Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férjes asszonynak praktikusabb nagyon rövid és felnyírt hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az esküvőnk. Akkor hát középig érő hajam volt. Esküvő után, anyukám és az anyósom többször is megjegyezte, hogy lassan le kéne vágatnom a hajam rövidre. Ezzel részben én is valahol egyet értek, mert mán unom a hosszút és változásra vágyom. Egy hete elmentem a fodrászhoz és levágattam fülig érő rövidre fazonra, de felül kicsit hosszabb maradt. Sokkal kényelmesebb mint a hosszú haj és a férjemnek is tetszik. Amikor ezek után voltunk a szülőknél látogatóban, anyukám és az anyósom mondták, hogy nagyon jól tettem, hogy levágattam, de ők úgy gondolják, hogy lehetett volna sokkal rövidebb is. Ők azt részesítenék előnyben, ha egész rövid fiúsra vágatnám a hajamat és hátul a tarkómat felnyíratnám. (Megjegyzem, hogy nekik is ilyen hajuk van már elég régóta.)

Én szeretném kipróbálni a rövid hajat, de fokozatosabban akarom levágatni és nem ilyen gyorsan. Anyum, jövőhétre már be is jelentett a fodrászához. Azzal győzköd, hogy tetszeni fog és minden szempontból kényelmesebb és praktikusabb a rövid haj. Be akarom vállalni, de úgy gondolom, hogy korai. Viszont az is tény, hogy jobban kinéznék asszonynak egy ilyen hajjal.

Szerintetek levágassam?

Keresgéltem videókat és valami ilyesmire gondoltak:

https://www.youtube.com/watch?v=IZUFqthUFNM



2015. jún. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
És az még nem jutott eszedbe,, hogy esetleg a férjedet kérdezd meg? Elvégre neki akarsz tetszeni, nem? Vagy legalábbis az lenne normális.
2020. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!