Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 21/92 anonim ***** válasza:
42%

Ezek után itt hisztiztek, hogy miért nincs nőtök?

Nőverők vagytok azért, igazi mentálisan korlátolt ősemberek.

Jól teszik a nők, hogy elkerülnek titeket.

Amúgy, hogy került az oldalra ennyi selejt férfi? A börtön wifi-je minden más oldalt korlátoz?

2019. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 A kérdező kommentje:
Attól még nem vagyok nőverő, hogy egyszer megpofoztam. Akkor a feleségem meg férfiverő?
2019. márc. 14. 18:28
 23/92 anonim ***** válasza:
81%
Én nő vagyok, de azt gondolom, hogy egy nőnek sincs semmivel sem több joga megütni egy férfit. Tényleg azt hiszitek, hogy ez elfogadható? Nyilván a férfi ne teljes erejéből üssön, de azért álljon meg a menet, egy nő azért üthet szabadon bárkit, csak mert nő és ez által jogot formál a fizikai erőszakra??
2019. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem se te se a feleséged nem százas. Akinek eljár a keze az sosincs rendben mentálisan!
2019. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
31%
Tök mindegy, hogy halott egy anya, vagy él, az számít, hogy milyen gyereket nevelt fel. Te nőverő lettél. Most erre mit lehet mondani? Hogy jó munkát végzett?
2019. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
81%

Nem normális egyik oldal sem: az sem, ha egy nő pofozkodik. A kisebbségnél talán ez a konfliktusmegoldási szint, de intelligens, embernek mondható nőnél/férfinél nem.

Ha igazolást vársz erre, hogy "dehát szidta az anyámat és megütött", akkor azt nem kapod. Nem mentség, hogy ő is ütött. Te kulturáltabbnak érzed magad? Mert semmivel nem vagy jobb.. Sőt egy férfinél ez még aljább, mert igen: a nő a gyengébb.

2019. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt jogos, ahogyan az sem hogy ő ütött meg először. Az erőszak nem old meg semmit,dehát hiába is mondjuk ezt egyes embereknek. Inkább törtél volna össze egy tárgyat.

Amúgy én nem ütöttem volna vissza, tudod az okos enged szamár szenved inkább. Most úgy jön le nekünk, hogy te voltál a nagy igaztevő, aki fitogtatja az erejét az asszonyon. Nekem is elment a kedvem a férfiaktól.Én ezek után ha ezt megtudnám valakiről nagy ívben elkerülném őt a jövőben.

2019. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
77%

Azért érdekes lenne, ha egy 5 vagy egy 95 éves megütne engem, egy átlagosan erős nőt, én meg olyat odabasznék, hogy átrepül a szobán.


Vigyázzon a szájára, nem? Ha a pasiknak lehet a gyengébbet bántani, nekem is.

2019. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 A kérdező kommentje:

A feleségem agyon is verhet csa azért, mert nő?

Tudtommal egy férfinak ugyanannyi joga van, mint egy nőnek.

2019. márc. 14. 19:04
 30/92 anonim ***** válasza:
76%
más védekezni, mint szétverni
2019. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!