hosszú haja volt, majd amikor velem volt terhes (legnagyobb vagyok), akkor vágatta le először rövidre, mert kb csomókban kezdett neki hullani. A legtöbb házas nő gyerekszülés körül vágatja le a hormonváltozás miatti hajhullás majd praktikusság miatt. (oké, hogy van hajgumi de az szétjön, feküdni nem kényelmes vele és a gyerek simán meghúzza az összefogott hajat is) De csak azért levágatni, mert férjhez ment valaki.... totál hülyeség. Ráadásul nem is mindenkinek áll jól az a tipikusan fiús rövid haj. Nekem is általában a fül alatt érő hátul enyhén felnyírt szokott lenni, de inkább csak ilyenkor nyáron, mert nem sülök meg tőle és jól áll. Ennél rövidebbre sose vágatnám, mert hülyén néznék ki. Se nekem, se páromnak nem tetszene. (egyszer volt rövidebbre vágatva, mert tanonchoz kerültem és megszaladt az ollója, a "felügyelő" fodrász meg csak úgy tudta megoldani a problémát)


Tehát ne hallgass anyukádékra! Minden nőnek olyan frizurát érdemes viselnie, ami tetszik neki és ami jól is áll. Nem pedig holmi "társadalmi" elvárás szerintit. Ezek alapján minden gyereknek bilifrizura járna, a férfiaknak pedig nullásgéppel kell nyírni a fejüket. Nehogy már Észak-Korea sorsára jussunk, ahol tizen x darab frizurát szabad hordani és pont.

2015. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Erre a parom mindig annyit kerdez, hogy dzultel mar ma?! Nem feltetlen ertek vele egyet, mert van akinek tok jol all a vallig ero haj, de nekinem tetszik es azt tenyleg nevetsegesnek tartom mikor valaki hazassagkotes/szules utan teszi ezt.. Meg akkor is ha csak igy jott ki a lepes..
2015. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%

Hát, én úgy érezném magam mint egy fiú ilyen hajjal.

Dédimnek 60 évesen is seggig érő haja volt, szóval...

2015. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
15%
Úgy látom, hogy a többség ellene van a rövid hajnak. Nyilvánvaló, hogy nem kötelező rövidre vágatni, de szerintem is praktikusabb és "asszonyosabb" a rövid haj. Nekem is egészen rövid és felnyírt hajam van és ezzel senkinek nincs "gondja". A nekem tetszik, és a férjemnek is tetszik. A többi pedig nem igazán érdekel. Szóval kedves kérdező, ha neked tetszik a rövid haj és a férjednek is, akkor mindenképp vágasd le!
2015. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rövid hajnak vagyunk ellene (jó én annak is mert a hosszú hajat kedvelem egy nőn), hanem annak, hogy valaki attól tegye függővé a külsejét, hogy feleségül vették-e már. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Semmi nem változik ilyen tekintetben a házasság megkötésével.
2015. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon rovid és fiús (szerintem nagyon ronda). Ne engedd, nem fogod magad noiesnek érezni. 28 éves vagyok, 2 gyerekem van. En is lenyirattam a hajam rovidebbre, de most novesztem. Most kb. a vállamig ér. Szerintem is noiesebb a hosszabb haj.
2015. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!