Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férjes asszonynak praktikusabb nagyon rövid és felnyírt hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az esküvőnk. Akkor hát középig érő hajam volt. Esküvő után, anyukám és az anyósom többször is megjegyezte, hogy lassan le kéne vágatnom a hajam rövidre. Ezzel részben én is valahol egyet értek, mert mán unom a hosszút és változásra vágyom. Egy hete elmentem a fodrászhoz és levágattam fülig érő rövidre fazonra, de felül kicsit hosszabb maradt. Sokkal kényelmesebb mint a hosszú haj és a férjemnek is tetszik. Amikor ezek után voltunk a szülőknél látogatóban, anyukám és az anyósom mondták, hogy nagyon jól tettem, hogy levágattam, de ők úgy gondolják, hogy lehetett volna sokkal rövidebb is. Ők azt részesítenék előnyben, ha egész rövid fiúsra vágatnám a hajamat és hátul a tarkómat felnyíratnám. (Megjegyzem, hogy nekik is ilyen hajuk van már elég régóta.)

Én szeretném kipróbálni a rövid hajat, de fokozatosabban akarom levágatni és nem ilyen gyorsan. Anyum, jövőhétre már be is jelentett a fodrászához. Azzal győzköd, hogy tetszeni fog és minden szempontból kényelmesebb és praktikusabb a rövid haj. Be akarom vállalni, de úgy gondolom, hogy korai. Viszont az is tény, hogy jobban kinéznék asszonynak egy ilyen hajjal.

Szerintetek levágassam?

Keresgéltem videókat és valami ilyesmire gondoltak:

https://www.youtube.com/watch?v=IZUFqthUFNM



2015. jún. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
22%
Mi lett végül is a történetből? Én is megnyíratkoztam rövidre lagzi után.
2016. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
92%
Én férjhez mentem azóta de a férjem lenne a legszomorúbb ha levágatnám a hajam...
2016. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
#6-os válaszoló vagyok, az első hozzászólásom óta eltelt egy másfél év. Sokáig festettem a hajam, de leálltam vele és mihamarabb szabadulni akartam a festett résztől, hogy csak a természetes hajszínem ékeskedjen a kobakomon. Így hát egy fél évvel ezelőtt a mellig érő hajam levágtam vállig. Tisztelt közönség, jelentem, hogy igazam volt. A hosszú hajamat nemes egyszerűséggel felcsutkázom, de a vállamig érőt hónapokig nem tudtam összefogni és össze-vissza kunkorodott, a tincsek kilógtak a copfomból, soha többé rövid/félhosszú haj, nem igaz, hogy praktikusabb, a formázásával is rengeteget szenvedtem, hogy ne nézzek ki hülyén. Szerencsére már szépen növöget, már fonni is tudom.
2016. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
66%
Troll kérdés, csak vitageneráló.
2017. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
81%
Hihi😁 M az összefüggés a házasság es a rovid haj között.Mitől lesz praktikusabb?Nem.fujja ossze porszívózás közben a szél?Ha úgy akarsz kinézni,mint egy.lezbi akkor tessék.Hány éves vagy ?Néha fura dolgokat eszelbek ki emberek.
2017. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
92%

Mikor az eskuvonk volt aznap este mondtam a szep hosszu haju felesegemnek, hogy abban a pillanatban elvalok ha mikrofonhajat vagat maganak, mint a venasszonyok.

Azota eltelt 18 ev, meg mindig szep hosszu haja van. pedig harom gyerekunk van.

2017. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja nekem is a régi kendőhordás jutott eszembe férjes asszonyoknál, mikor olvastam a kérdést. Csak annak valóban az volt a célja, ahogy már korábban írta valaki, hogy csak a férjnek mutassa az ékét a feleség és távoltartsa a többi férfit.

Gondolom itt is ez lenne a célja ennek a "szokásnak", csakhogy így a férjet is sikeresen eltaszítja majd többek között...

2017. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ilyen anyósom és anyám lenne, instant nem lenne...
2020. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
75%

De régi kérdés 😀 en azóta már férjhez mentem. És azóta már le is vágattam a hajam egyszer (bár nem azért mert férjhez mentem, hanem mert megtetszett egy kép az újságban) és már vissza is novesztettem. Jelenleg hátközépig ér.

Jelentem, a legszarabb viselet a felhosszú. (Nekem). Az állig érő bobot könnyű megszárítani és belőni. De mikor nő... ahogy egy korábbi válaszoló írta. Nem áll sehogy, kunkorodik össze-vissza, de már nem is olyan gyors megszárítani. Szörnyű. Szoval vagy nagyon hosszú, vagy rövid. Ez az én véleményem. Egyébként most a gyerek születése után megint hajlok rá, hogy levágassam, egyrészt mert szerintem jól áll az állig erő haj, másrészt mert folyton tépi, de nem akarok összegumizott hajjal élni.

2020. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is férjnél vagyok de hosszú hajam van nem is tetszett soha a nagyon rövid haj.Mindig is hosszú hajam volt a férjemnek is igy tetszik.A kérdésre sem anyám sem anyósom nem szólt és nem szólhatna bele hogy milyen frizurát hordok én nem nekik akarok tetszeni.
2020. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!