Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 71/92 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem az van, hogy semmivel sincs több joga egy nőnek a párját megütni, mint fordítva. A férfi kihasználja a fizikai erőfölényt? És a nő mit csinál? Neki szabad megalázni a másikat? Szerintem rohadtul nem. A csaj meg arra játszott, hogy ááá úgyse üt meg, hisz biztos azt a baromságot tanították neki, hogy nőt nem szabad megütni...

Nem esett le az arca, nem agyon lett verve, csak kapott egy pofont amiért ő is adott. Pont.

Anno nálunk az exvőlegényemmel volt az, hogy ő pofozott fel engem először (mert közöltem vele, hogy szakítok amiért megcsalt), erre paff, felpofoz, miszerint vele nő nem szakíthat, majd akkor lesz vége ha ő akarja. Fogtam magam és visszaütöttem. Csak pislogott, hogy én ezt hogy merészeltem...

Na szóval szerintem nem követtél el hibát. (ha spec véresre vered az már más tészta) Egyetlen pofontól nem szakadt le az arca, és legalább tudja, hogy egy társsal NEM bánunk így. Akkor sem, ha ő a nő és te vagy a férfi. Igenis vannak helyzetek, amikor egy nőre ráfér egy nevelő célzatú pofon- ha már nincs benne annyi, hogy tudjon viselkedni. Ez pont egy ilyen eset. Ne higgye azt, hogy csak mert nőnek született, bármit megtehet. Ez nem így működik. 33/N

2019. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
34%
Tehát a nő nem adhat nevelő célzatú pofont, az csak a férfi kiváltsága. 😀😀😀😀 Mekkora egy suttyó vagy te. Kívánok neked sok-sok nevelő célzatú pofont. Megérdemled.
2019. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
81%
"Nevelő célzatú pofon", lol :D A kérdező a férje a nőnek, nem az apja. A feleségedet nem megneveled, ha erőszakosan viselkedik veled (az nem a te tiszted), hanem elhagyod.
2019. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
17%
72. Normàlis esetben egyik fél sem pofozkodik. De nem kéne hogy elvàràs legyen hogy egy ember , csak mert férfi, eltűrje a megalàzàst, és a fizikai erőszakot. Senkit se érdekel kinek van fizikai előnye. A csaj, egy primitív pics.a . Nem az a megoldàs , hogy felpofozzuk a férjünket amikor kedvünk tartja. Pont. Nem minden fekete fehér! Amúgy nem izgat ki ért egyet. Az is egy alja szint amikor suttyóznak, csak mert nem veled ért egyet valaki.:) A vàlaszom a kérdezőnek szólt. Az lenne a legjobb ha elvàlnàl ettől a sàrkànytól.
2019. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
87%
Mert te aztán tudod, hogy a kedves férj miket mondott az asszonynak, ami miatt ennyire kiakadt, mi? Vagy talán a nőnek kutya kötelesség e bamba mosollyal tűrni minden sértést? Vagy mi? Ha a kérdezőnek az a legnagyobb problémája, hogy nem kellett volna ekkorát adni, akkor ő maga a béke embere? Biztos csupa kedves szavakkal illette az asszonyt. Képzelem....
2019. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
26%
Szavak, szavak, szavak. Akàrki akàrmit mondott, a csaj kezdte a pofozkodàst. Így jàrt.
2019. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
77%
Ismerem az ilyenfajta nőket, aki így viselkedik mint a felesége. Nekem is volt hasonló szituációm, nem vagyok rá büszke, de abszolút meg tudom érteni a kérdezőt. Ha nem üt vissza, nem mutat 1 határt, hogy meddig pofátlanodhat el a nő, akkor egyre mélyebbre alázza, s sosem lesz vége. Tapasztalat... Olyan nincs, hogy lefogod. Egy őrjöngő nárcisztikus, önmagából kikelt nőszemélyt, aki így próbálja meg az igazát érvényesíteni, egy ilyet nem tudsz lefogni. Sok "szelídvérű" nő azért védi, mert el sem tudja képzelni micsoda lelki tiprást tud véghez vinni egy ilyen "nő". Nincs az, hogy rávágod az ajtót, és beülsz sírni a szobába... Aham, minél jobban látja a gyengeséged, annál nagyobbat tapos. Ilyenkor kihasználva minden előnyét, "nőt nem ütünk meg", "bármit megtehetek, hisz a férjem, a kezemben van", stb.. A drágalátos volt feleségem nekem is ilyesmit művelt amikor megütöttem. A saját autóm kulcsát vágta a földhöz, hogy szedjem fel mert én "csic.ka" vagyok, ennyit érek, közbe nekem is anyámat szidta, és ütött folyamatosan. Mindezt a saját házamban, amihez a hozzájárulása=0val. 3x szóltam hagyja abba mert nem lesz jó vége, menekültem előle, kezemmel védtem a fejem, de csak jött ütött izomból, akkor elszaladt a kezem. Ott is leült a földre. A poén az egészbe azért, mert késtem 10 percet munka miatt, és én őt állandóan magára hagyom. Ez nem vicc. Egyedül, otthon, unatkozik és ő csak rám vár. Hányszor megmondtam mennyen dolgozni, de ő a királylány párszázezerért nem megy... Tessék. Jah nem takarított és nem főzött, eltartott volt magyarul. Külsőre meg nem mondanátok, hogy beteg, mert egy szép, átlagos (most már 30 körüli nő), de iszonyú nárcisztikus vonásokkal. Természetesen a külvilág felé a kommunikáció, hogy én megvertem. Nem nem vertem meg. Mit képzeltek ti "modern" nők magatokról? Ilyet lehet? Ez normális? Manupulálni, trükközni, kizsarolni a másikból a szrt is, és még hazudozni is? Lekicsinyleni, alázni? Ez így rendben van? Azt nem férfi a férfi, dehogynem, eszemfszm eldobom... Az ilyeneket bezárni kellene, nem pedig normális emberek közé engedni, pláne nem házasságba. Kérdező jól tetted, így majd megtanulja ha már az apja nem nevelte meg.
2019. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
74%
A megpofozás azt jelenti több pofont adtál neki, de te nem megpofoztad, hanem egy pofont adtál a viselkedése miatt. Nem ugyanaz :)
2019. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
81%

