Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy megpofoztam a feleségemet?

Figyelt kérdés

Tegnap este veszekedtünk. Ő elkezdte szidni az anyámat, aki már meghalt. Én mondtam rá valamit, már nem is tudom, hogy mit, de megpofozott. Én meg vissza kézből olyat lekevertem neki, hogy leesett a földre.


Tudom, hogy van egy olyan szabály, hogy nem ütünk meg nőt, de ha egy nő üt meg egy férfit, akkor az nem baj?



2019. márc. 14. 17:56
 51/92 anonim ***** válasza:
56%
Azért írtam le összegezve, hogy lássa mindenki a kedves férj mennyire kamuzik. Ő semmi rosszat nem tett, csak egy kicsit túl nagyot adott, az a szemét feleség, az tehet mindenről szerinte. Tipikusan nem vállal semmiért felelősséget és csak annyi a baja, hogy nem kellett volna AKKORÁT adni.
2019. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
60%

Mások az erőviszonyok, elég lett volna, ha pl csak lefogod a két kezét miután megütött.

Amúgy nőként szerintem a feleséged megérdemelte, amit kapott.

2019. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 A kérdező kommentje:
Nem ugy volt, hogy mosolyogva ultem otthon. Veszekedtunk. O meg elkezdte szidni edesanyamat. Olyanokat mondott, hogy kiassa a sirbol es jol ****, meg ilyen *****, olyan ****. Valami olyasmit mondhattam neki, hogy pont jo szolalt meg, vagy valami ehhez hasonlo. O megpofozott, en meg visszaadtam neki.
2019. márc. 15. 13:49
 54/92 anonim ***** válasza:
72%

Nem védekezett a kérdező, hanem törlesztett. Védekezés akkor lett volna, ha a testi épsége ténylegesen veszélyben forgott volna, de jelen helyzetben az egóján kívül nem sérült semmije.

Amúgy nem volt jogos megütnöd, és neki sem volt jogos megütnie téged, egyedül abban az esetben jogos az erőszak/testi fenyítés, ha _valódi_ önvédelemről van szó. Mindketten elcsesztétek.

2019. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
57%
Senkinek nincs joga megütni a másikat, legyen az akár nő akár férfi. Ez a veszekedés-verekedés már egy hosszabb folyamat eredménye. Senki nem kezd csak úgy el anyázni. Kíváncsi lennék, mi vezetett idáig? Te vajon mit mondhattál a feleségednek? Vagy mit tettél, nem tettél? Ettől függetlenül nem helyes, hogy megütött, és az sem, hogy te is őt. Az erőfölényedet pedig végképp nem kellett volna fitogtatni.Kérdező, ennek a kapcsolatnak vége, addig váljatok el, amíg nem történik tragédia.
2019. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
52%
Lányok! Meneküljetek ebből az országból, mert a kommenteket olvasva lehetséges, hogy még a muszlim férfiak is jobban bánnak a nőkkel, mint a magyarok.
2019. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 Clay Morrow ***** válasza:
16%

# 56


Úgy úgy, meneküljetek csak a kecskebafókhoz, csak nehogy az történjen veletek, mint Svédországban, hogy gruppenben erőszakolnak széjjel :)

2019. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
74%

Clay Morrow

Nem kell Svédországba menni, ha egy nő erőszakot akar, elég kimennie a Moszkva térre éjfélkor és a magyar férfiak is elintézik neki.

2019. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
33%

Jogos volt. En a helyedben talan meg sem vartam volna, hogy o pofozzon meg, senkinek nem engedem meg, hogy edesanyamat szidja. Megerdemelte, o az aljas fereg.

30N

2019. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
75%

#56 te pontosan UGYANOLYAN vagy, mint azok a hozzászólók, akikre hivatkozol.


Annyira elvakult vagy, hogy nem veszed észre.

2019. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!