Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 11/92 anonim ***** válasza:
88%
Nem az, hogy nőt nem szabad ütni, hanem a testi fölényt nem szabad kihasználni. Ezért gusztustalan gyerekeket meg nőket verni, mert átlagban gyengébbek. De ha egy átlagos férfinak esne egy boxoló nő, akkor meg a férfit védeném, mert ő maradna alul.
2019. márc. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
78%
Te is akkorát kaptál, hogy leestél a földre?
2019. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ez itt a baj. Nem az édesanyád miatti fájdalmad miatt ütötted meg, hanem mert megmutattad, hogy te vagy a jani.
2019. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
56%

Milyen gyenge férfi vagy. Hisztis, impulzív ősember.

Egy igazi férfi nem ver nőket.

2019. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
38%

jogos


ki is kellene dobnod ezek után

2019. márc. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
77%

Simán egy bunkó vagy, főleg, hogy még meg is kérdezed.

Veszekszel, azt sem tudod mit mondasz? Olyan erős vagy, hogy leütöd, akkor simán le is tudtad volna fogni, még meg nem nyugszik.

2019. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
54%
Ő kezdte. Az hogy megvédted magad, hogy ne kaparja ki a szemed, teljesen érthető. Viszont az, hogy elesett a lendülettől, akár rá is játszhatott.
2019. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 Clay Morrow ***** válasza:
64%

Csak ámulni tudok itt a sok hülyén. Persze itt is játszik a nőnek mindent szabad, szidja a halott szülőt, azt akit életet adott, még pofozkodik és elvárja, hogy semmi baja ne legyen. Talán sok ember elfelejti, hogy emberből van és pillanatnyi indulatok léteznek, megnéztem volna itt a sok gyökért mit reagált volna ha a halott anyját becsmérlik és még pofont is kap.

Én úgy tudnám ezt "jogosnak" ítélni, ha te nem uszítani próbáltad a feleségedet a veszekedés során és lezárni szeretted volna, de ő nem.

2019. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszem, most dőlt el, hogy leszbikus leszek, semmi kedvem a férfiakhoz ennyi vadállat után.
2019. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
83%
Én azt mondom nőként hogy nem kellett volna megütnöd! Elég lett volna ha lefogod a kezét és elmondod neki a véleményed! Utána elmész sétálni egy kicsit amíg lenyugszol. Addig talán ő is kifújja magát. Bár azt nem tudjuk miért volt a vita tehát egyikőtöket sem akarom védeni. Feleségednek se kellett volna anyázni meg kezet emelni rád és neked se kellett volna megütni.
2019. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!