Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek egy férjes asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férjes asszonynak praktikusabb nagyon rövid és felnyírt hajat vágatni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja volt az esküvőnk. Akkor hát középig érő hajam volt. Esküvő után, anyukám és az anyósom többször is megjegyezte, hogy lassan le kéne vágatnom a hajam rövidre. Ezzel részben én is valahol egyet értek, mert mán unom a hosszút és változásra vágyom. Egy hete elmentem a fodrászhoz és levágattam fülig érő rövidre fazonra, de felül kicsit hosszabb maradt. Sokkal kényelmesebb mint a hosszú haj és a férjemnek is tetszik. Amikor ezek után voltunk a szülőknél látogatóban, anyukám és az anyósom mondták, hogy nagyon jól tettem, hogy levágattam, de ők úgy gondolják, hogy lehetett volna sokkal rövidebb is. Ők azt részesítenék előnyben, ha egész rövid fiúsra vágatnám a hajamat és hátul a tarkómat felnyíratnám. (Megjegyzem, hogy nekik is ilyen hajuk van már elég régóta.)

Én szeretném kipróbálni a rövid hajat, de fokozatosabban akarom levágatni és nem ilyen gyorsan. Anyum, jövőhétre már be is jelentett a fodrászához. Azzal győzköd, hogy tetszeni fog és minden szempontból kényelmesebb és praktikusabb a rövid haj. Be akarom vállalni, de úgy gondolom, hogy korai. Viszont az is tény, hogy jobban kinéznék asszonynak egy ilyen hajjal.

Szerintetek levágassam?

Keresgéltem videókat és valami ilyesmire gondoltak:

https://www.youtube.com/watch?v=IZUFqthUFNM



2015. jún. 21. 15:40
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
76%
#30: Ugyanolyan mint a házasság és az elhízás között. Akit elvettek annak már nem kell csinálnia semmit, révbe ért, az életéből visszalévő cirka 50 év már csak az Ő kényeztetéséről szól, a romantika, a szerelem és a szexualitás pedig csak a férfiak által kitalált úri huncutságok amivel elnyomják a nőket.
2015. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ez az öcsifrizura abszolut nem tetszik, nem nőies és nem értem azokat a nőket sem, akik házasság, vagy gyerekszületés után automatikusan rövidre vágatják a hajukat."Mert kényelmes" (?) A hosszú hajat fel lehet tűzni, ha éppen valamiben zavar.Ez a felül hosszú, alul felnyírt még jó, nagyon szerettem ezt a frizurát én is valamikor, de az én avantgárd stílusommal különleges volt és nagyon nőies.szerintem az a lényeg ,az elsődleges hogy jól érezd magad a frizuráddal, jól álljon neked és tetsszen a férjednek, nem pedig az "elvárások".
2016. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Jézus úristen.

Aki férjezett, annak csak rövid haja lehet, aki nem, annak hosszú?

Milyen évet írunk???

S mitől lesz esküvő után praktikusabb a rövid haj, előtte meg nem???

2016. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és miért kell ugyanolyan frizurát csináltatnod, mint amilyen másé?


Ez vonatkozik arra is aki azt írta, náluk mindenkinek rövid haja van. És?

Nehogy már más mondja meg, milyen legyen a frizurám.

2016. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a frizurának a férjhez menéshez? Olyan hajat hordj, ami illik az egyéniségedhez és neked tetszik. Ne másoknak akarj megfelelni. Ha a felnyírt nem tetszik, ne vágasd olyanra. Azt is sűrűn kell gondozni, mert hamar lenő. Csak akkor nem érdemes hosszú hajjal élni ha hullik, vagy őszül, mert azt nehéz kezelni. Amíg fiatal vagy ráérsz, minek már most a rövid? Gondolom vidéken éltek és anyósnak meg akarsz felelni....
2016. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Először azt hittem, ilyen felnyírtra gondolsz:

[link]


Na ez praktikus,ezzel gondod nem sok lesz, persze ha nagyon hullámos vagy göndör a hajad alapból, akkor inkább ne.De ez legalább nőies (ha úgy viselik).Sportos, elegáns, de különleges is lehetsz vele.Amit belinkeltél az nagyon nem tetszik.Nagyon nem nőies! Olyan hivatalos, lehangoló."Na, ez dógozni jó lesz".Azt kész.

2016. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha már rövid haj, akkor én ezt választanám, alulról a harmadik sor első képén az a szőke fél fufrus:


[link]


Az rövid, de nőies, fiatalos, na az már szexis,hiába rövid.Vagy nekem még tetszenek azok a "régiesen"hullámosított rövidebb frizurák, amik a 40-es években voltak divatosak, meg a Marcell hullámos frizurák.Bár mondjuk, ez utóbbiakkal tényleg nem a legkönnyebb bánni.De legalább szép.

2016. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
95%

belőled a nőt akarják kiölni

mert ők se azok

2016. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
69%

gondolom hogy troll kérdés.

de amúgy valóban,idősebb vagy vidéki nőknél gyakori jelenség ez a borzalom.

de ennyi erővel akkor hordhatnál már kendőt is,mint az arabok,hogy ne látszódjon a hajuk és minél nőietlenebbek legyenek.

2016. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Arabok? Ne hülyéskedjünk már, itthon is ez a kendőzés volt a szokás a férjes nők esetében nagyon sokáig :D Innen ered a "bekötik a fejét" kifejezés is. Nagyon öreg néniket ma is látni fejkendővel, amikor ők férjhez mentek, még szokás volt házasság után kendővel mászkálni mások előtt. Konzervatív zsidó családoknál szintén a házas nők kendőt hordanak, ugyanilyen megfontolásból: a haj a szépség, a nőiesség egyik eszköze, amit egy házas nő már csak a férjének mutogasson, hiszen már férjnél van, már nem kell elcsábítania senkit. Mintha egy nő életcélja egyedül a férjfogás lenne, és onnantól, hogy ez megvan, már rejtse el magát... Na ugyanerről szól ez a borzasztó frizura is.
2016. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!