"Nem nem vertem meg. Mit képzeltek ti "modern" nők magatokról? Ilyet lehet? Ez normális?"

Ugye nem gondolod komolyan, h barki normalisnak tartja az exed viselkedeset? Te magad is leirtad, h aki nem elt at ilyet az nem kepes ugy megkozeliteni mint te. Te vmi horrorfilmbe illo jelenetet irtal le, amit tenyleg nagyon nehez elhinni, mert ahogy te is mondtad a kulvilag ebbol nem lat semmit. A tobbsegunk csak hallott ilyen sztorikat, de azt is az ismerose ismeroserol. Ilyen szornyusegeket meg elhinni is nehez, nem hogy atelni.

A ti modern nok dolog a kerdezo eseteben azert nem allja meg a helyet, mert az en valaszomra konkretan nulla reakcioja volt, pedig egyaltalan nem estem neki es nem mentegettem a nojet. A kerdezo elvezi, h o az aldozat a felesege meg a csunya rossz fegyelmezni valo szornyeteg. Inkabb vitatkozik meg puffog, de a segito valaszt magasrol leszarja. Olyan emberrel hogy erezzek egyutt, aki elloki magatol a segito kezet es inkabb dagonyazik tovabb a mocsokban?

2019. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
77-es vagyok. Akinek nem inge, nem veszi magára a "modern" nőt, ahogy kedves utolsó akkor te sem. Sajnos én láttam hasonló helyzetben lévő férfit is, mint én vagy a kérdező, s a leírás alapján ott is valami elmeháborodott nőszemély lehet. Itt sokan elkezdték védeni a feleséget, akkor ők azonosulnak az általam leírtakkal is, hogy ez normális. Szóval még is csak van ennek a feleségtípusnak támogatója...
2019. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!