Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 31/92 anonim ***** válasza:
75%

Lendül a keze, és lefogod.


Ha meg felhúzott, ajtó bevág az orra előtt, pláne, ha szidta az édesanyád.


Senkinek sincs joga erőszakosak lenni.

2019. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
63%
Mekkora egy s.gg vagy. Hogy vert volna agyon, te nyomorék? Akkorát kapott tőled, hogy a földön végezte, tehát te vagy a nagyobb és az erősebb. Anyád nevelt ilyennek? Akkor annak a szerencsétlen nőnek igaza volt és kíváncsi lennék, hogy még mi van a füled mögött, mert csak úgy nem kezd valaki a másik anyja szidásának.
2019. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
44%

De nem az anyjára ütött! A pofonra ütött vissza.


Anyát lehet szidni, azért nem jár pofon, na de hogy őt, mint férfit pofán üti... szegény édesanyád, jobb is, hogy nem látja, milyen féreg a fia.

2019. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
60%
Kamu kérdés,térjetek már észhez facom.
2019. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nem hogy jogos nem volt, de elfogadható sem. Egy férfi nem tesz ilyet - akkor nem nő.

Ahogyan az sem elfogadható, hogy ő felpofozott előtte, mert egy nő sem tesz ilyet - akkor nem nő.


Erre nincs mentség. Sem az ő, sem a te tettedre.


Ha egy kapcsolatban/házasságban ez egyáltalán felmerül, pláne meg is történik, akkor az már el van csheszve.


Semmilyen körülmények között (kivéve ha szó szerinti értelemben véve a saját vagy mások épségét kellene védeni) nem ütnék meg nőt. Ilyet egyszerűen, egy férfi nem tesz.


Megfordítva, ha barátnő/feleség megütne, akkor azonnal szakítanék/válnék vagy pár nappal később lenyugodva átbeszélnénk és ha még egyszer megtörténne, akkor szakítanék/válnék.


Egyébként megdöbbentő, hogy az itteni férfiak és nők egy része mindenáron elfogultan a màsik nemet hibáztatja, alig pár éetelmes hozzászólás volt.

2019. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki akar a "nem ütünk meg nőt" előnnyel élni, az viselkedjen is nőként. A leírtak alapján ez nem sikerült.
2019. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
81%
A feleséged agyon tudna verni? Nem tudnád lefogni? Vagy megfogni és kirakni a lakásból, míg le nem nyugszik?
2019. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 A kérdező kommentje:

Fogjam le és rakjam ki a házból? Ez aztán az értelmes gondolat, főleg, hogy lakótelepen lakunk.


De ami megtörtént, megtörtént. Nem lehet meg nem történté tenni.


Lehet, higy túlreagáltam ezt. Vagyis igen, túlreagáltam. Nem kellett volna olyan nagyot adni.

2019. márc. 14. 21:47
 39/92 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyet nem kellett volna adni. Én ezek után simán válnék.....
2019. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 A kérdező kommentje:
Hát az lesz..
2019. márc. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!